Silné stránky

Identita DS

Přední maska, jejíž identitu určují DS Wings a světelný podpis DS LED Vision.

DS3-Nouvelle-Calandre

Nenapodobitelný styl

K typickým prvkům vytvářejícím osobnost legendárního městského vozu DS 3 patří “plovoucí střecha”, dvoubarevné zpracování karoserie a netradičně ztvárněný boční sloupek ve tvaru žraločí ploutve.

DS3-Style-Profile

Schopnost personalizace

DS 3  čerpala inspiraci ze světa módy a nabízí karoserii v odstínu červená Aden, střechu v odstínu hnědá Topaz, hliníková kola a výrazné interiérové prvky a dekory.

DS3_personalisation-Avant

Know-how a elegance

Péče o detail se ukazuje v prošití kůže Nappa v dekoru hodinkového náramku,  kůží je potažená i palubní deska,  zadní boční okna mají jedinečný síťový potisk, speciální laserové gravírování se objevuje na krytech zpětných zrcátek  i na palubní desce.

DS3-Savoir-Faire

Přesná a vzrušující jízdní stabilita

Díky sníženému nápravovému systému a přesnému řízení dokáže vůz za všech okolností spontánně reagovat a řidič vidí, že má vůz plně pod kontrolou a cítí se bezpečně.

DS3_Comportement-Routier

Nejmodernější motory a automatická převodovka

Výkonné nové benzínové motory: PureTech 110 S&S (s manuální a automatickou převodovkou),  PureTech 130 S&S s manuální převodovkou, Performance (THP 208 k). Rekordně nízké emise CO2 (od 79 g/km) u dieselové technologie BlueHDi. A nové verze Drive Efficiency.

DS3-Perf-Moteur

Špičkové technologie

Špičkové technologie pro jízdu ve dne i v noci:

–  Technologie DS LED Vision pro vynikající kvalitu osvětlení
– Active City Brake (automatický systém brzdění určený pro městský provoz)
– Zpětná parkovací kamera a nová čidla předního parkovacího asistenta
– Asistent pro rozjezd do svahu

DS3-Objet-Technologique

Služby mobilního připojení

Pokročilé možnosti připojení se 7” dotykovým displejem, pro pro nejmodernější vybavení: DS Connect Box, DS Connect Pack, Mirror Screen (nyní kompatibilní s Apple CarPlay ™) a MyDS.

 

DS3-Service-connect

Univerzálnost

5 plnohodnotných míst i největší objem zavazadlového prostoru ve své kategorii (285 l), dále optimální rovnováha mezi komfortem a dynamikou, ve městě i mimo něj.

 

DS3-Polyvalence

DS 3 Performance

Výkonná a elegantní DS 3 Performance nabízí nedostižné pocity při řízení a zcela nový styl usilující o dokonalost při zachování vlastností typických pro vozy značky DS.

DS3-Performance

Výkon

Detaily