March 6, 2019

DS AUTOMOBILES SPOJUJE SÍLY S JEAN-ÉRIC VERGNEM V RÁMCI KAMPANĚ „NOVÝ IMPULS“

DS AUTOMOBILES SPOJUJE SÍLY S JEAN-ÉRIC VERGNEM  V RÁMCI KAMPANĚ „NOVÝ IMPULS“

Paříž 1. března 2019

  • Jean-Éric Vergne, ambasador E-Tense pro DS Automobiles, zveřejnil manifest „Make our Planet Great Again“ (Udělejme z naší planety opět krásné místo).
  • Tento „Manifest pro nový impuls“ byl během víkendu 2.—3. března zveřejněn v šesti jazycích.
  • Závazek Jean-Éric Vergneho ve prospěch udržitelného rozvoje souzní s celkovou strategií společnosti DS Automobiles.
  • Jean-Éric Vergne se zúčastní summitu „Nová energie. Éra E-Tense“, který se koná v pondělí 4. března v DS Store v Ženevě za účasti generálního ředitele DS Automobiles Yves Bonnefonta, na němž proběhne panelová diskuse evropských expertů na nové energie.

 

Jean-Éric Vergne jako pilot stáje DS Techeetah zvítězil v loňském ročníku Formule E ABB FIA se 100% elektromobilem E-Tense FE19. Jako aktivní propagátor udržitelného rozvoje ve spolupráci s organizátory mistrovství byl jmenován ambasadorem řady E-Tense pro společnost DS Automobiles.

Při této příležitosti Jean-Éric Vergne představil svůj „Manifest pro nový impuls“, v němž navazuje na kampaň „Make our Planet Great Again“. Jeho cílem je povzbudit každého z nás, abychom na své vlastní úrovni využili nové technologie pro propagaci a podporu trvale udržitelného rozvoje.

„Manifest pro nový impuls“ se vydává v šesti jazycích a následně se stane jedním z hlavních témat summitu „Nová energie, Éra E-Tense“, který pořádá společnost DS Automobiles v pondělí 4. března v DS Store v Ženevě. Tato akce je setkáním odborníků na nové energie, kteří zde představí své nejnovější úspěchy a své vize a možnosti budoucího výzkumu a vývoje souvisejícího s udržitelného dopravou.

Současně s oficiálním zahájením Mezinárodního autosalonu v Ženevě v roce 2019 zveřejní společnost DS Automobiles ceníky 100% elektromobilu DS 3 Crossback E-Tense a plug-in hybridního benzínového vozu DS 7 Crossback E-Tense 4×4 a zahájí přijímání objednávek.