Kolekce DS

DS 9 Esprit de Voyage doplňuje kolekci Esprit de Voyage, která oslavuje výjimečné know-how, prvotřídní design a ducha avantgardy, typické pro vozy DS.

Tato exkluzivní verze, která je elegantním ztvárněním práce designérů, mistrů řemesel a inženýrů značky DS, nachází inspiraci ve vášni a francouzském umění cestovat. Vyznačuje se dokonalým řemeslným zpracováním a precizností. Jedná se o jedinečnou kolekci, která umocňuje vztah mezi tradicí luxusních automobilů a inovacemi.

Esprit de Voyage

Společnost DS Automobiles, která se zrodila v Paříži, je neodmyslitelně spjata s tímto městem světla a s jeho know-how v oblasti luxusu.
Právě zde tým DS čerpá inspiraci, nastavuje hranice elegance a definuje požadavky na řemeslné zpracování. Stejně tak motiv kolekce Esprit de Voyage: půvabný reliéf. Prvek převzatý z gilošování Clous de Paris tvoří střed, ze kterého vycházejí pravidelně uspořádané paprsky. Ty symbolizují, jak se umění cestovat, neboli Esprit de Voyage, vyjádřené vozy společnosti DS Automobiles, rozšiřuje do celého světa.

Exteriér

Umocněte zážitky z cestování

Znaky ESPRIT DE VOYAGE

DS 9 Esprit de Voyage, která může směle konkurovat uměleckým dílům, je označena typickými elegantními znaky v provedení kartáčovaný chrom.

Exkluzivní 19" kola CHAMBORD

Unikátní výrazná 19″ antracitově šedá kola CHAMBORD exkluzivně navržená pro tuto kolekci dodají vozu na eleganci a vašemu cestování na stylu.

Jedinečné kryty zrcátek

Kryty vnějších zpětných zrcátek DS 9 Esprit de Voyage zdobí specifický znak kolekce: prvek převzatý z Clous de Paris s vyzařujícími paprsky jemně vykreslenými laserem. Stejně jako v malířství, i zde je důraz kladen na detail.

Fascinující vzhled

Po odemčení se rozsvítí přední světlomety DS ACTIVE LED VISION, které jako by se probudily, aby vás přivítaly a zároveň sváděly. Spolu se zadními světly 3D Full LED umocňují přitažlivost tohoto pozoruhodného sedanu.

Otevíratelné střešní okno

Vychutnejte si velkolepý výhled! Užijte si dokonalé prosvětlení a pozorujte oblohu i okolní krajinu velkým střešním oknem. Během vaší cesty světlo tančí a pohrává si s různými odstíny šedé použitými v kabině vozu. Stejně jako obraz pod širým nebem, který se neustále mění a fascinuje vás.

Zapuštěné kliky dveří

Když se přiblížíte k vozu, okamžitě vás rozpozná. Elegantní kliky zapuštěné do karoserie se vysunou a DS 9 se odemkne. Jakmile se od vozu vzdálíte, kliky se opět jednoduše zasunou.

Interiér

Pozornost věnovaná detailu

Interiér vozu DS 9 Esprit de Voyage, zdobený prémiovými materiály, jako je kůže Nappa a Alcantara®, je ztělesněním výjimečného řemeslného zpracování vozů DS. Precizní povrchové úpravy v kombinaci se střešním oknem přispívají k dokonalé vyváženosti a eleganci interiéru. K dokonalé atmosféře přispívá jemné perličkové prošívání použité na různých prvcích od palubní desky až po dveřní panely.

Jedinečný motiv ESPRIT DE VOYAGE

Motiv Esprit de Voyage pocházející z dílny designového studia DS Automobiles je specifickou metodou vytlačen do luxusní kůže Nappa, která je použita na čalounění středové konzole.

Čalounění BRACELET v provedení šedá kůže Nappa

Sedadla v ikonickém provedení BRACELET zpracovaná mistry svého řemesla jsou rovněž potažena světle šedou kůží Nappa Pearl, která dokonale ladí s jednotlivými prvky interiéru. K dokonalé eleganci přispívá logo DS na opěrkách hlavy.

Prahové lišty

Podsvícené dekorační prahové lišty s nápisem Esprit de Voyage, speciálně navržené pro tuto kolekci, se při otevření dveří rozzáří a přímo vyzývají ke vstupu.

DS Lounge

V prostorném interiéru se dokonale snoubí elegance s francouzským know-how, precizním zpracováním, příjemným prosvětlením i nadstandardní kvalitou. Komfort se stává samozřejmostí ve všech ohledech, což dokládá čalounění kůží Nappa, ale i otevíratelné střešní okno, propracované detaily povrchových úprav nebo široká středová loketní opěrka.

Komfortní interiér

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Vydat se na cesty bude ještě snazší díky praktickému víku zavazadlového prostoru s hands-free ovládáním, které se otevírá jednoduchým pohybem nohy, stisknutím tlačítka na klíči nebo tlačítkem na víku zavazadelníku.

 

Vyhřívaná a odvětrávaná přední i zadní sedadla s masážní funkcí

Užijte si nebývalého komfortu s vyhřívanými a odvětrávanými sedadly s masážní funkcí, která vpředu, ale i vzadu, nabízejí bezkonkurenční pohodlí. I dlouhé a náročné cesty se promění ve chvíle plné pohody a relaxace.

Audio systém FOCAL Electra®

Vychutnejte si křišťálově čisté tóny zprostředkované jedinečným audio systémem FOCAL Electra® se 14 reproduktory a výkonem 515 W. K dokonalému zvukovému projevu přispívají vrstvená akustická skla v kombinaci se svařovanou karoserií, která eliminuje vibrace a vytváří prostředí klidu a pohody.

 

ODPRUŽENÍ DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Užívejte si naplno cestování a okolní krajinu díky tomto inteligentnímu systému odpružení, který okamžitě odfiltruje veškeré nerovnosti vozovky a zajistí maximální komfort.

Kokpit propojený se systémem DS IRIS

 

 

Přitažlivá a technologicky vyspělá kabina je vybavena 12,3″ displejem digitálního přístrojového panelu, velkou 12″ centrální dotykovou obrazovkou s HD rozlišením a hlasově ovládaným osobním asistentem DS IRIS, který splní veškeré vaše příkazy. Stačí jednoduché gesto či slovo a získáte přístup k informacím důležitým pro řízení a funkcím komfortu.

Kniha jízd

Služby na míru