PŘEJÍT NA OBSAH

SUV & CROSSOVERY

SUV, Crossover, Kompaktní SUV: Každý model spojuje inovativní design a špičkové technologie.
Unikátní světelná signatura, majestátní a odvážná postura poskytující pocit bezpečí a pohody: tak DS definuje luxusní vůz.
SUV DS 7
Pro milovníky nových zážitků za volantem je tady jedinečná cesta s DS 7. Díky dvěma širokým 12'' obrazovkám, DS NIGHT VISION s vynikající noční viditelností a DS DRIVE ASSIST, který automaticky reguluje vaši rychlost podle vozidla před vámi a udržuje vás ve vašich pruzích.
SUV DS 3
Jako pravé vozidlo vyšší třídy vás DS 3 zve ke komfortu a klidu během všech vašich cest. Tento kompaktní SUV byl navržen tak, aby poskytoval inovativní a intenzivní automobilový zážitek, kde každý ujetý kilometr je cestou smyslů.

Více informací o našich SUV

Přečtěte si nejčastěji kladené otázky ohledně SUV vozidel
Co přesně znamená termín SUV?
SUV, neboli Sportovně-Užitkové Vozidlo, znamená mnohem více než pouhé zkratky. Představuje odvážné spojení elegance a dobrodružství, vyvýšením vozidla nad konvenční standardy. S vyšší postavou nabízí lepší viditelnost a svobodu prozkoumávání mimo zaběhlé cesty.
Jaký je rozdíl mezi SUV a Crossoverem ?
Rozdíl spočívá nejen ve designu, ale také v použití: SUV je prostornější a může se příměřeně srovnávat s rodinnými vozy, jako jsou monovolume. Termín crossover je obvykle používán pro označení vozidel s menšími rozměry, blíže k městským nebo kompaktním limuzínám co se týče využití.
Jak vybrat ten správný model SUV?

Grand SUV:

Pokud hledáte rodinný model SUV, budete uchváceni velkými SUV, které pohodlně pojme až 5 cestujících. Velká SUV mají délku až 5 metrů, což umožňuje prostorný interiér a velký zavazadlový prostor. V nabídce DS Automobiles naleznete DS 7, SUV s impozantním a rafinovaným vzhledem. Co se týče pohodlí, francouzský výrobce nabízí sedadla vyrobená z vysoce kvalitních materiálů.

 

Kompaktní SUV:

Kompaktní SUV je vozidlo s menšími rozměry. S vyvýšeným posezením nepřesahuje délku 4,60 metrů. Kompaktní SUV umožňuje také úsporu paliva ve srovnání s většími modely, což ho činí univerzálním vozidlem: stejně výkonným na silnici jako ve městě. Objevte DS 3, kompaktní SUV dostupné ve 5 úrovních výbavy a vybavené technologiemi asistence při řízení: rozpoznávání dopravních značek, automatické nouzové brzdy...

Které motory jsou k dispozici pro SUV a Crossover?

Při nákupu nového SUV je nezbytné vybrat motorizaci odpovídající vašemu používání.

SUV a Crossover: benzinový a naftový motor

Pokud jde o spalovací motor, můžete zvolit SUV s benzinovým motorem (Puretech) nebo naftovým motorem (BlueHDI). Volba bude zejména ovlivněna tím, jak plánujete své vozidlo využívat.

SUV a Crossover s elektrickým pohonem

DS Automobiles nabízí také SUV s plug-in hybridním pohonem, což představuje první krok směrem k elektrifikaci. Kombinace spalovacího a hybridního pohonu umožňuje nabízet modely SUV a Crossover s dobíjitelnými hybridními pohony a nízkou spotřebou paliva jak na silnici, tak ve městě.

 

DS Automobiles přináší SUV s dobíjitelným hybridním pohonem, DS 7 s pohonem E-TENSE, a DS 3, která je také k dispozici s čistě elektrickým motorem. Obě modely jsou nabízeny s manuální nebo automatickou převodovkou v závislosti na zvoleném typu pohonu.