Cena od 560 000 Kč s DPH

Operativní leasing již za 6 607 Kč/m

VZÁCNÝ OBJEKT

Sníte o unikátním voze, který bude obrazem vašeho estetického cítění a moderního smýšlení? Objevte naši stylovou limitovanou sérii DS 3 CROSSBACK La Premiere vybavenou nejnovějšími technologickými inovacemi!

NÁDHERNÝ INTERIÉR

Původní provedení  interiéru DS Opera zdobí červené doplňky Art Rubis.

Funkce vozu ovládáte na velkém dotykovém displeji HD 10″3. Informace potřebné k řízení se vám zobrazují na digitálním 7″ displeji.

Pro větší komfort máte možnost nastavit si zobrazované informace podle svých preferencí: rychlost, množství paliva, počet ujetých kilometrů, podpůrné prvky řízení a navigace…

DRIVE ASSIST

Řídit nebo se vézt

Na dlouhých cestách se o vaši bezpečnost stará technologie DS DRIVE ASSIST, inovativní systém, který až do rychlosti 180 km/h udržuje váš vůz ve zvoleném jízdním pruhu a rychlost jízdy přizpůsobí vozu jedoucímu před vámi.

Při zpomalení provozu a jízdě v koloně je systém schopen vůz i zastavit a znovu se rozjet.

HEAD-UP DISPLAY

Nespouštějte oči z vozovky

Rychlost, údaje tempomatu/omezovače rychlosti, rozpoznání dopravních značek, asistenční systémy a navigace: na Head-up displeji máte veškeré potřebné informace stále před sebou, aniž byste spustili zrak z vozovky.

Technologie převzatá z kokpitu letadel promítá všechny potřebné údaje na barevný průhledný displej před čelním sklem, který je umístěný přímo ve vašem zorném poli.

VE VŠECH SMĚRECH ODLIŠNÝ

Speciální série Premiere si uchovává výraznou identitu vozu DS 3 CROSSBACK. Nadto se vyznačuje exkluzivními designovými prvky, které umocňují její moderní a do detailů propracovaný vzhled.

Speciální série Premiere si uchovává výraznou identitu vozu DS 3 CROSSBACK. Nadto se vyznačuje exkluzivními designovými prvky, které umocňují její moderní a do detailů propracovaný vzhled.

DS MATRIX LED VISION

Svítit, ale neoslnit

Světlomety poslední generace DS Matrix LED VISION pro vás znamenají velkou výhodu: můžete řídit s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž byste oslňovali ostatní účastníky silničního provozu. Kamera umístěná v horní části čelního skla automaticky přizpůsobí svítivost světel podmínkám provozu na silnici.

Světlomety DS Matrix LED Vision tvoří 3 LED moduly, které plní funkci potkávacích světel, a jeden modul Matrix Beam pro dálková světla rozdělený na 15 stejných samostatných segmentů, jež se rozsvěcují a zhasínají postupně podle podmínek v okolí vozu.

DVEŘE SE OTEVŘOU JEN VÁM

ADML PROXIMITY

1,5 m je vzdálenost, na kterou DS 3 CROSSBACK rozpozná vaši přítomnost. Jakmile se přiblížíte, vůz se díky funkci PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START odemkne a kliky dveří, do tohoto okamžiku diskrétně schované v karoserii, se vysunou. Stačí už jen otevřít dveře a usednout za volant.

Vzdálíte-li se od vozu, je princip stejný – kliky se zasunou a vůz se automaticky zamkne.

SLUŽBY NA MÍRU