Silné stránky

Design

Model DS 5 má avantgardní design, jde o originální, odvážné a okouzlující auto, jehož nejvýraznějším rysem je maska chladiče „DS Wings“.  DS 5 nabízí propracované sofistikované linie a je příslibem nevídaných pocitů  z jízdy.

 

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Design

Nový podpis

Nový hypnotický pohled:  technologie „DS LED Vision“ zahrnující nové samonatáčecí světlomety spojující výkonnost xenonové technologie a moduly LED, směrovky s posuvem světla a mlhovky s LED diodami s funkcí přisvícení do zatáček. Tato technologie nabízí vyšší světelný výkon a moderní styl.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-RegardMagnetique

Materiály

Použité luxusní materiály a způsob provedení vás přenesou do světla luxusu. K dispozici jsou tři druhy kůže včetně semianilínové, která představuje nejluxusnější kůži, jaká se používá v automobilovém průmyslu. Prošitím ve stylu pásku náramkových hodinek „Bracelet“ – světová exkluzivita značky DS.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Materiaux

Interiér

Kabina inspirovaná světem letectví se stropem ve stylu „kokpitu“, barevným head-up displejem, širokými středovými konzolami (jedna nízká a jedna ve stropě), specifickými ovladači ve formě koleček a přepínačů.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-InterieurCockpit

Výkony

Nové motory Blue HDi s technologií SCR (Selective Catalytic Reduction) , která umožňuje likvidovat 90 % emisí oxidů dusíku (NOx) s funkcí Stop & Start, která snižuje spotřebu paliva a emise CO2. Nová automatická převodovka EAT6 umožňující výrazně snížit spotřebu a emise CO2 a přitom zajistit rychlost a plynulost.

 

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Performance

Zážitek z jízdy

Jedinečný zážitek z jízdy:  dynamický hyperkomfort díky výkonným motorům, přirozená a nastavitelná poloha místa řidiče, přesné a přímé řízení, technologické odpružení poskytující dokonalou rovnováhu mezi komfortem a dynamikou,  široká škála podpůrných prvků řízení.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Experience de conduite

Technologie

Moderní prvky výbavy v službách komfortu a technologií: hands free přístup a startování vozu, zpětná parkovací kamera, automatické přepínání dálkových světel, systém sledování mrtvého úhlu, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (AFIL).

920X520-NEW_DS5_lesPlus-tECHNOLOGIE

Konektivita

Zážitek z řízení na úrovni high-tech pokračuje i díky barevnému dotykovému displeji poslední generace, který nabízí funkci New Mirror Screen, tedy možnost replikaci obsahu chytrého telefonu na displej pro jednoduché a bezpečné používání jeho aplikací. Pro  bezpečné a klidné řízená využívá vůz DS 5 systém DS Conect Box s balíčkem SOS & Asistence, což je průkopnický systém, který umožňuje automatické nouzové volání a asistenční volání s lokalizací vozu a v případě nutnosti  zajistí vyslání příslušných složek záchranného systému.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Connectivité

Architektura

Výjimečná architektura spojující kompaktnost exteriéru (453 cm) s prostorným interiérem:  pět plnohodnotných míst, velkorysý modulovatelný zavazadlový prostor (468 l /VDA).

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Architecture

Výkon

DS 5 poskytuje vynikající jízdní stabilitu s přesným a přímým řízením a dobře nastaveným podvozkem. Nabízí dokonalou rovnováhu mezi komfortem a dynamikou a je příslibem jedinečných zážitků z jízdy.

 

920X520-NEW_DS5_motorisation_cOMPORTEMENTROUTIER

Nová automatická šestistupňová převodovka EATG 6 (Efficient Automatic Transmission 6) umožňuje:

– výrazné nižší spotřebu na úrovni manuálních převodovek
– drastické snížení emisí CO2
– rychlé a plynulé řazení rychlostí díky technologii Quickshift.

920X520-NEW_DS5_motorisation_BOITE-de-Vitesses

Nové úsporné a výkonné motory řadí vůz DS 5 mezi nejlepší mezi konkurenční vozy prémiové třídy.
Nové motory BlueHDi (s výkonem od 120 do 180 k) vybavené technologií SCR likvidující 90 % emisí oxidu dusíku.

Nové motory THP (165 a 210 k) s vysokým točivým momentem při nízkých otáčkách, stabilní až do 4000 ot/min. Technologie Hybrid4×4 spojuje vynikající jízdní vlastnosti a nízké emise.

920X520-NEW_DS5_motorisation_

Detaily

DS Connect Box

Pro zajištění bezpečnosti a klidu využívá vůz DS 5 nabídku DS Connect Box s paketem SOS & Assistance, což je průkopnický systém umožňující automatické nouzové a asistenční volání s lokalizací vozu. Systém v případě potřeby vysílá na místo příslušné složky záchranného systému.

Pro zajištění většího komfortu a bezpečnosti je k dispozici několik balíčků:

* paket Monitoring: virtuální servisní knížka (automatické sledování počtu ujetých kilometrů a upozornění na nutnost provedení servisní kontroly nebo údržby), rady pro ekologické řízení (přizpůsobené stylu daného řidiče) a zpráva o používání vozu (shrnutí předchozího používání vozu)

* paket Mapping: lokalizace vozu, zobrazení projetých tras a informace o používání vozu v případě jeho zapůjčení

* paket Tracking: nalezení polohy vozu v případě jeho odcizení.