Wild Rubis

Wild Rubis

Francouzský luxus

wild-rubis-concept-car-silhouetteRebelský, divoký, ale také perfekcionistický a rafinovaný. Jeho síla kontrastuje se smyslnými liniemi a půvabnými detaily. Dokonalou siluetu krášlí jedinečný boční chromovaný podpis. Střešní nosiče zvýrazňují dojem výšky a zároveň vytvářejí pocit síly a jízdy. Později se noří do karoserie a spoluvytvářejí profil zadního křídla.

 

Hypnotický pohled

wild-rubis-concept-car-lightCharakteristickým prvkem přední části vozu je maska chladiče s trojrozměrným zpracováním a logem DS zvýrazněným pruhem světla. Maska chladiče se rozšiřuje a proniká směrem do světlometů plně využívajících LED technologii, které tvoří 3 mobilní osvětlovací moduly, ve spodní části s nimi sousedí směrovky s posuvem světla a na okrajích vytvářejí světelný podpis. Působí jako klenot, který konceptu Wild Rubis dodává výrazný, jedinečný a technologický pohled.

 

Jedinečný podpis

wild-rubis-concept-car-rearNové rozmístění zadních světel působí, jako by byla světla zabudována do víka zavazadlového prostoru. Sklo zadního světla je jako šperk obkrouženo chromovou lištou, která zdůrazňuje světelný podpis vozu. Dokonale jemná hra se světlem u rastru DS vytváří dojem hloubky. Nápadné víko zavazadlového prostoru je ve spodní části opatřeno chromovou lištou se zabudovanou dvojitou koncovkou výfuku.

 

To nejlepší z DS

wild-rubis-concept-car-dsWild Rubis je propracován do nejmenšího detailu. Dokonalým způsobem ztělesňuje jak dědictví vozu DS z roku 1955, tak eleganci celé řady DS, jejíž rysy a principy se v tomto koncepčním voze představují ve zhuštěné formě. Mezi nejvýraznější rysy patří boční chromovaný podpis vytvářený střešními lištami, jednotlivé prvky zasazené v kovu, přední a zadní světla, ale také použití kvalitních materiálů, a kola, jejichž zpracování je na úrovni zlatnického řemesla, kdy se jemně vytepaný rastr DS ztrácí směrem ke středu kola.

 

Hybridní technnologie plug-in

wild-rubis-concept-car

Koncept Wild Rubis se díky plně hybridní technologii Plug-in plně řadí mezi ekologicky šetrné dopravní prostředky. Jeho trakci tvoří benzínový tepelný motor 1.6 THP o výkonu 225 k, kombinovaný s elektromotorem umístěným na úrovni zadní nápravy a zajišťujícím výkon 70 k.
Tento elektrický motor napájejí lithium-iontové baterie, které lze dobíjet doma ze zásuvky.