November 22, 2021

DS AUTOMOBILES OSLAVUJE SOUČASNÉ UMĚNÍ V PAŘÍŽI

DS AUTOMOBILES OSLAVUJE SOUČASNÉ UMĚNÍ V PAŘÍŽI

• Společnost DS Automobiles, která se již plně angažuje v oblasti kultury a umění jako patron muzea Louvre, rozšiřuje svou angažovanost v oblasti současného umění a stává se realizačním partnerem veletrhu FIAC.

• Flotila vozů DS 7 Crossback E-Tense 4×4 300 se představí před sálem Grand Palais Ephémère, který hostí tento výjimečný ročník Mezinárodního veletrhu současného umění od 21. do 24. října.

Kultura, která pro společnost DS Automobiles znamená od jejího vzniku důležitý výrazový prostředek, dobře ilustruje francouzské know-how a životní styl. Francie má díky bohatství svého dědictví, rozmanitosti své tvorby, vitalitě své umělecké scény a autentičnosti svého životního stylu v oblasti kultury opravdu co nabídnout.

Společnost DS Automobiles, která je již patronem muzea Louvre, se otevírá novým obzorům a stává se realizačním partnerem Mezinárodního veletrhu současného umění FIAC, který se od roku 1974 každoročně koná v centru Paříže. Jde o neopominutelnou akci měsíce října, která je skvělým místem pro objevování francouzské a mezinárodní tvorby.

Součástí akce je zejména FIAC Galeries, která představuje výběr z nejvýznamnějších galerií moderního a současného umění a designu, které patří k tomu nejlepšímu na mezinárodní scéně, a FIAC Hors les Murs, což je přehlídka venkovních děl umožňující veřejnosti prohlédnout si umění rozmístěné na různých legendárních místech Paříže: Jardin des Tuileries, Muzeum Eugène Delacroix a Place Vendôme, dobře známých z komunikačních nosičů společnosti DS Automobiles.

Díky modelové řadě, která je již od roku 2019 plně elektrifikovaná, je DS Automobiles multienergetickou značkou s nejnižšími emisemi CO2 v Evropě (83,1 g/km v roce 2020). Na veletrhu FIAC se všechny vozy DS 7 Crossback představí v plug-in hybridní verzi s výkonem 300 k a pohonem všech kol s dojezdem 75 km v režimu nulových emisí (městský cyklus WLTP). Od roku 2024 budou všechny nové modely DS Automobiles výhradně 100% elektrické.