Kolekce DS

DS 3 Esprit de Voyage doplňuje unikátní kolekci z dílny DS Automobiles, která byla vytvořena s cílem vzdát hold exkluzivitě řemeslného zpracování, odvážnému designu a nejmodernějším technologiím. To vše jsou přednosti, kterými se pyšní každý model této kolekce.

DS 3 proto nyní přichází ve speciální podobě, která dovedla francouzské umění cestovat k naprosté dokonalosti. Precizní zpracování, exkluzivní dekory a prvotřídní použité materiály… designéři, specialisté a inženýři DS vám tímto způsobem přinášejí naprosto výjimečné zážitky z jízdy za volantem tohoto exkluzivního vozu.

ESPRIT DE VOYAGE

Paříž, kolébka DS Automobiles, přímo inspiruje design, filozofii a pohled na cestování společnosti DS. Město světla i centrum luxusu a módy ukrývá pozoruhodné know-how a jeho genius loci se přímo promítá do kolekce Esprit de Voyage.

Každý z modelů DS je zdoben gilošováním Clous de Paris, elegantní dekorativní technikou pocházející z luxusního hodinářství. Množství malých obrazců se navzájem elegantně kříží a přenáší jemné světelné paprsky, které šíří francouzské umění cestovat a atraktivní know-how.

Exteriér

Cestování na úrovni

Znaky ESPRIT DE VOYAGE

Stejně jako se umělec podepisuje pod svým dílem, společnost DS Automobiles označuje DS 3 Esprit de Voyage exkluzivními znaky z kartáčovaného chromu, které jsou pro tuto kolekci typické.

Exkluzivní 18" kola z lehkých slitin KYOTO

Vzhled a dokonalé zpracování je jasně patrné i na elegantních 18″ antracitově šedých matných kolech s výbrusem, která byla navržena exkluzivně pro tuto Kolekci.

Specifická vnější zpětná zrcátka

Elegantní podpis Esprit de Voyage se objevuje i na krytech vnějších zpětných zrcátek prostřednictvím propracovaného laserového gravírování, které dokládá zručnost profesionálů DS.

Modernizovaná černá maska

Lesklé černé provedení DS WINGS, typického poznávacího znaku vozů DS, dává vyniknout LED světlometům nejnovější generace i masce chladiče a umocňuje lesk chromovaných prvků.

Zapuštěné kliky dveří

Zapuštěné kliky dveří, přesně kopírující linie vozu DS 3, se díky funkci Hands-free přístup a startování vysunou, jakmile se přiblížíte na vzdálenost 2 metrů. Když se vzdálíte, opět splynou s karoserií.

Modernizovaná záď

Zadní LED světla opticky spojuje černě lakovaná lišta s nápisem DS Automobiles z leštěné oceli, která celé zádi vozu dodává na eleganci.

Interiér

Příjemná a klidná atmosféra

Na palubě vozu DS 3 Esprit de Voyage oceníte čistý styl, eleganci a poklidnou atmosféru. Nádherný interiér zdobí šedá kůže Nappa Galet v kombinaci s propracovanými a stylově čistými prvky, které přispívají k vyšší atraktivitě a pohodlí pro ještě lepší zážitky z cestování.

IKONICKÝ PODPIS ESPRIT DE VOYAGE

Tento jedinečný znak navržený designéry DS Automobiles zdobí palubní desku potaženou šedou kůží Nappa Galet a svědčí o výjimečném know-how společnosti DS.

DEKORATIVNÍ PRAHOVÉ LIŠTY

Lesklé hliníkové prahové lišty zdobené názvem kolekce přímo vyzývají ke vstupu do světlého a exkluzivního interiéru.

KOBEREČKY SE ŠEDÝM LEMOVÁNÍM

Se šedým čalouněním a světlým interiérem v provedení Galet ladí i lemování exkluzivních koberečků.

Cestujte v naprostém pohodlí

Propojený displej

Usnadněte si cestování s infotainmentovým systémem poslední generace, který zahrnuje i online navigaci a systém DS IRIS. Intuitivní a plně konfigurovatelný HD dotykový centrální displej s úhlopříčkou 10,3″ s elegantním lesklým lemováním umožňuje přímé ovládání veškerých funkcí vozu.

Vyhřívaná přední sedadla

Přední sedadla vozu DS 3 Esprit de Voyage vám díky funkci vyhřívání v zimě poskytnou nesrovnatelný komfort, a tak si i v mrazivém počasí můžete naplno užívat cestování.

VYSOKÝ VÝKON ELEKTROMOBILU

Technologie nové generace

Odborné znalosti a know-how vývojářů DS umožnily vznik nové generace mimořádně účinných hnacích ústrojí E-TENSE. DS 3 Esprit de Voyage díky tomu dosahuje ve své 100% elektrické verzi vyššího dojezdu – až 402 km v kombinovaném provozu nebo až 575 km při jízdě po městě – a stává se jedním z nejlehčích kompaktních SUV ve své třídě. Jeho baterie, která je vhodná pro krátké i dlouhé cesty, se dobije na 80 % kapacity za pouhých 30 minut.

HIGH-TECH CESTOVÁNÍ

SYSTÉM DS IRIS

SYSTÉM DS IRIS je nový informační systém používaný ve vozech DS, který je intuitivní, ergonomický a lze jej dokonale přizpůsobit. Zahrnuje osobního asistenta s dotykovou plochou a pokročilým rozpoznáváním hlasu. Systém DS IRIS udělá kdykoli přesně to, co po něm požadujete.

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST usnadňuje řízení a zároveň umožňuje řidiči kdykoli znovu převzít kontrolu nad vozem. Je tak dalším krokem směrem k autonomnímu řízení. Tento inovativní systém udržuje rychlost DS 3 a její vzdálenost od před ní jedoucího vozu a působením na řízení ji udržuje na požadované pozici v jízdním pruhu. Ovládá rychlost a směr jízdy pro vyšší bezpečnost a bezkonkurenční pohodlí.

DS MATRIX LED VISION

Světlomety DS 3 MATRIX LED VISION se skládají ze 3 LED modulů potkávacích světel a modulu MATRIX BEAM složeného z 15 nezávislých segmentů dálkových světel. Ty se postupně rozsvěcují a zhasínají v závislosti na okolním provozu detekovaném kamerou v horní části čelního skla. Řidič tak může jezdit s trvale rozsvícenými dálkovými světly, aniž by oslňoval ostatní vozidla: například když se blíží zezadu či v protisměru k jinému vozu, část světelného paprsku kolem tohoto vozidla se automaticky zhasne, aby ho neoslňovala.

VISION 360 (na přání)

DS 3 je vybavena nejnovější generací kamerového systému pro optimální zobrazení okolí vozu na 10,3″ dotykové obrazovce infotainmentu.

Systém Vision 360 zobrazuje pohled na vůz a jeho okolí shora při jakémkoli manévrování v nízké rychlosti; pohled se při pohybu aktualizuje.

Záznamy z cest

Právní ustanovení
¹Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu jsou měřeny metodou WLTP (nařízení EU 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO₂ pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře DS..