October 3, 2018

DS NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2018

DS NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2018

Přijďte prožít něco nezapomenutelného na stánku DS na pařížském autosalonu, který se koná od 4. do 14. října 2018 na výstavišti Porte de Versailles v Paříži.

Budete mít možnost prohlédnout si ve světové premiéře naše nejnovější auta: DS 3 Crossback, jeho 100% elektrickou verzi DS 3 Crossback E-Tense, limitované série DS 3 Crossback La Première a DS 3 Forever a rovněž DS 7 Crossback E-Tense 4×4 plug-in hybrid.

Současně s touto úžasnou akcí zahajujeme příjem objednávek na vůz DS 3 Crossback a limitovanou edici DS 3 Crossback La Première.

Apelujeme na vaši fantazii a zveme vás na prohlídku našich modelů divize DS Performance, které jsou inspirací pro naše modely: náš dream car pro rok 2035 DS X E-Tense a vůz DS E-Tense FE 19, který se v následující sezóně postaví na trať Formule E.

Přijďte do Pavilonu 1 na pařížském výstavišti, kde vás naši zástupci a mistři čalouníci vřele přivítají.

DOPŘEJTE SI JEDINEČNÝ ZÁŽITEK VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

PMS-18_2

Při návštěvě stánku DS SI můžete vyzkoušet zařízení virtuální reality DS Virtual Vision, pomocí něhož si můžete nakonfigurovat své dokonalé auto a pak si ho prohlédnout ve 3D zobrazení.

Stačí si pohodlně sednout do koženého křesla DS s náhlavní soupravou a joystickem a můžete si upravit svůj budoucí vůz svému vlastnímu vkusu a pak se v něm virtuálně projet.

 

Ať jste kdekoliv, společnost DS Automobiles vás zve na návštěvu svého stánku v Pavilonu 1 na pařížském autosalonu. Až do 14. října je možné na internetu absolvovat virtuální návštěvu ve 3D, prohlédnout si stánek i všechny vozy, které se tu představují ve světové premiéře.