ORIGINALITA

Nový pohled na automobil

Nový vůz DS 4, který si již brzy budete moci objednat, zaujme svými působivými liniemi, charismatickým vzhledem i robustností. Interiér je vybaven technologiemi poslední generace a vyznačuje se mimořádně čistým a moderním designem i příkladnou ergonomií.

Propracovaný a působivý design

Ladné linie, velká kola a aerodynamický profil zajišťují DS 4 sportovní vzhled a osobitost. Zadní tvarovaná světla vhodně dokreslují elegantní siluetu vozu a dodávají mu na jedinečnosti a atraktivitě.

Uhrančivý pohled

Hypnotizující pohled předních světlometů DS MATRIX LED VISION upoutá od prvního okamžiku. Spolu se světly denního svícení obsahují přední světlomety 98 LED diod. Jednoznačně identifikovatelný světelný podpis dodává vozu osobitost, jakož i velmi atraktivní a inovativní vzhled.

DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION

Inteligentní osvětlení

Nejnovější generace úzkých modernějších světlometů DS MATRIX LED VISION vozu DS 4 zahrnuje technologie Matrix Beam a Dynamic Bending Light (dynamické osvětlení zatáček). Světelné paprsky dokonale osvětlují okolí vozu a dálkové světlomety se přizpůsobují daným světelným podmínkám pomocí pěti režimů: město, krajina, dálnice, nepříznivé počasí a mlha. Režimy Matrix beam umožňují jízdu s trvale rozsvícenými dálkovými světly, aniž by docházelo k oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

DS MATRIX LED VISION

Vyjádřete svou osobnost

Vůz DS 4, který vychází z kompaktního hatchbacku, přičemž inspiraci nachází rovněž u vozů kupé SUV, je možné přizpůsobit dle vlastních představ v mnoha ohledech. Nová DS 4 je dostupná ve dvou verzích: dynamičtější DS 4 PERFORMANCE LINE a DS 4 CROSS, která přejímá více prvků SUV.

DS 4 PERFORMANCE LINE & DS 4 CROSS

DESIGN INTERIÉRU

Elegance a čistota provedení

Interiér vozu DS 4 s displeji vkusně začleněnými do palubní desky, ovladači E-TOGGLE a ozdobnými tlačítky pro ovládání elektrických oken, jakož i neviditelnými centrálními výdechy klimatizace DS AIR působí výjimečně elegantně a čistě. Pro větší atraktivitu interiéru použili designéři nevšední materiály, jako je karbonová ocel, jasanové dřevo a samozřejmě kůže, tlačená či Nappa s motivem proplétání, který je charakteristický pro vozy DS.

TECHNOLOGICKÁ

Vzrušující jízda plná emocí

DS 4 je synonymem technologií nové generace, které dokonale kombinují špičkové technologie s rozšířenou realitou. Vyšší účinnost, neomezená konektivita a více inovací pro ještě lepší zážitek z jízdy a vyšší bezpečnost.

DS EXTENDED HEAD UP DISPLEJ

DS EXTENDED HEAD UP DISPLEJ

Intuitivita a vyšší bezpečnost

DS EXTENDED HEAD-UP DISPLEJ je prvním krokem k rozšířené realitě. Informace důležité pro řízení se promítají na čelní sklo v úhlopříčce 21″ a díky optickému efektu působí, že se zobrazují na vozovce ve vzdálenosti zhruba 4 metrů. Řidič tak nemusí vůbec odvracet pozornost od dění před vozem.

DS IRIS SYSTEM

DS IRIS SYSTEM

Osobní asistent

DS IRIS SYSTEM je nový intuitivní, ergonomický a zcela přizpůsobitelný systém infotainmentu. Simuluje funkci osobního asistenta, ovládá se hlasem i gesty a vždy udělá přesně to, co po něm požadujete.

DS IRIS SYSTEM
DS SMART TOUCH

DS SMART TOUCH

Ovladače na dosah ruky

Pomocí systému DS SMART TOUCH vyvoláte kteroukoli z 6 hlavních funkcí (cíl trasy, kontakt, rádio, nastavení klimatizace atd.) pouhým dotekem, aniž byste museli odvracet pozornost od dění před vozem. Dotykový displej má ideální polohu a reaguje na přiblížení, oddálení i psaní.

DS 4 E-TENSE

DS 4 E-TENSE

Mobilita nové generace

U DS 4 použili konstruktéři inovovanou platformu. S ohledem na design i výkon byl podvozek navržen tak, aby pojmul plug-in hybridní pohonnou jednotku nejnovější generace E-TENSE 225 k kombinující zážehový motor s výkonem 180 k a elektromotor s výkonem 110 k, který umožňuje bezkonkurenční výkon a flexibilitu jízdy: dojezd v plně elektrickém režimu až 50 km dle metody WLTP, a to bez omezení prostoru pro cestující či v zavazadelníku v porovnání s konvenčními vozy se spalovacím motorem.

DS 4 E-TENSE

Komfort a bezpečnost

Inovace pro pohodlnější jízdu

DS DRIVE ASSIST 2.0

DS DRIVE ASSIST 2.0

Řízení nové generace

DS DRIVE ASSIST druhé generace obohacuje zážitek z poloautonomního řízení o asistent změny jízdního pruhu a úpravu rychlosti v zatáčkách nebo na základě dopravního značení. Parkovací senzory, přední radar v součinnosti s radary v náraznících a kamera v horní části čelního skla ve spolupráci s umělou inteligencí analyzuje vozovku a ideálně polohuje vůz.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Předvídá nerovnost vozovky

S pomocí kamery umístěné v horní části čelního skla, čtyř čidel světlé výšky a tří akcelerometrů působí systém DS ACTIVE SCAN SUSPENSION okamžitě a nezávisle na odpružení každého kola a citlivě upravuje intenzitu tlumení v závislosti na nerovnostech povrchu.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
DS NIGHT VISION

DS NIGHT VISION

Objevte, co ve tmě běžně není vidět

Infračervená kamera umístěná v masce DS 4 detekuje chodce či zvířata až do vzdálenosti 200 metrů před vozem a zobrazuje je na digitální přístrojové desce. To umožní lépe předvídat nebezpečí a rychleji reagovat. DS NIGHT VISION přináší nespornou výhodu a zajistí bezpečnější cestování i v naprosté tmě.