Nabídka poprodejního servisu

Nabídka poprodejního servisu

AKČNÍ NABÍDKA NA ORIGINÁLNÍ KOLA

DS_7_2022_ACC_1623576880_2

Připravili jsme pro Vás časově omezenou akci na originální kola DS. Využijte mimořádné akční nabídky a dodejte svému vozu osobitý a stylový vzhled. Pořiďte si novou sadu kol z lehkých slitin za bezkonkurenční ceny a do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola.

Sleva ve výši 25 % platí všechna kola z lehkých slitin.

Pořiďte si nové obutí, které přispěje k bezpečné jízdě a navíc bude elegantním doplňkem pro Váš vůz DS. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Akce platí od 1. 3. do 31. 4. 2024 u autorizovaných koncesionářů DS nebo do vyprodání zásob.

Zimní

ZIMNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ SE SLEVOU AŽ – 35 %

Patříte-li mezi milovníky zimních sportů, určitě budete chtít v zimě vyjet se svým vozem DS na hory. Jak ale naložit vše potřebné a přepravit celou rodinu včetně nezbytné sportovní výbavy? Díky doplňkům DS to nebude žádný problém!

Připravili jsme pro Vás nabídku praktického originálního příslušenství, s jehož pomocí vše bezpečně zvládnete. Originální doplňky, které splňují přísné bezpečnostní normy, byly vyrobeny na míru Vašemu vozu, zvýrazní jeho styl a rovněž zvýší cestovní komfort.

Abychom Vám umožnili cestování bez omezení vnitřního prostoru, zlevnili jsme tyto doplňky: koberce, střešní tyče, vany do zavazadelníku, střešní boxy a nosiče lyží.

Vyberte si z akční nabídky originálního příslušenství DS to, které nejlépe odpovídá Vašim potřebám!
Sleva bude odečtena při zakoupení zboží u autorizovaných dealerů DS.

*Akce platí u participujících autorizovaných dealerů DS od 1. 10. do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

2-7-2_131_WLTP_DS_Automobiles_S71-55

NASTARTUJTE VŽDY S JISTOTOU!

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu.

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Chcete-li být na zimní sezónu plně připraveni, doporučujeme absolvovat také sezónní prohlídku.

Pokud se ukáže, že akumulátor ve Vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme jej preventivně vyměnit za nový,  aby se Vám nestalo, že vůz nepůjde nastartovat. Kvalitní baterie je důležitá zejména ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení. Originální baterie jsou vyvinuté přímo pro Váš vůz a nyní si je můžete pořídit s 30% slevou.

*Akce na akumulátory platí u participujících autorizovaných opravců DS  od 1. 10. do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

*Ceny jsou včetně dph. Akce platí u participujících dealerů.

OBJEDNEJTE SE DO SERVISU

PROHLÉDNĚTE SI VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DS 7 CROSSBACK NA KONFIGURÁTORU
PROHLÉDNĚTE SI VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DS 3 CROSSBACK NA KONFIGURÁTORU

PROHLÉDNĚTE SI VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DS 9 NA KONFIGURÁTORU