BENZINOVÝ HYBRID 4x4

Výkon:
300 k a pohon 4 kol
Zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,9 s

Spotřeba/emise (WLTP):
Do 2,2 l/100km
Do 49 g CO2/km

Účinný & inteligentní

Ve voze DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 vás při jízdě v elektrickém režimu obklopuje uklidňující ticho a s dojezdem 50 kilometrů (WLTP) se každý den pohodlně dostanete do práce i zpět.

Možnost objednání vozu od podzimu 2019

VÝHODY POHONU E-TENSE PLUG-IN HYBRID

 

Prodloužení dojezdu s funkcí BRAKE

Zkušenosti značky DS získané na závodních okruzích Formule E přináší své ovoce: DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 je vybavený funkcí BRAKE, která zajišťuje rekuperaci energie při brzdění a zpomalování a významně tak prodlužuje dojezd vozu.

Používání elektrického režimu s funkcí E-SAVE

Funkce E-SAVE vám zajistí dostatečnou rezervu energie, abyste mohli posledních 10 až 20 kilometrů přejít do plně elektrického režimu bez emisí skleníkových plynů či jiných škodlivin. Ve městě se tak můžete bez omezení pohybovat i v nízkoemisních zónách.

DS nabídka elektro služeb pro zákazníky vozů E-TENSE

Cílem je vyjít vstříc potřebám zákazníků, kteří řeší dobíjení těchto vozů doma, v zaměstnání nebo i kdekoliv jinde a potřebují využít i síť veřejných dobíjecích stanic.
Tato spolupráce zpříjemní a usnadní používání elektrických a hybridních vozu DS zákazníkům z celé ČR.

Více o nabídce elektro služeb ZDE

U nabíjecí stanice nebo z domova za 1 hod 45 min

Na plnou kapacitu nabijete baterii ve voze DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 nabíječkou 6,6 kW za 1 hod 45 min ze speciální nabíjecí stanice 32 A, z klasické domácí sítě 8 A pak za 8 hodin.

DESIGN A TECHNOLOGIE

Unikátní interiér zasvěcený vašemu komfortu

V interiéru DS 7 CROSSBACK se objevují unikátní prvky: tradiční gilošování ‘Clous de Paris’, hodiny B.R.M R180 nebo perličkové prošívání.

Propracované detaily, jako například emblém « E » na řadicí páce, připomínají původní koncept elektrického vozu a svědčí o mimořádné péči, s jakou jsme se návrhu tohoto vozu věnovali.
DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 se představuje v perleťově šedém provedení DS Inspiration RIVOLI.

Smyslové zážitky umocňují i dva 12” displeje. Na mapě, která se zobrazuje na velkém dotykovém displeji vozu DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, se objevuje dojezd vozu v elektrickém režimu i rozmístění nabíjecích stanic.

REŽIMY ŘÍZENÍ

REŽIMY ŘÍZENÍ

VÝHODY JEDNOTLIVÝCH REŽIMŮ ŘÍZENÍ

Nulové emise” je režim výchozího nastavení. Motor se vždy nastartuje v elektrickém režimu, který řidiči přináší komfort řízení, tichý chod a neprodukuje žádné emise CO2 ani jiné škodliviny.
Sport” upřednostňuje výkon a potěšení při řízení.
Hybrid” automaticky optimalizuje výkon vozu a spotřebu paliva. Průměrné emise CO2 se pohybují do 49 g CO2/km.
4WD” zlepšuje pohon vozu na mokré nebo zasněžené vozovce, na šotolině, písku apod.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Pružný a citlivý

Kamera se snímači DS ACTIVE SCAN SUSPENSION neustále monitoruje stav vozovky, předvídá její nerovnosti, aby je tlumiče dokázaly včas vyrovnat.
Systém v reálném čase přenáší zjištěné údaje do řídicí jednotky, která podle nich upravuje nastavení tuhosti tlumičů na každém kole zvlášť. Výsledný jízdní komfort je bezprecedentní.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
DS CONNECTED PILOT

DS CONNECTED PILOT

Řídit nebo se vézt

Systém DS CONNECTED PILOT je dalším krokem směrem k autonomnímu řízení. Tento inovativní systém upravuje rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu a působením na řízení udržuje vůz DS 7 CROSSBACK ve zvoleném jízdním pruhu. Řidič může kdykoli převzít nad řízením vozu znovu kontrolu. Bezpečné a nanejvýš pohodlné!

Asistence při jízdě v pruhu je plně funkční v případě, že je jízdní pruh oboustranně vymezený podélným značením na vozovce (dálnice nebo silnice s odlišným typem povrchu v jednotlivých částech).

CHARISMATICKÝ A VYTŘÍBENÝ

Plug-in hybridní verze 4x4 E-Tense si zachovává výraznou identitu vozu DS 7 CROSSBACK. Nadto se vyznačuje exkluzivními designovými prvky, které umocňují její moderní vzhled a vypovídají o výkonnosti vozu.

Plug-in hybridní verze 4x4 E-Tense si zachovává výraznou identitu vozu DS 7 CROSSBACK. Nadto se vyznačuje exkluzivními designovými prvky, které umocňují její moderní vzhled a vypovídají o výkonnosti vozu.

DS ACTIVE LED VISION

DS ACTIVE LED VISION

DS ACTIVE LED VISION : Vidět a být viděn

Světlomety DS ACTIVE LED VISION, představené poprvé u koncepčního vozu DS E-TENSE, v sobě snoubí eleganci s výkonností. Světelný blok zahrnuje hlavní LED světlomet a tři otočné LED moduly, které se otáčí a naklánějí podle úhlu natočení volantu, rychlosti jízdy a vnějších podmínek, aby viditelnost a osvětlení vozovky byly optimální.

DS ACTIVE LED VISION
4x4 PLUG-IN HYBRID

4x4 PLUG-IN HYBRID

Motor E-TENSE 4x4: hybridní pohon podle DS

Pod kapotou se skrývá benzinový motor 200 k (147 kW) spojený se dvěma elektrickými motory o výkonu 109 k (80 kW) a 8stupňovou převodovkou EAT8. Kumulovaný výkon 300 k s točivým momentem 520 Nm řidič plně ocení v režimu Sport.

V elektrickém režimu s nulovými emisemi má DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 s baterií 13,2 kWh dojezd 58 km (podle protokolu WLTP). Je to dostatečný dojezd pro vaše každodenní cesty do práce a zpět při rychlosti 135 km/h.
Pokud je baterie vybitá nebo je potřeba větší záběr motoru, přepne se pohon automaticky na spalovací motor.

DS PARK PILOT

DS PARK PILOT

DS PARK PILOT : Snadné parkování

Unikátní asistenční systém DS PARK PILOT vám přináší úsporu času i méně stresu: sám a bezpečně zaparkuje na podélné i kolmé parkovací stání, aniž byste museli do parkovacího manévru jakkoliv zasáhnout.

DS PARK PILOT

SLUŽBY NA MÍRU