DĚDICTVÍ

DĚDICTVÍ

Automobily pro příští generace

Společnost DS Automobiles, která vznikla v roce 2014, je synonymem odvahy a inovací. Inspiraci nachází v původním modelu DS, který byl představen na pařížském autosalonu v roce 1955. Ve svých vozech dnes DS Automobiles používá to nejlepší know-how, aby překonala zažité stereotypy a navrhla vozy pro budoucí generace.

Zrození DS: Inspirativní ikona

V roce 1955 debutuje na pařížském autosalonu unikátní vůz DS, který způsobí naprostou senzaci a nesmazatelně se zapíše do historie automobilů. Tento inovativní, půvabný a okouzlující vůz, který v sobě snoubí francouzské know-how s avantgardou, se natrvalo vryl do DNA společnosti DS Automobiles a je inspirací pro veškerou její produkci.

Nadčasové technologické prvky

89540.250

Stejně jako v roce 1955, i dnes pracují týmy vývojářů DS se stejnou touhou po avantgardě, odlišnosti i eleganci, ať se jedná o aktuální komerční modely nebo koncepční vozy. Vracejí se přitom k originálním technologickým prvkům minulého století, jakými byla směrová světla či hydraulické tlumiče, a vytvářejí na jejich základě výrazné identifikátory přizpůsobené nejnovějším požadavkům na mobilitu dnešní doby.

TECHNOLOGIE


 

DS ACTIVE LED VISION

90724.250

Historický vůz DS měl velmi originální směrová světla. Současné vozy DS 7 CROSSBACK a DS 9 jsou vybaveny DS ACTIVE LED VISION. Tato inovativní technologie, která zajišťuje ideální světelné podmínky, je tvořená hlavním reflektorem a třemi pohyblivými moduly, které se natáčejí podle potřeby.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

90725.250

Hydraulické odpružení, typické pro automobily DS, bylo nahrazeno systémem DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. Ten nepřetržitě sleduje situaci před vozem a analyzuje data. Následně přizpůsobuje tuhost odpružení, čímž zajišťuje maximálně komfortní jízdu.

DS Cornets

90722.250

Na původní kultovní model DS odkazují u současné DS 9 směrová světla DS CORNETS. Štíhlá stylová světla vhodně doplňují ikonický světelný podpis tohoto velmi elegantního modelu.

Návaznost na ikonickou DS

89547.250

Týmy vývojářů a designérů DS, které motivuje bohatá historie značky a její avantgardní hodnoty, využívají výjimečného francouzského know-how z oblasti haut couture. Navazují na původní DS a pokračují ve vývoji vozů budoucnosti. Pod jejich odborným vedením získávají vozy DS unikátní vzhled, velmi osobitý charakter a pyšní se vyspělými technologiemi.