Survolt

Survolt

Design

Inovativní a smyslný

survolt_concept-car

Svými kompaktními tvary Survolt přejímá stylistické zákonitosti sportovního světa, ovšem jen proto, aby si je lépe upravil podle svých potřeb. Jemné horizontální reflektory Survoltu, vzešlé ze světa vysoce výkonných sportovních kupé, jsou zároveň okouzlující i hluboké. Světelný podpis LED diod přidává rys současné technologie.

Survolt, nízké a ušlechtilé kupé, rozehrává kontrasty mezi zaoblenými tvary kapoty a masivními a hranatými boky, zdůrazněnými podběhy kol, slibujícími výkon a požitek. V zadní části Survolt přebírá elegantní světelnou signaturu Revolte, nanápadnou linii koncepčního vozu zakončuje spoiler jako nezbytný odkaz na svět automobilového sportu.

Survolt je dvojbarebný, staví na odiv odstín fuchsií a antracitovou šeď, pohrává si s materiály a tvary. Jeho obrysy jsou hned hladké, hned zase lesklé. Tyto barvy se definitivně rozcházejí s klasickým mužským světem sportu a jeho pravidly.

Interiér

Elegantní sporťák

survolt_concept-car-interiorKokpit Survoltu je pojednán jako vznášející se buňka, jako skleněná schrána zasazená do chromovaných oblouků, jako velkolepé dílo šperkaře. Leitmotivem koncepčního vozu Survolt bylo překročit konvence přepychu s cílem snoubit je s rafinovaností sportovních vozů.

V interiéru Survoltu se střetávají dva rozdílné světy. Tato symbióza představuje svět plynulých linií a zároveň vyspělé techniky, jež charakterizuje místo řidiče. Vše bylo vymyšleno a navrženo tak. aby přinášelo rafinovaný požitek oběma členům posádky, aby jim zajistilo jedinečné potěšení a výjimečný zážitek.

Použití velkých prosklených ploch přináší světlo a pocit prostoru, tedy opak toho, co dnes nabízejí sportovní vozy.

 

Výkon

Nevšední síla, nevšední pocity

survolt_concept-car-front

Survolt předběhl svou dobu a vyznačuje se inovativními technologiemi, které jsou zároveň šetrné vůči životnímu prostředí. Survolt jezdí stejně jako Revolte na 100% elektrický pohon. Tato inovace umožňuje spojovat sportovní charakter a výkonnost s respektem k životnímu prostředí a trvalým rozvojem.

Toto technologické řešení, které je v závodním světě ještě výjimečné, je také ztělesněním dříve nepředstavitelného spojenectví. Značka DS je však odvážná, značka DS vytváří, značka DS porušuje konvence, aby se mohla nanovo vytvářet. Způsob pohonu vozu na jedné straně zaručuje ekologicky naprosto bezvadný provoz, ale zároveň také požitek z jízdy, zážitky, výkon a dynamičnost, a to vše v maximálním pohodlí, neboť vůz je zcela tichý.

Se Survoltem DS nabízí novou vizi automobilu, vizi novátorské značky orientované na kreativitu a technologii.