KNOW-HOW

KNOW-HOW

Zapálení profesionálové

SVĚT HAUTE COUTURE


Luxusní materiály

Sériové vozy DS jsou výsledkem nesčetných inovací a vynalézavosti odborníků na slovo vzatých. Jejich vynikající znalosti a originální know-how umožnily vznik nádherných automobilů. Na jejich výrobu byly použity špičkové materiály s elegantní povrchovou úpravou. Každý z modelů DS je velmi osobitý, má jedinečný styl, je plný inovací a svým uživatelům přináší nadstandardní komfort i maximální potěšení z jízdy.

  • 93838.250

Perlové prošívání

Perlové prošívání bylo převzato z haut couture a zdokonaleno odborníky DS. Tento nápaditý detail dodává vozu na eleganci a zjemňuje jednotlivé interiérové prvky. Pro vývojáře byl skutečnou výzvou a stojí za ním více než čtyři roky usilovné práce i výroba speciálního stroje. Nit zmizí, jakmile se objeví na povrchu, což dodává celku určitý rytmus. V automotivu se jedná o naprosto originální prvek, který se téměř okamžitě stává klíčovým identifikátorem vozů DS.

Velký dík patří společnosti Invenio Flory, která navrhuje dekorativní prvky vozu, a umožnila natáčení ve svém studiu: https://invenioflory.fr.

93723.250

Gilošování CLOUS DE PARIS

Nádherné zpracování a především úžasná technika! Gilošování CLOUS DE PARIS původně pochází z luxusního hodinářství a inspiraci nachází rovněž u pyramidy v Louvru. Povrch připomíná malé hřebíčky s hlavičkami ve tvaru pyramid, které se prolínají v dech beroucí hře světla a stínu. Tento kovový dekor, který zdobí různé prvky vozu a vzdává hold Paříži, Městu světla, vzniká náročným a složitým postupem.

93722.250

Čalounění v provedení BRACELET

Velmi náročná práce s kůží, dokonalé zpracování, ale i nákladný vývoj a neocenitelné zkušenosti dávají vzniknout ikonické podobě koženého čalounění pojmenovaného příznačně BRACELET. Připomíná řemínek náramkových hodinek a pochází z jediného plátu kůže. Ten čalouníci vyříznou, vyplní a následně spojí v dokonalý celek odpovídající stylu avantgardy. Původně bylo toto nádherné čalounění sedadel navrženo pro koncepty DS, v současnosti ho nacházíme u všech nabízených vozů společnosti DS Automobiles.

Savoir faire access 1

DOKONALOST BEZ KOMPROMISŮ

Koncepční vozy DS, které nabízejí obrovské pole působnosti pro experimentování s technikami zpracování a odbornými znalostmi, dávají týmům DS příležitost k testování nových materiálů a technologií, navazování partnerství s uznávanými mistry řemesel a zdokonalování způsobů, jak inovovat a umocnit zážitky z jízdy.

89568.250

Nádech futurismu

Při návrzích koncepčních vozů se vývojáři inspirují světem pařížského luxusu a vyvíjejí technologie budoucnosti, aniž by  opomíjeli krásu, smyslové vjemy a exkluzivitu. Nejnovější koncept, DS AERO SPORT LOUNGE, připravuje půdu pro automobily budoucnosti, které budou jedinečným inteligentním a přizpůsobitelným prostorem, vybaveným technologiemi konektivity a propracovaným do těch nejmenších detailů.

Kvalita bez kompromisů

Návrháři, čalouníci, designéři a inženýři DS zpracovávají materiály a vylepšují technologie, aby zdokonalili každý detail i povrchovou úpravu a vytvořili dílo, které v sobě snoubí propracovanost i v těch nejmenších detailech s pozoruhodným výkonem. Ručně zpracované čalounění se stává ikonickým podpisem značky DS a uvede vás do světa inovací a nadstandardního pohodlí.

 Savoir faire access 2

Všudypřítomné know-how

Odborné znalosti týmů DS ožívají díky nejkvalitnějším materiálům a nejjemnějším technikám. Projevují se rovněž v reálné a nadstandardní zkušenosti se zákazníky. Ať jsou vaše přání jakákoli a bez ohledu na to, v jaké situaci se právě nacházíte, u DS Automobiles věnujeme svým klientům maximální pozornost prostřednictvím služeb přizpůsobených na míru.

89574.250