Detaily

Seznamte se novým SUV podle DS, které bylo představeno 28. února a je ztělesněním francouzského know-how a inovací. Podívejte se, jak probíhalo odhalení vozu DS 7 Crossback* v samém centru Paříže, v sousedství Pyramidy v Louvru. DS 7 Crossback bude k dispozici v naší prodejní síti DS od posledního čtvrtletí roku 2017. Chcete-li získat další podrobnosti výhradně o tomto modelu, klikněte níže.

Silné stránky

Design

Z charismatického, propracovaného a smyslného modelu DS 7 Crossback vyzařuje síla a elegance prostřednictvím detailů, jako je přední vertikální a reprezentativní masky DS Wings či jedinečný světelný podpis.
Nechte se překvapit tímto mimořádným SUV, které vás okamžite upoutá svým vznešeným tvarem a proporcemi, z nichž na první pohled čiší prostornost a klid.

 

01_DS7_CROSSBACK

Světelný podpis

Světlomety DS Active LED Vision doplněné denními vertikálními světly dodávají vozu DS 7 Crossback jedinečný uhrančivý pohled.
Hypnotický světlený podpis DS Active LED Vision zajišťují vozu expresivní svůdný charakter.
Moduly LED předních světlometů DS Active LED Vision, které působí jako klenoty, se po otevření purpurově rozsvítí a otočí se o 180°.

02_DS7_CROSSBACK

Zadní světla Full LED

K půvabu a originalitě vozu DS 7 Crossback přispívají i fascinující zadní světla, která využívají technologii 3D Full LED a vytvářejí trojrozměrný motiv šupin.

03_DS7_CROSSBACK

Dva dvanáctipalcové displeje

Dva dvanáctipalcové displeje pro inovativní rozhraní!
První HD displej zajišťuje přístup k tomu nejlepšímu z konektivity: usnadňuje navigaci, používá se jako multimediální rozhraní, ovládá se přes něj nabídka Mirror Screen i DS Connect. Na druhém, s možností osobního nastavení, jsou seskupeny všechny informace, které potřebujete mít k dispozici přímo v zorném poli. Oba displeje tak výrazným způsobem přispívají k technologické identitě vnitřního prostoru vozu DS 7 Crossback a zjednodušují a obohacují vaše cestování.

04_DS7_CROSSBACK

Interiér

Interiér vozu DS 7 Crossback je moderní a elegantní, čiší z něj know-how francouzských odborníků. K dispozici máte pět různých možností stylu, pět Inspirací odpovídajících vkusu a chutím každého zájemce a odrážejících jeho temperament. Pomocí své volby můžete vyjádřit svou vlastní osobnost.

CL 17.089.044

Materiály

„Každý materiál a každý detail svědčí o inspiraci světem Haute Couture: jeho vznešeností a smyslností až do nejmenšího detailu,“ Thierry Metroz
Každý detail, každý materiál (pravé dřevo, Alcantara, tlačená kůže, kůže Nappa) těchto Inspirations DS, které ctí řemeslnou tradici, byly důkladně vybrány a zpracovány .
DS 7 Crossback odráží francouzské know-how a inovace prostřednictvím péče věnované využití ušlechtilých materiálů, jako je kůže Nappa, použití krystalů či gilošování s motivem „Clous de Paris“.

06_DS7_CROSSBACK

Oživlé exkluzivní hodiny

Oživlé exkluzivní hodiny značky B.R.M Chronographes

Značka DS pokračuje s vozem DS 7 Crossback ve svém partnerství s firmou B.R.M Chronographes. Tento slavný francouzský výrobce hodinek vyrobil exkluzivní oživlé hodiny B.R.M R180. Ty majestátně trůní na palubní desce a při nastartování vozu DS 7 Crossback vyskočí z pouzdra a otočí se. Jejich ručičky automaticky ukážou správný čas.

07_DS7_CROSSBACK

Hi-Fi systém FOCAL

Zcela nový Hi-Fi systém FOCAL: FOCAL ELECTRA®
Pro ozvučení vozu DS 7 Crossback se značka DS obrátila na firmu FOCAL®, což je nejkvalitnější francouzská značka, která se věnuje profesionálnímu ozvučení a hi-fi systémům v automobilech. Díky jedinečnému akustickému podpisu FOCAL® a inovativním technologiím se značka stala výsadním partnerem DS. Výsledkem je Hi-Fi systém FOCAL ELECTRA®, který okouzlí ve světové premiéře i ty nejnáročnější milovníky hudby, jež si chtějí při cestě užívat radosti bez hranic.

08_DS7_CROSSBACK

Výkon

Hybridní výkonný vůz E-Tense je verze modelu DS 7 Crossback, která bude k dispozici od jara 2019. Dosahuje výkonu 300 k, nabízí pohon všech 4 kol a dojezd v režimu nulových emisí činí 60 km. Díky důvtipné a jedinečné architektuře byla zachována prostornost kabiny i objem zavazadlového prostoru.

► Video – odhalení DS E-TENSE  ◄

DS-PERFORMANCE-FORMULAE-2017-MONACO-EPRIX-047

DS 7 Crossback posunuje koncepci dynamického klidného řízení opět o něco dál a představuje nový benzínový motor THP 225 S&S spojený s novou automatickou osmistupňovou převodovkou (EAT8) .
Ve světové premiéře u SUV DS se tato nová automatická převodovka objevuje v dieselové verzi, s motorem BlueHDi 180 k, pro rychlé a sotva znatelné řazení rychlostí.

05_DS7_CROSSBACK

Systém DS Connected Pilot řidiči pomáhá a současně mu umožňuje kdykoliv řízení vozu převzít. Znamená další krok směrem k autonomního řízení. DS Connected Pilot využívá systém ACC Stop & Go (Adaptive Cruise Control), umožňuje inteligentně regulovat rychlost vozu DS 7 Crossback a jeho vzdálenost od vozidla před ním. Umožňuje udržet vůz v daném jízdním pruhu a na místě, které si přeje řidič, pomáhá tomu systém LPA (Lane Position Assist).

10_DS7_CROSSBACK

Naši inženýři se inspirovali hydropneumatickým odpružením dřívějších vozů, na které si všichni velmi dobře pamatují, a přišli s aktivním odpružením s kamerou, systémem DS Active Scan Suspension. Tato inovativní technologie odhaluje nedokonalosti vozovky před vozem (díry i hrboly) a nepřetržitě působí na tlumiče pro váš dokonalý komfort.

12_DS7_CROSSBACK

Systém DS Night Vision – který se ve voze tohoto segmentu objevuje vůbec poprvé – zaručuje řidiči lepší vidění ve tmě a tím větší přehled o situaci na silnici. Ultračervená kamera umístěná vepředu v masce chladiče objeví chodce či zvířata na silnici až do vzdálenosti 100 metrů. Řidič vidí scénu na digitálním 12″ přístroji ve voze, kde se zjištěná nebezpečí objeví červeně orámovaná, podle stupně závažnosti.

11_DS7_CROSSBACK

 

KONFIGURÁTOR

Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a nemusí odpovídat nakonfigurované verzi.
BARVY KAROSÉRIE
Dostupné barvy karoserie
Červená Absolu (Perleť)
KOLA
Kola z lehkých slitin 19'' ROMA
Červená Absolu (Perleť)
Kola z lehkých slitin 19'' ROMA
DÉCOUVRIR L'ÉDITION LIMITÉE