DS 9

Síla elegance

Od 1 875 000 Kč s DPH

DS 9
DS 9

VÝKON

Od 250 do 360 k

Plug-in hybridní pohon

ROZMĚRY

Šířka: 1,93 m

Výška: 1,46 m

SPOTŘEBA/EMISE (WLTP¹)

Od 1.0 do 1.5  l/100km

22 až 35 g CO2/km

IKONICKÁ

Design exteriéru: mistrné zpracování

DS 9, ikonu francouzského know-how, můžete u svého prodejce DS začít objednávat právě nyní. Nový sedan DS 9 je vybaven hybridním pohonem E-TENSE. Nabízí dokonalé technologie poslední generace, neuvěřitelný komfort a bezkonkurenční kvalitu zpracování.

Moderní linie s elegantními prvky

DS 9 je velmi moderní vůz s ladnými liniemi, které jsou vhodně doplněny dynamickými prvky. Velmi osobitý charakter mu dodávají detaily jako typický dekor kapoty DS s povrchovou úpravou CLOUS DE PARIS, DS Cornets či zapuštěné kliky dveří.

Charismatický světelný podpis

DS ACTIVE LED VISION je jedním z charakteristických symbolů značky DS Automobiles. Při otevření vozu se rozzáří přední světlomety. DS 9 ožije i díky 3D Full LED zadním světlům zdůrazňujícím její neodolatelnou přitažlivost.

Důraz na detail

Kapotu nového sedanu z dílny DS zdobí gilošovaný dekor s motivem CLOUS DE PARIS. Tento způsob zpracování původně používaný v luxusním hodinářství představuje dokonalou umělecky i technicky vyřešenou dekorativní povrchovou úpravu.

Kliky dveří, které se ukážou pouze vám

Na první pohled vás okouzlí zapuštěné kliky dveří, které se při přiblížení klíče k vozu vysunou a při oddálení opět dokonale splynou s karosérií.

KNOW-HOW

Design interiéru: ztělesnění elegance

DS 9 byla navržena tak, aby měl každý cestující stejnou úroveň komfortu. Přední i zadní sedadla jsou vyhřívaná, odvětrávaná a vybavená masážní funkcí. Čalounění střechy Alcantarou© umocňuje pocit dokonalého luxusu.

DS LOUNGE

Zadní loketní opěrka Lounge přispívá k celkové luxusní atmosféře a nebývalému pohodlí. Je kompletně potažená kůží Nappa, jsou na ní umístěny ovladače masážní funkce zadních sedadel a ve svých útrobách skrývá úložný prostor vybavený USB porty.

V interiéru vozu DS 9 vás na první pohled okouzlí elegance použitých materiálů, zejména potom luxusní kůže, kterou je čalouněna palubní deska i volant.

Zadní loketní opěrka Lounge přispívá k celkové luxusní atmosféře a nebývalému pohodlí. Je kompletně potažená kůží Nappa, jsou na ní umístěny ovladače masážní funkce zadních sedadel a ve svých útrobách skrývá úložný prostor vybavený USB porty.

V interiéru vozu DS 9 vás na první pohled okouzlí elegance použitých materiálů, zejména potom luxusní kůže, kterou je čalouněna palubní deska i volant.

Všudypřítomná kůže

Interiér OPERA je vrcholem dokonalosti DS. Nádherná červená kůže Nappa Rubis se objevuje na sedadlech zdobených logem DS a pokrývá rovněž celou palubní desku. Tento exkluzivní prvek je použit i na volantu, který je červenou kůží kompletně potažen.

Gilošování CLOUS DE PARIS

Každý prvek byl promyšlen i do těch nejmenších detailů a byl zpracován se stejnou péčí, jaká bývá věnována například šperkům. Gilošování s motivem CLOUS DE PARIS inspirované luxusním hodinářstvím zdobí ovladače pokryté drobnými pyramidkami, které se harmonicky prolínají.

Perlové prošívání

Čalouníci týmu DS nacházejí inspiraci ve vyšívání a vytvářejí nádherné perlové prošívání. Jedná se o velmi elegantní povrchovou úpravu, která evokuje tvar perly, aby vyzdvihla eleganci kůže a interiéru jako celku. Tento odkaz na haut couture se rychle stává symbolem DS Automobiles.

B.R.M R180

Po nastartování vozu se objeví nádherné hodiny B.R.M R180 navržené ve spolupráci se společností B.R.M Chronographes. Vyjímají se majestátně nad centrálním dotykovým displejem a spojují nejnovější technologie s elegancí a precizností zpracování. Automaticky nastavují správný čas podle časového pásma a ročního období.

Akustický komfort

S uvedením modelu DS 9 přicházejí designéři s novým konceptem v oblasti akustického komfortu. Vrstvená skla v kombinaci s lepenými spoji karoserie eliminují vibrace a vytvářejí uvnitř vozu klidnou a velmi příjemnou atmosféru.
Tento excelentní způsob zpracování umožňuje vyniknout čistotě tónů linoucích se ze 14 reproduktorů audiosystému Focal Electra®.

Právní ustanovení

¹Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu jsou měřeny metodou WLTP (nařízení EU 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO₂ pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře DS nebo na internetových stránkách zde.