September 19, 2023

DS AUTOMOBILES PARTNEREM FASHION SHOW WE´RE NEXT 15.-16.9.2023

DS AUTOMOBILES PARTNEREM FASHION SHOW WE´RE NEXT 15.-16.9.2023

• Značka DS Automobiles, pro kterou je design, umění a avantgardní pojetí automobilové tvorby prioritou, se v duchu těchto hodnot zapojila již podruhé i do podpory mladých fashion talentů ještě ničím nespoutaných a neohlížejících se na běžné limity a stala se partnerem Módní show WE´RE NEXT.
• Akce proběhne poprvé jako dvoudenní fashion maratón v nových prostorách technologického centra UMPRUM v Mikulandské ulici v Praze v pátek 15.září a v sobotu 16.září. Součástí akce budou i vozy DS, které oslovují mladou generaci nadšenců designu a avantgardy. Konkrétně přímo na módní show se budou návštěvníci moci seznámit s novinkou značky plug in hybridním modelem DS 4.
• Tento svátek mladé módy nejen z ČR, ale i Nizozemí, Belgie, Itálie, Rakouska či Slovenska představí první den již etablované mladé módní návrháře v samostatných fashion show a druhý den pak 30 jedinečných začínajících talentovaných tvůrců, kteří své kreace předvedou ve 3 separátních přehlídkových blocích.

Již po osmé představí módní show WE’RE NEXT mladé módní návrháře a studenty designu oděvu z evropských vysokých škol.

Páteční program 15/9 je věnován již etablovaným návrhářům: Vojtěch Lopour curated by Vogue, Studio 3 supported by Kolektor Cafe a Marcel Sommer + Jennifer Milleder.

Sobotní program 16/9 pak představí studenstké a absolventské práce. Během sobotního catwalku bude možné zhlédnout celkem 30 kolekcí studentů a absolventů z Belgie, Nizozemí, Slovenska, Rakouska, Itálie a České republiky.

Letos se české publikum může těšit na odpoledne a večery plné módního arsenálu v jeho dosavadně největším měřítku.

Show bude po oba dny rozdělena do 3 bloků, na které si diváci mohou zakoupit vstupenky samostatně či vcelku včetně afterparty. V prodeji jsou i limitované vstupenky WE’RE NEXT Fanatik, kterými si diváci zajistí nejen nejlepší místa na sezení, ale i jedinečný přístup do zákulisí WRN23 a na sobotní afterparty s designéry, která proběhne po skončení 3. bloku.

Lístky jsou k dostání v předprodeji na stránkách goout.net (https://goout.net/cs/were-next-2023/szqucbw/

) nebo přímo na místě.

 

Termín: 15-16. září 2023

Lokalita: Výstavní prostor UMPRUM, Mikulandská 5, 110 00 Nové Město, Praha 1

WE’RE NEXT (werenext.eu)

facebook: @werenextprague

instagram: @werenextprague

tiktok: @werenextprague

web: www.werenext.eu