May 11, 2021

DS STORE PRAHA VÍTĚZEM BŘEZNOVÉHO KOLA SOUTĚŽE CZECH TOP SHOP 2021

DS STORE PRAHA VÍTĚZEM BŘEZNOVÉHO KOLA SOUTĚŽE CZECH TOP SHOP 2021

V březnovém kole soutěže Czech Top Shop inspektoři portálu www.mistoprodeje.cz opět navštívili řadu míst prodeje i přesto, že většina non-food prodejen je bohužel stále uzavřená. S poměrně výrazným náskokem tentokrát zvítězil show-room mladé prémiové automobilové značky DS. Postupuje tak i do celoročního klání o nejlepší prodejnu v této soutěži.

Soutěž Czech Top Shop je určitou obdobou Michelinských hvězd udělovaných restauracím. Hodnotí se provozovny prodeje zboží a služeb, které na měsíční bázi navštěvují specializovaní inspektoři. Na základě jejich prezentace určí celkové výsledky za daný rok pak odborná VIP porota. (více na www.czechtopshop.cz)
Hodnocení zákaznického zážitku probíhá podle 7 kritérií:
1. Exteriér provozovny
2. Koncept/design provozovny
3. Navigace/orientace v provozovně případně oddělení či regálu
4. Vystavení/prezentace zboží/služeb
5. POP komunikace včetně probíhajících akcí
6. Personál – jeho ochota, aktivita a odbornost
7. Digital Signage – využití digitálních obrazovek

Vítězný DS Store Praha působí spíš jako galerie moderního umění než prodejna osobních vozů. Už jeho černá hliníková fasáda, jejíž vzorek nese logo značky DS, naznačuje exkluzívní pojetí tohoto unikátního konceptu. Uvnitř pak na nás dýchnou kůže, sklo a hliník, které velmi vhodně komunikují prémiovou pozici značky DS. Třešničkou na dortu je pak DS Virtual Vision – simulátor virtuální reality, který nás jako plášť kouzelníka Rumburaka přenese do středu Paříže. Tam nám pak nabídne neuvěřitelně realistickou prezentaci kompletní produktové řady vozů DS.“, komentuje ředitel soutěže, Jiří Beran.

Ocenění převzal hrdý majitel tohoto showroomu, pan Martin Domanský, jenž značku DS začlenil do portfolia své společnosti před 2 lety. Společnost Domanský má 260 zaměstnanců a aktuálně na českém trhu zastupuje značky DS, Peugeot, Toyota a Hyundai.

Prémiová značka mi chyběla a vzhledem ke skvělým zkušenostem, které mám již s jinými francouzskými značkami ze stejné skupiny, byla DS jasnou volbou. Teď máme vhodnou nabídku i pro náročnější zákazníky, kteří dříve odcházeli ke konkurenci. Jsem velmi potěšen, že náš autosalon dostal toto prestižní ocenění. DS STORE Praha na Černém Mostě je opravdu výjimečným prodejním místem automobilů, jehož koncept je kompletně převzatý z Francie a evokuje prostředí luxusních pařížských butiků. Zákazník se zde cítí velice uvolněně, stráví u nás příjemný čas. Náš ve Francii vyškolený prodejce si na každého zákazníka vyhradí dostatek času, tak aby se zákazník mohl v klidu s našimi vozy a službami seznámit u dobré kávy Nespresso při posezení v bílé kožené zóně DS Lounge.. Vyzkouší všechny kombinace a individualizace, které ho zajímají buď přímo na vystavených modelech, vzornících nebo v prostředí unikátní DS virtuální reality. Ta dokáže zákazníkovi velmi realisticky přiblížit exteriér, interiér, prostornost, doplňky nebo zavazadlový prostor, a to i u modelů, které ještě ani nejsou v tuto chvíli uvedeny na český trh, jako jsou za nedlouho uvedená vlajková loď sedan DS 9 nebo rafinovaný hatchback DS 4, který očekáváme koncem roku“, říká Martin Domanský.

Značka DS registruje nebývalý zájem zákazníků a proto se rozhodla rozšířit svoji dostupnost na severní Moravy i na jižní Moravu. V prodeji nových vozů pobočky DS v Ostravě a Brně pracují pod vedením DS STORE Praha.
V roce 2020 značka navýšila i přes omezené možnosti prodeje vzhledem k epidemické situaci prodeje vozů DS o 21%. Zároveň jsme značkou s nejnižšími emisemi C02 (pouhých 87 g/km ) na trhu díky vysokému podílu modelů s plug in hybridním nebo plně elektrickým pohonem.
Letos očekáváme díky příchodu nových modelů DS 9 a DS 4 a celkově rostoucí oblibě našich vozů ještě výraznější nárůst prodejů o dalších 50%.

Samozřejmostí jsou i všechny prémiové služby DS Only You: DS Assistance, aplikace My DS, DS club Privilege nebo DS Valet. Tj. služba pick up servisu v případě potřeby údržby nebo opravy vozu DS, kdy si pro vozidlo dojedeme, nabídneme náhradní vůz a opravený vůz zase přistavíme na místo určené klientem. Tuto službu DS Valet je možné využít také pro doručení nového vozu DS na adresu dle přání zákazníka.