Mirror Screen

Mirror Screen

Díky funkci Mirror Screen budete moct ovládat kompatibilní aplikace a obsah svého chytrého telefonu na dotykovém displeji ve voze. Je to praktičtější, jednodušší a bezpečnější.

Po připojení vašeho chytrého telefonu k vozu se design aplikací přizpůsobí tak, aby bylo možné je ovládat během jízdy. Řízení je tak bezpečnější.

 

Díky funkci Mirror Screen se z vašeho chytrého telefonu a dotykového displeje ve voze DS stává jedno zařízení.

Pohodlně tak můžete ovládat své oblíbené aplikace i během řízení! Mirror Screen duplikuje zobrazení aplikací na dotykovém displeji.

 

Chytrý telefon stačí připojit pomocí kabelu a následně na dotykovém displeji spustit režim Mirror Screen. Mirror Screen využívá mobilní data, s jeho používáním se nepojí žádné další poplatky navíc*.

Na své aplikace lépe uvidíte a jejich ovládání za jízdy bude mnohem bezpečnější: hlasem nebo gestem spustíte webové rádio, nadiktujete SMS (nebo si ji necháte přečíst) a při tom nespustíte cestu z očí!

*Vyjma placených aplikací, poplatků souvisejících s aplikacemi nebo čerpáním roamingu v zahraničí. Funkce Mirror Screen je podle zvolené verze k dispozici buď za příplatek, nebo je součástí sériové výbavy.

 

KOMPATIBILITA MIRROR SCREEN

APPLE CARPLAY™

747x322_Apple-Car-Play

.

Pokud máte iPhone, díky Apple CarPlay™ budete moct intuitivně, pomocí prstu nebo hlasem, vytáčet telefonní čísla, využívat Plánování, poslouchat hudbu a číst si své zprávy.

Aniž byste museli cestu spouštět z očí, aktivujte hlasové ovládání Siri, a to buď přes dotykový displej, nebo dlouhým stiskem příslušného tlačítka pod volantem.

Díky Siri budete mít přístup do svého adresáře, budete moct telefonovat, poslouchat hudbu nebo diktovat zprávy, aniž byste se museli dívat do svého iPhonu.

Apple CarPlay™ umožňuje rovněž využívat za jízdy některé audio aplikace jako Spotify nebo Stitcher.

ANDROID AUTO*

747x322_android-auto-logo-custom

.

Abyste mohli používat Android Auto(™), musí váš vůz být kompatibilní s Android Auto(™), nebo do něj muselo být dodatečně instalováno kompatibilní autorádio. Navíc je potřeba telefon vybavený operačním systémem Android 5.0 (Lollipop) nebo novější verzí.

Nejprve si z Google Play Store stáhněte na svůj chytrý telefon aplikaci Android Auto.

Po připojení telefonu Android ke kompatibilnímu vozu nebo autorádiu se vaše aplikace díky Android Auto(™) zobrazí na displeji ve voze.

Více informací o kompatibilnosti Android Auto(™) se dozvíte na stránce support.google.com/androidauto.

*V současné době není Android Auto(™) k dispozici v ČR.

MIRRORLINK®

747x322_Mirror_Link

.

MirrorLink® umožňuje snadné a bezpečné užití aplikací** vašeho chytrého telefonu* přímo na dotykovém displeji vašeho vozu díky rozhraní, které je přizpůsobeno užívání během jízdy: navigace, asistenční systémy řízení, hudba, telefonování…

Aplikace běží na chytrém telefonu, ale zobrazují se na dotykovém displeji ve vašem voze. Zvuk aplikací vychází z integrovaného audio systému vašeho vozu.

Aplikace, které denně používáte, jsou zduplikovány a zobrazují se ve formátu, který je přizpůsoben bezpečnému užití během jízdy.

* Pokud je kompatibilní.

** Pokud je aplikace kompatibilní.