Specifikace

Prostudujte technickou specifikaci DS 9, od rozměrů až po dostupné motory.

Specifikace
Specifikace
Rozměry DS 9

Rozměry DS 9

Zobrazit rozměry

Délka 4934mm
Šířka (se sklopenými vnějšími zpětnými zrcátky/včetně zpětných zrcátek) 1932/2079mm
Výška 1460mm
Rozvor 2895mm
Přední převis 973mm
Zadní převis 1066mm
Šířka v oblasti loktů na předních sedadlech 1481mm
Šířka v oblasti loktů na zadních sedadlech 1451mm
Délka kufru 1027mm
Šířka kufru 1137mm
Využitelná výška v interiéru 453mm
Obsah kufru (v litrech) 510L
Počet sedadel 5

SÍLA & FLEXIBILITA

Dostupné motory

Užijte si bezkonkurenční výkon plug-in hybridního pohonu E-TENSE, který využívá benzinový motor PureTech a je šetrnější k životnímu prostředí.

DS 9 E-TENSE

Flexibilní a výkonný benzinový hybrid pro ještě větší radost z jízdy

DS 9 je v nabídce se dvěma plug-in hybridními pohonnými jednotkami E-TENSE*: verze 225 k a silnější verze 360 k s pohonem všech kol, která bude k dispozici později. Elektromotor, který se používá pro startování a zrychlování, umožňuje tichou jízdu až do rychlosti 135 km/h, přináší ještě vyšší komfort cestování a intenzivnější zážitky z řízení.

*E-TENSE 4×4 360 bude k dispozici později.

Režimy jízdy

U klasické DS 9 jsou k dispozici dva jízdní režimy: Komfort a Sport. U plug-in hybridní verze E-TENSE můžete volit mezi dalšími třemi režimy odpovídajícími danému stylu jízdy.

Regenerativní brzdění

Při zpomalování či brzdění se kinetická energie přeměňuje na elektřinu. Tím dochází ke zvýšení dojezdu vozu.

Funkce E-SAVE

Tato funkce umožní zachovat rezervu elektrické energie potřebnou pro ujetí posledních kilometrů cesty ve 100% elektrickém režimu s nulovými emisemi. Díky tomu není problém vjíždět do nízkoemisních zón evropských měst.

KOMFORT & PROSTOR

Ztělesnění elegance a komfortu

Každý má svůj vlastní prostor

Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla vybavená masážní funkcí poskytnou řidiči DS 9 stejně jako všem ostatním pasažérům bezkonkurenční komfort.

Díky dlouhému rozvoru 2,89 metru má DS 9 prostornou a velmi pohodlnou kabinu. V zadní části přispívá k vyššímu cestovnímu komfortu elegantní středová loketní opěrka vybavená porty USB a ovladači masážních funkcí. Stejně jako sedadla je kompletně potažená kůží Nappa.

Akustický komfort

DS 9 přináší novou úroveň akustického komfortu. Designéři DS přicházejí u nového sedanu s konceptem vrstvených skel v kombinaci s lepenými spoji karoserie, které eliminují vibrace a vytvářejí uvnitř vozu klidnou a velmi příjemnou atmosféru.
Tento originální způsob zpracování umožňuje vyniknout čistotě tónů linoucích se ze 14 reproduktorů audiosystému Focal Electra®.

Právní ustanovení
¹Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu jsou měřeny metodou WLTP (nařízení EU 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO₂ pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách zde.