Nabídka poprodejního servisu

Nabídka poprodejního servisu

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku poprodejního servisu. Vyberte si například kola z lehkých slitin 30 % slevou nebo originální příslušenství se slevou 20 %.

Kola z lehkých slitin až s 30 % slevou

DS_7CROSSBACK_2018_ACC_GAMME_PORTAGE_2Protože si svých věrných zákazníků velice vážíme, připravili jsme výjimečnou akci na kola z lehkých slitin. Pořiďte si novou sadu litých kol za bezkonkurenční cenu a usnadněte si veškeré budoucí práce spojené s povinnou výměnou pneumatik, která vás zanedlouho čeká. Do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání, protože budete měnit kompletní kola. Neváhejte a využijte naší nabídky litých kol se slevou až 30 %!

Pořiďte si nové zimní obutí, které přispěje k bezpečné jízdě a navíc bude elegantním doplňkem pro váš vůz DS.

Akce platí u participujících autorizovaných koncesionářů DS Automobiles od 2. 9. do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Originální příslušenství se slevou 20 %

Post-production : Astuce ProductionsVybavte se včas na letošní zimní sezónu. Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, možná budete chtít vyjet se svým vozem DS na hory. Jak ale zabalit vše potřebné a přepravit celou rodinu včetně nezbytné sportovní výbavy? Díky doplňkům DS to bude hračka!

Připravili jsme pro Vás nabídku praktického originálního příslušenství, s jehož pomocí vše bezpečně přepravíte. Originální doplňky, které splňují přísné bezpečnostní normy, jsou vyráběny na míru Vašemu vozu, zdůrazní jeho styl a zvýší komfort cestování.

Nosiče lyží či snowboardů, střešní nosiče a boxy, koberce, vany do zavazadlového prostoru nebo třeba zástěrky – vyberte si z akční nabídky příslušenství to, které nejlépe odpovídá Vašim potřebám – nyní s 20% slevou!

Akce platí u autorizovaných prodejců DS Automobiles do 29. 2. 2020.

PROHLÉDNĚTE SI VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DS 7 CROSSBACK NA KONFIGURÁTORU

PROHLÉDNĚTE SI VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DS 3 CROSSBACK NA KONFIGURÁTORU