DS Kolekce

Společnost DS Automobiles, která čerpá inspiraci ve výjimečném know-how velikánů luxusního odvětví, představuje svou DS Collection. Tato speciální série umocňuje styl vozů DS a materiály v nich použité přivádí k naprosté dokonalosti. Označuje exkluzivní, propracované a elegantní modely, které se vyznačují nejpreciznějším zpracováním a vysokými nároky na mistry svého řemesla v rámci týmu DS.

Originální zpracování inspirované specifickými tématy přímo vyzývá k jedinečným zážitkům a vyvolává emoce, které tvoří nedílnou součást francouzského umění cestovat.

Esprit de Voyage

Společnost DS Automobiles, která se zrodila v Paříži, městě světla a centru luxusu a designu, dodá vašim cestám poetický nádech.
Znak ESPRIT DE VOYAGE je jedinečným identifikátorem DS Collection. Zobrazuje paprsky světla odrážející se v CLOUS DE PARIS, povrchové úpravě pocházející z jemného hodinářství, která se stala symbolem vozů DS.

Exteriér

Potěšení z cestování

Černý paket

Od střešních lišt přes DS WINGS až po lemování oken – elegantní černý paket zdobí DS 7 Esprit de Voyage a zdůrazňuje její impozantní styl a vznešenost. Každá cesta se stane nezapomenutelným zážitkem.

Inovovaná černá maska chladiče

Maska chladiče zdobená lesklými černými DS WINGS a odlesky chromovaných plošek přináší eleganci i propracovanost.

Zadní gravírovaná světla s 3D efektem

Světla s efektem šupin, typická pro vozy DS, dodávají DS 7 hypnotizující a ostrý vzhled, který každému doslova učaruje. Chromovaný a ručně montovaný znak DS AUTOMOBILES je zvýrazněn jemným černým lemováním.

Znak ESPRIT DE VOYAGE

Exkluzivní znaky Esprit de Voyage harmonicky kombinují šedý sítotisk s broušeným chromem a dodávají DS 7 Esprit de Voyage na eleganci. Jsou dokonalým nezaměnitelným podpisem tohoto exkluzivního modelu.

Exkluzivní 19" kola OYAMA

Elegantní a osobité linie nové DS 7 Esprit de Voyage umocňují černá 19″ kola Onyx zdobená exkluzivním šedě lakovaným výbrusem, která byla navržena pro tuto speciální sérii. Každá cesta se stane nezapomenutelným zážitkem.

Ikonické kryty zrcátek

Na exkluzivitu speciální série odkazují také kryty vnějších zpětných zrcátek s jemným gravírováním elegantně zobrazujícím motiv ze znaku Esprit de Voyage.

Interiér

Důraz na detail

Světlý interiér kombinuje eleganci šedé kůže Nappa s výrazným odstínem Perle, který je jemný a zároveň velmi výrazný. Dokonalá pocta pohodlí a preciznímu zpracování.

Jedinečný podpis ESPRIT DE VOYAGE

Jedinečný elegantní podpis z dílny stylistů DS Automobiles, který zdobí palubní desku čalouněnou šedou kůží Nappa Pearl, je důkazem vynikajících schopností týmu DS.

Sedadla čalouněná šedou tlačenou kůží Pearl

V této speciální sérii jsou sedadla čalouněna šedou tlačenou kůží Pearl, vysoce kvalitním a lehkým materiálem, který umocňuje komfort interiéru. Každý steh, každá povrchová úprava a každá technika jsou precizně zpracovány tak, aby vytvořily jedinečné a sofistikované prostředí jak pro řidiče, tak pro jeho spolucestující.

Ozdobné prahy dveří

Elegantní ozdobné prahové lišty z leštěného hliníku s názvem speciální série přímo vybízejí k nasednutí do dokonale prosvětlené a exkluzivní kabiny.

Komfortní interiér

Elektricky ovládané víko pátých dveří a vyhřívaná elektricky ovládaná sedadla s masážní funkcí.

Vydejte se za dobrodružstvím bez ztráty jediné vteřiny díky elektrickému otevírání pátých dveří, které vám jednoduchým pohybem nohy umožní otevřít zavazadlový prostor i s plnýma rukama. Nezbytná funkce, která vám usnadní manipulaci se zavazadly. Otevírání a zavírání zavazadelníku lze provádět také na dálku nebo pomocí tlačítka na zadních dveřích. Neuvěřitelně pohodlná přední sedadla plněná pěnou s vysokou hustotou jsou vyhřívaná i ventilovaná, abyste se mohli okamžitě cítit v teple nebo v pohodlí, což zpříjemní každou cestu v zimě i v létě. Díky vícebodové masážní funkci můžete i na nejdelších cestách obdivovat krásy ubíhající krajiny v naprostém klidu.

Kniha jízd

Služby na míru