January 25, 2023

ŠTASTNÉ A VESELÉ, LEO VERGNE!

ŠTASTNÉ A VESELÉ, LEO VERGNE!

• Společnost DS Automobiles urychluje svůj přechod k vozům s nulovými emisemi. K prvním Vánocům Lea Vergneho, syna dvojnásobného šampiona Formule E Jeana-Érica Vergneho, představuje značka exkluzivní model, který je jak krásný, tak výkonný.
• DS DESIGN STUDIO PARIS přišlo s výjimečným dětským odrážedlem, které se inspirovalo od práce odvedené na voze DS 4 E-TENSE 225 PERFORMANCE LINE + Jeana-Érica Vergneho, jezdce a ambasadora společnosti DS Automobiles.
• DS Automobiles, která vznikla v roce 2014, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí přiblížit zákazníkovi umění cestování ve francouzském duchu. Díky výjimečným produktům, využití know-how v oblasti francouzského luxusu a také programu služeb na míru DS Automobiles tak zákazníkům nabízí soubor jedinečných služeb před, během i po každé cestě.

Téměř neomezená maximální rychlost, zrychlení odpovídající lidským schopnostem, nulové emise CO2, výjimečná elegance… DS Automobiles představuje jedinečné odrážedlo pro jedinečnou příležitost.

Toto odrážedlo, které dostane k prvním Vánocům jako dárek Léo, syn Jeana-Érica Vergneho, navrhlo studio DS DESIGN STUDIO PARIS v jedinečné úpravě.

Odrážedlo přebírá rysy vozu DS 4 E-TENSE 225 PERFORMANCE LINE +, který je exkluzivně určen pro Jean-Érica Vergneho. Matný antracitově šedý lak kontrastuje s leskle černým odstínem a společně vytvářejí grafické linie, které mají vyvolávat dojem rychlosti.

Vpředu jsou pod osobním znakem „LEO“ nakresleny dva třímodulové světlomety a výrazná maska chladiče se znakem DS. Velká kola jsou odrazem kol vozu DS 4 E-TENSE 225, střídá se na nich leskle černý odstín s matně antracitově šedým.

Sedadla jsou potažena látkou Alcantara® se zlatým a karmínovým prošíváním, jež se používá u vozů DS 4 PERFORMANCE LINE, stejnou zlatou a karmínovou nití je prošitý i volant, který je kompletně potažený kůží, a má vyznačený střed, což je užitečný prvek pro dynamickou jízdu.

Leo Vergne najde odrážedlo pod vánočním stromečkem s přáním všeho nejlepšího od DS Automobiles!

 

DS 4 E-TENSE 225 PERFORMANCE LINE + v exkluzivní verzi pro Jean-Érica Vergneho

Jean-Eric Vergne, vítěz Formule E z let 2019 a 2020, řídí vůz DS 4 E-TENSE 225, jehož styl mu na míru upravilo studio DS DESIGN STUDIO PARIS. V nejdynamičtějším provedení PERFORMANCE LINE+ je vůz DS 4 vybaven interiérem z Alcantary®, který je doplněn volantem z perforované kůže se zlatým a karmínovým prošíváním a kovanou karbonovou vložkou, celek doplňují exkluzivní prahy dveří s podpisem dvojnásobného šampiona. Personalizace exteriéru je výsledkem práce týmů značky, které se do něj snažily přenést pokyny řidiče, aby byl v „hledání čisté harmonie“ zcela jedinečný. Dvoubarevné provedení decentně kombinuje nový matný antracitově šedý odstín s leskle černou střechou, odkud je černá lišta protažená až ke kapotě, což se u sériového modelu DS objevuje vůbec poprvé. Celek doplňuje karbonová povrchová úprava prahů dveří, zadního nárazníku a předního blatníku. Grafika černých linií podtrhuje sportovní charakter vozu DS 4. Na masce chladiče je umístěno logo „JEV“, které je charakteristickým znakem tohoto exkluzivního modelu. Tento model DS 4 je poháněn plug-in hybridním motorem o výkonu 225 k, který v kombinovaném cyklu WLTP umožňuje 100% elektrický dojezd až 62 km.