Navigace

Navigace

DS CONNECT NAVIGACE
Spojená s těmito výhodami:
- Aktuální informace o dopravě od společnosti TomTom
- Upozornění na rychlostní radary od společnosti TomTom
- Integrované připojení k internetu přímo ve voze

ONLINE NAVIGACE

Užijte si cestování naplno s on-line navigací zohledňující aktuální dopravní informace. Hlasově ovládaný navigační systém DS, který se zobrazuje na centrálním dotykovém displeji vozu, je vybaven konektivními službami od společnosti TomTom.

AKTUÁLNÍ DOPRAVNÍ INFORMACE

Společnost TomTom poskytuje nejaktuálnější dopravní informace, které umožní volbu nejvýhodnější trasy. Užijte si bezpečnější cestování bez stresu a zvolte nejrychlejší trasu bez zdržování v kolonách způsobených hustým provozem, dopravními omezeními či nehodami.

www.laurentnivalle.fr

DOSTUPNOST PARKOVIŠŤ

Navigační systém DS zobrazuje přímo na dotykovém displeji aktuálně dostupná parkovací místa v nejbližším okolí spolu s cenou parkování.

87010.250

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

S on-line navigačním systémem DS vás nezaskočí déšť ani sníh. Služba PŘEDPOVĚĎ POČASÍ umožní předvídat nepřízeň počasí a vy můžete cestovat bez obav.

www.laurentnivalle.fr

CENY POHONNÝCH HMOT

Šetřte na svých cestách čas i peníze! Přímo na centrálním dotykovém displeji vozu se zobrazují aktuální ceny pohonných hmot čerpacích stanic nacházejících se v nejbližším okolí. Data pocházejí z rozsáhlé sítě více než 140 000 partnerských čerpacích stanic.

www.laurentnivalle.fr

RYCHLOSTNÍ RADARY OD TOMTOM

Cestujte s jistotou díky službě RYCHLOSTNÍ RADARY od společnosti TomTom. Navigační systém vás zvukově i vizuálně upozorní na místa, kde je nahlášeno měření rychlosti (všechny typy rychlostních statických i mobilních radarů a průjezdových kamer). Uživatelé mohou snadno nahlásit nové nebezpečné zóny nebo rychlostní radary, upozornění je obratem zkontrolováno a sdíleno. Služba je k dispozici, pouze pokud to povolují dopravní předpisy dané země.

74454.250

ELEKTRICKÉ DOBÍJECÍ STANICE

Služba informuje v reálném čase o dostupných partnerských dobíjecích stanicích kompatibilních s vaším vozem* a vy si můžete užívat jízdu naplno.

Pro ještě větší pohodlí si stáhněte aplikaci Free2Move a přihlaste se k odběru služby ChargeMyCar. Tím získáte přístup k největší evropské síti veřejných nabíjecích stanic, za jejichž použití platíte přímo prostřednictvím aplikace.

*Podle typu dobíjecí stanice.

 87007.250

A TO NENÍ VŠE…

AKTUALIZACE NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU

Silniční síť se neustále vyvíjí. Aby byly tyto změny zohledněny, služby on-line navigačního systému DS zahrnují bezplatné aktualizace mapových podkladů dvakrát ročně.

Post-production : Astuce Productions

INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ

Nejnovější modely DS mají integrovanou SIM kartu 3G, která umožňuje přesně lokalizovat vůz. Navigační systém nevyžaduje připojení k internetu ani při cestách do zahraničí.

66856.250
OBJEVTE DS CONNECT BOX

Služby DS Connect Nav jsou po dobu tří let zahrnuty v pořizovací ceně vozu. Služby je možné kdykoli prodloužit on-line kliknutím zde nebo prostřednictvím účtu v aplikaci MyDS.

Post-production : Astuce Productions