June 19, 2019

PŘEHLÍDKA DS AUTOMOBILES NA PARIS FASHION WEEK®

PŘEHLÍDKA DS AUTOMOBILES NA PARIS FASHION WEEK®

Společnost DS Automobiles s potěšením oznamuje partnerství s Fédération de la Haute Couture et de la Mode v rámci týdne módy Paris Fashion Week® a týdnů Haute Couture.

DS Automobiles a módní průmysl sdílejí stejné nároky, nadšení pro styl a lásku k materiálům.

Od 18. června bude společnost DS Automobiles doprovázet novináře, influencery a talentované tvůrce v hlavním městě módy s flotilou 25 vozů DS 7 CROSSBACK s logem Paris Fashion Week®. Toto partnerství pak bude pokračovat během týdne Haute Couture a v září během týdne módy pro ženy.

Muži i ženy společnosti DS Automobiles chovají k módě silnou náklonnost. Jejich pracovní metody vedené touhou bořit zažité principy, překvapovat, experimentovat a vynalézat, ale také hledání nových materiálů, nacházejí v kreativním světě velkou odezvu.
Toto hledání vedlo k tomu, že se v kokpitu „dream caru“ DS X E-Tense objevilo barevné peří, začalo se používat jedinečné perleťové prošití, design prvků s gilošováním s motivem „Clous de Paris“ či ovladače vozu DS 7 Crossback osazené krystaly. Všechny tyto nápady značka sdílí se světem módy, který rád spojuje tradici a novátorský design.

„Od založení značky DS v roce 2015 pracujeme podobně jako firmy ze světa Haute Couture a klademe velký důraz na interiér plný našich výtvorů,“ uvedl Yves Bonnefont, generální ředitel DS Automobiles. „Na materiálech vozů DS 3 Crossback a DS 7 Crossback pracují oceňovaní inovativní tvůrci, kteří přinášejí nová řešení s vynikajícími nápady, jež výrazně vyčnívají z toho, co dnes existuje na automobilovém trhu. Jsme proto potěšeni, že můžeme úzce spolupracovat s Fédération de la Haute Couture et de la Mode i během příštích ročníků Paris Fashion Week®. Bude to nová příležitost, jak se podělit o zkušenosti s nejvýznamnějšími francouzskými firmami, jak to děláme již od začátku našeho tvůrčího procesu.“

Toto partnerství posiluje novou dynamiku a kroky, které la Fédération de la Haute Couture et de la Mode provádí, aby byl Paris Fashion Week® pozornější k ekologickým otázkám.
DS již nabízí všechny své vozy v elektro verzi pod označením E-Tense. Nabídku tvoří DS 3 Crossback E-Tense, první 100% elektrický model ve svém segmentu, a DS 7 Crossback E-Tense 4×4 s hybridním plug-in motorem o výkonu 300 koní. Dojezd vozu je 58 kilometrů jízdy s nulovými emisemi a nízkými emisemi 31 g CO2/km podle nového homologačního cyklu WLTP. Od roku 2025 nabídne DS své nové modely pouze ve verzi s elektromotorem.