TECHNOLOGIE A TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Objevte technologie nové DS 7 a prozkoumejte její technické parametry, od rozměrů až po dostupné pohonné jednotky.

TECHNOLOGIE A TECHNICKÉ VLASTNOSTI
TECHNOLOGIE A TECHNICKÉ VLASTNOSTI

TECHNOLOGIE

Komfort a dynamika

Vychutnejte si pohodlnou a klidnou jízdu s asistenčním systémy řízení nejnovější generace vyvinutými expertním týmem DS. Jejich efektivita přispívá k vyšší bezpečnosti vaší i vašich spolucestujících.

DS PIXEL LED VISION 3.0

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentní světlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 výrazně přispívají k bezpečnosti provozu tím, že se přizpůsobují svému okolí. Upravují světelnou intenzitu podle vnějších podmínek, jako jsou světla protijedoucích vozidel, pouliční osvětlení, rychlostní silnice, počasí apod. Automaticky také zajišťují přisvícení do zatáček pro lepší orientaci.

Díky funkci PIXEL můžete jet s permanentně aktivovanými dálkovými světlomety, aniž byste oslňovali vůz jedoucí před vámi nebo protijedoucí vozidla.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Tento inteligentní systém odpružení využívá kameru umístěnou v horní části čelního skla a senzory, které permanentně snímají povrch vozovky. Data se přenášejí v milisekundách do řídicí jednotky, která působí nezávisle na odpružení každého kola. V závislosti na vstupech dochází k aktivaci tlumičů DS 7 pro zajištění co nejpohodlnější jízdy.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
DS NIGHT VISION

DS NIGHT VISION

Infračervená kamera umístěná v masce chladiče nové DS 7 detekuje chodce i zvířata ve vzdálenosti 50 až 100 m a zobrazuje je na digitálním přístrojovém panelu. To umožní bezpečně předvídat eventuální nebezpečí a klidně včas zareagovat. Jedná se o významný bezpečnostní prvek, který umožní pohodlnou a bezpečnou jízdu i za úplné tmy.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Ve dne i v noci sledují senzory v kombinaci s kamerou známky únavy či nepozornosti řidiče a trajektorii vozu. V případě ztráty pozornosti se zapne zvukové upozornění a objeví se vizuální výstraha na přístrojovém panelu.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING
DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST pomáhá při řízení, ale zároveň umožňuje řidiči kdykoli znovu převzít kontrolu nad vozem. Tento systém je dalším krokem na cestě k autonomnímu řízení. Systém automaticky upravuje rychlost a vzdálenost od před vámi jedoucího vozu a udržuje novou DS 7 ve zvoleném jízdním pruhu, čímž zaručuje vyšší bezpečnost provozu a pohodlnější cestování.

360 Vision

360 Vision

Nová DS 7 je vybavena nejmodernějším kamerovým systémem. Přední kamera je umístěna v masce chladiče a zpětná parkovací kamera je integrována do víka zavazadelníku. Tyto speciální kamery zajistí dokonalý výhled na okolí vozu. Záznam se zobrazuje na centrálním 12″ dotykovém displeji.

Systém 360 Vision představuje dokonalou parkovací asistenci při nízkých rychlostech. Zobrazuje pohled na vůz a jeho okolí shora: když se vůz pohybuje, zobrazení se mění v reálném čase.

360 Vision

ROZMĚRY

Objevte rozměry nové DS 7

EXTERIÉR

Délka 4 593 mm
Šířka (celková / sklopená / nesklopená zrcátka) 1891 / 2 098 mm
Šířka (otevřené přední dveře / otevřené zadní dveře) K dispozici později
Výška (bez antény / včetně antény / otevřený kufr) 1 637 / 1649 mm
Přední/zadní převis 925 / 910 mm

INTERIÉR

Šířka v oblasti loktů na předních sedadlech 1 476 mm
Šířka v oblasti loktů na zadních sedadlech 1 493 mm
Počet míst 5

ROZMĚRY KUFRU

Délka 942 / 2015 mm
Šířka 1 201 mm
Výška (pod kryt/pod střechu) 588 mm
Objem 555 l

Pohonné jednotky nové DS 7

Plug-in hybridní pohon E-TENSE či dieselový motor BlueHDi… Vychutnejte si dynamickou jízdu, která respektuje aktuální ekologickou situaci.

PLUG-IN HYBRID

E-TENSE 360 k 4×4
E-TENSE 300 k 4×4
E-TENSE 225 k

DIESEL

BlueHDi 130 k s automatickou převodovkou

Prostornost a funkce konektivity

Maximální pohodlí

PŘÍJEMNÉ CESTOVÁNÍ

Interiér nové DS 7 je díky velkému rozvoru obzvláště prostorný. Poskytuje maximální cestovní pohodlí a vy si můžete užívat každý okamžik naplno. K vyššímu cestovnímu komfortu přispívají přední vyhřívaná a ventilovaná sedadla s masážní funkcí, sklopná opěradla zadních sedadel a zejména technologie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, která nastavuje tuhost tlumičů podle povrchu vozovky.

Cestování bez limitů

Velký zavazadelník nové DS 7 má objem až 555 l, díky čemuž je vůz vhodný pro jakékoli cestování. Do zavazadelníku je dobrý přístup, je flexibilní a funkční, má chromovanou nákladovou hranu a 4 fixační kroužky. Zavazadlový prostor lze zvětšit sklopením opěradel zadních sedadel. U verzí E-TENSE se pod podlahou zavazadelníku nachází prostor pro uložení nabíjecího kabelu.

 

Velké panoramatické střešní okno

Zintenzivněte zážitky z jízdy a vybavte svou novou DS 7 panoramatickým střešním oknem, které se skládá z pevné a posuvné prosklené části. Velké okno příjemně prosvětlí interiér a vy si užijete cestování na maximum.

Mimořádný komfort v každém ohledu

Na přání lze novou DS 7 dovybavit vrstvenými skly, která zajistí optimální odhlučnění interiéru. Užijte si chvíle pohody a relaxace.

Služby na míru