Wild Rubis

Wild Rubis

Luxus po francouzsku

wild-rubis-concept-car-silhouetteV jeho dosud nevídaném tvaru se snoubí výrazné linie SUV s elegantními stylovými principy řady DS. Prezentuje se jako divoký rebel, ale také elegantní perfekcionista. Jeho síla stojí v kontrastu s požitkářskými liniemi a svůdnými detaily. Při pohledu z boku podtrhují novou elegantní siluetu unikátní chromové střešní lišty, díky nimž působí vůz vyšší a silnější. Tyto střešní lišty se poté noří do karoserie a kopírují tvar zadního blatníku.

 

Hypnotický pohled

wild-rubis-concept-car-lightPři pohledu zepředu upoutá maska chladiče, jejíž tvar zdůrazňuje její trojrozměrné zpracování. Na masce chladiče je umístěno logo DS, zvýrazněné světelnou lištou. Maska chladiče poté pokračuje ve světlometech s LED diodami. Tyto zcela nové světlomety tvoří 3 mobilní osvětlovací moduly, ve spodní části s nimi sousedí směrovky s posuvem světla, po stranách se vytváří světelný podpis ve tvaru ladičky. Působí jako klenot, který vozu Wild Rubis dodává výrazný, hypnotizující a jedinečný pohled..

 

Zcela nový podpis

wild-rubis-concept-car-rearNové rozmístění zadních světel působí, jako by byla světla zabudována do víka zavazadlového prostoru. Stínítko zadního světla je jako šperk obkrouženo chromovou lištou, která zdůrazňuje světelný podpis vozu. Dokonale jemná hra se světlem u rastru DS vytváří dojem hloubky. Nápadné víko zavazadlového prostoru je ve spodní části opatřeno chromovou lištou se zabudovanou dvojitou koncovkou výfuku.

 

To nejlepší z DS

wild-rubis-concept-car-dsKoncept Wild Rubis je propracován do nejmenšího detailu. Dokonalým způsobem ztělesňuje jak dědictví vozu DS z roku 1955, tak eleganci celé řady DS, jejíž rysy a principy se v tomto koncepčním voze představují ve zhuštěné formě. Mezi nejvýraznější rysy patří boční chromovaný podpis, jednotlivé prvky zasazené v kovu, přední a zadní světla, ale také zpracování kvalitních materiálů, jako například gilošovaný dekor věnce kol.

 

Hybridní technologie Plug-in

wild-rubis-concept-carDíky technologii Full-hybrid Plug-in se koncepční vůz Wild Rubis žadí mezi ekologicky šetrné dopravní prostředky. Pohon tvoří benzínov motor 1.6 THP o výkonu 225 k, kombinovaný s elektromotorem o výkonu 70 koní zabudovaným nad zadní nápravou. Elektromotor napájejí lithium-iontové baterie, které lze dobíjet přes běžnou domácí zásuvku.