Survolt

Survolt

Design

Survolt, inovativní a smyslný

survolt_concept-carSvými kompaktními rozměry přejímá Survolt stylistická pravidla ze světa sportovních vozů, aby si je lépe upravil podle svých potřeb. Jeho okouzlující hluboký pohled funguje jako neodolatelný magnet, díky horizontálním světlometům, jaké se používají u nejlepších sportovních kupé.

Světla tvořená LED diodami dodávají celku moderní technologický vzhled. Na nízkém elegantním kupé upoutá kontrast mezi zaoblenými tvary kapoty a masivními hranatými boky zdůrazněnými podběhy kol, slibujícími výkon a požitek. Zadní strana vozu Survolt přebírá elegantní světelný podpis modelu Revolte. Linii koncepčního vozu zakončuje spojler, který je nezbytným odkazem na svět automobilového sportu.

Karoserie je dvoubarevná, kombinuje fuchsiový a antracitově šedý odstín, pohrává si s materiály a tvary. Křivky jsou hned hladké, hned zase lesklé. Odstíny karoserie se naprosto rozcházejí s klasickým sportovním mužským světem s danými pravidly.

Habitacle

Survolt, elegance ve sportovním duchu

survolt_concept-car-interiorKokpit vozu Survolt je pojednán jako vznášející se buňka, jako skleněná schránka zasazená do chromovaných oblouků, jako nádherný klenot. Leitmotivem vozu Survolt je snaha překračovat pravidla luxusu a rafinovaně je spojovat s pravidly světa sportu.

V kabině vozu Survolt se střetávají dva rozdílné svět. Tato symbióza vytváří svět plynulých linií a zároveň vyspělé techniky, jež charakterizuje místo řidiče. Vše bylo vymyšleno a navrženo tak, aby přinášelo rafinovaný požitek oběma členům posádky, aby jim zajistilo jedinečné potěšení a výjimečný zážitek.

Použití velkých prosklených ploch přináší světlo a pocit prostoru, což je pravý opak toho, co dnes nabízí sportovní vozy.

Výkonnost

Survolt, výjimečné výkony a zážitky

survolt_concept-car-frontSurvolt, který předběhl dobu, si vás podmaní využitím nejnovější moderní technologie, která je šetrná k životnímu prostředí. Stejně jako moderní předchůdce Revolte využívá i Survolt 100%elektrický pohon. Díky tomu se mu daří spojit sportovní charakter a výkonnost s ohledem k životnímu prostředí a trvale udržitelnému rozvoji.

Toto technologické řešení, které je ve světě závodních vozů stále velmi vzácné, také ztělesňuje spojení, které možná vypadalo nemožné. Citroën si však troufá, Citroën tvoří, Citroën boří konvence, aby je mohl lépe povznést výš. Tento pohon zajišťuje řízení, které je nejlepší z hlediska ekologie, ale nabízí i požitek z jízdy, zážitky, výkon a dynamičnost, a to vše v maximálním, neboť bezhlučném komfortu.

Citroën přichází s konceptem Survolt s novou vizí automobilu, vizí novátorské značky orientované na kreativitu a technologii.