Silné stránky

Design

Jedinečný a fascinující styl potvrzuje svou příslušnost ke značce DS, a to zejména svou maskou chladiče „DS Wings“.
DS 4 v sobě spojuje silu a eleganci.

 

02_PALAIS_CROP_UK

Personalizovatelný styl

DS 4 nabízí díky 11 druhům čalounění interiéru a novému odstínu šedá Platinium širokou škálu kombinaci, které uspokojí vaši touhu po odlišnosti a jemné eleganci:  dvoubarevné kombinace karoserie a střechy, zadní spojler a kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě černá Perla Nera, fialová Whisper, modrá Virtuel nebo oranžová Tourmaline.

NEW-DS-4_Experience_de_conduite

Exkluzivní světelný podpis

DS 4 je vybavená světlomety „DS LED Vison“, které využívají LED technologii a xenonovou technologii se směrovkami s postupným rozsvěcováním  -unikátními na trhu – a s LED mlhovými světlomety se statickým osvětlením zatáček a křižovatek.  Tento nový výrazný a inovativní světelný podpis spojuje osvětlení nejlepší úrovně s moderním stylem.

 

03_COMEDIE_CROP_UK

Výjimečná elegance

Na palubě vozu DS 4 se kombinují pravé materiály, exkluzivní design čalounění a elegance do nejmenších detailů:

  • 3 typy kůže: zrnitá kůže, kůže Nappa a semianilínová kůže, která představuje nejluxusnější kůži, jaká se používá v automobilovém průmyslu.
  •  čalounění sedadel s ozdobným prošitím ve stylu pásku náramkových hodinek „Bracelet“ – světová exkluzivita značky DS
  • kovové ozdobné prvky s emblémem značky
  • palubní deska potažená kůží vyžadující 8 hodin ruční práce.

04_INTERIOR_VICTOIRES_CROP

Pocity z jízdy

Motory BlueHDi s novou automatickou převodovkou EAT6 poskytující výjimečné výkony s rychlejšími změnami převodových stupňů a vynikající jízdní vlastnosti.

new_ds4_sensensation de conduite

Zážitek z jízdy

Obnovené potěšení z řízení díky větší jízdní stabilitě: DS 4 nabízí novou radost z jízdy. Přináší pocit bezpečnosti a dokonalé kontroly nad vozem, k čemuž přispívají i moderní prvky výbavy, jako je systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (AFIL), systém sledování mrtvého úhlu a tempomat / omezovač rychlosti.

01_RESTAURANT_CROP_UK

Komfort

Optimalizovaný komfort díky:

  • ideální rovnováze mezi komfortem a dynamikou
  • přirdzenému a nastavitelnému místu řidiče
  • předním sedadlům s masážní funkcí, elektrickým ovládáním a uložením nastavení do paměti
  •  moderní výbavě, z níž vyzařuje komfort a technologie

nouvelle_ds4_confort

Technologie pro větší komfort

Výbava nejnovější generace: rychle zjistíte, že DS 4 byla zkoncipovaná tak, aby zlepšila váš komfort díky hands free přístupu a startování vozu, zpětné parkovací kameře, masážní funkci předních sedadel, klimatizaci s funkcí REST, audio systému s prostorovým rozložením zvuku, zásuvce na 230V, …

DS-4_CrossBack_Systeme_audio_denon

Technologie pro lepší bezpečnost

Pro zajištění pohodovějšího řízení nabízí vůz DS 4 technologie zaměřené na zlepšení bezpečnosti: systém sledování mrtvého úhlu, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (AFIL), pomoc při rozjezdu do svahu, DS Connect Box s balíčkem SOS & Asistence, což je průlomový systém, který umožňuje automatické nouzové volání a asistenční volání s lokalizací vozu a v případě problému zabezpečí  vyslání příslušných záchranných složek.

nouvelle_ds4_confort

Konektivita

High-tech zážitek z jízdy zvyšuje nový 7palcový barevný ergonomičtější dotykový displej. Tento displej poslední generace umožňuje využívat dotykovou navigaci a nejmodernější technologii Mirror Screen pro replikaci obsahu chytrého telefonu na displej, a to včetně telefonů Apple.

 

DS-4_CrossBack_Tablette_Tactile_7pouces

Výkon

Větší potěšení z řízení díky lepší stabilitě: DS 4 vás okouzlí vynikajícími jízdnými vlastnostmi. Vůz je dynamický a mrštný a poskytuje lepší ovladatelnost a radost z jízdy.

06_PETITS_PERES_CROP_UK

Užijte si novou šestistupňovou automatickou převodovku, která poskytuje výjimečné výkony, jako je vynikající uživatelský komfort (absence vibrací) a rychlejší změny převodových stupňů (40 %). Výsledkem je výborná rovnováha mezi potěšením z jízdy a spotřebou paliva! DS 4 vybavená automatickou převodovkou EAT6 vás překvapí svou obratností, pružností a dynamikou jízdy.

nouvelleds4_bva6

Nové úsporné a výkonné motory řadí vůz DS 4 na úroveň nejlepších konkurenčních vozů prémiové třídy. Podařilo se smířit nesmiřitelné:
všechny benzínové a naftové motory v nabídce kombinují výkon (od 120 do 210 k) s nízkou spotřebou paliva (od 3,7 l/100 km do 5,9 l/100 km) a nízkými emisemi CO2 (od 97 do 138 g CO2/km) .

05_VICTOIRES_UK

Detaily