Showroomy DS World

Showroomy DS World

DS World je jedinečným místem na úžasném místě ve velké světové metropoli. Jedná se o vlajkovou loď značky, která je celá věnovaná vozům a produktům DS. Prostory DS Worlds slouží jako prodejny i luxusní showroomy značku, jejichž cílem je nabídnout exkluzivní zážitek, výstavy připravované ve spolupráci s prestižními partnery, které odrážejí hodnoty značky.
V součřasnosti exsitují ve světě dva prostory DS World Brand: jeden v Evropě.
– DS World Paris, 33, rue François 1er , 75 008 Paříž, Francie

DS World Paris

 

Odyssey_Experience-Client-DS-WORLD-Paris-savoir-faireSága jménem DS napsala novou kapitolu ve své historii na Champs-Elysées. Pařížská automobilová značka DS se inspirovala od umění nejlepších tvůrců pařížského luxusního odvětví. Díky jejich špičkovému stylu a dokonalému propracování vznikla prvotřídní nabídka. Prodejny DS jsou pro co nejlepší prezentaci vozů vybaveny na úrovni luxusních butiků: nabízejí příjemnou atmosféru, vkusnou a pečlivou prezentaci produktů a materiálů, sofistikované kvalitní služby. Péče věnovaná zákazníkům je zcela zacílená na to, aby se zde cítili co nejlépe.

Za třípatrovou fasádou ve stylu Art Déco představují tyto v Evropě ojedinělé prostory její svět inspirovaný francouzským luxusem.
DS World Paris je prodchnut odkazem bájného modelu Citroën DS z roku 1955, který je tělem a duší Pařížan od svého představení v Grand Palais do ukončení své výroby pod Eiffelovou věží.

DS World Paris je také:
• prodejnou modelů CITROËN DS3, DS3 Cabrio, DS4 a DS5
• místem, odkud je možné podnikat jízdy po Paříži v historických modelech DS s řidičem
• prostorem pro umělecká a kulturní setkávání v rytmu sezón Fashion week nebo Mezinárodního veletrhu současného umění Fiac
• místem pronájmu historických modelů DS pro různé příležitosti

Informace o DS WORLD PARIS naleznete na stránkách www.dsworld.paris

Praktické informace:
DS World Paris
33, rue François 1er
75008 PARIS

Otvírací doba
od pondělí do soboty: 10–19 hodin
Tel: +33 (0)1 5357 3308