GENIÁLNĚ PROPRACOVANÉ DÍLO, VÝJIMEČNÉ TECHNOLOGIE

Seznamte se s ikonou francouzského know-how. Nový sedan DS 9 s hybridním pohonem E-TENSE byl vytvořen s cílem nabídnout technologicky dokonalý vůz s jedinečným zpracováním použitých materiálů, který bude zárukou maximálního komfortu.

MODERNÍ TVAR S DOKONALÝM ZPRACOVÁNÍM

DS 9 charakterizují ladné linie spojující eleganci s dynamikou. Exkluzivní designové prvky v podobě loga DS, gilošování „Clous de Paris“, charakteristické masky, či zapuštěné kliky dveří, to vše dodává vozu velmi výrazný vzhled.

PŘIZPŮSOBENÍ

Interiér DS 9 bude nabízen v 5 verzích, které nacházejí inspiraci v Paříži. Vrcholnou verzí je DS Inspirace Opéra s luxusní kůží Art Ruby Nappa, která pokrývá palubní desku a sedadla ve stylu Bracelet. Interiér propracovaný do nejmenších detailů je doplněn čalouněním stropu v provedení Alcantara®.

EXKLUZIVITA V NEJMENŠÍCH DETAILECH

Kabina vozu je zdobena luxusními prvky v podobě gilošování „Clous de Paris“, ovladačů s krystaly, hodin B.R.M R180 a v neposlední řadě „perlového“ prošívání.

DS 9 E-TENSE

DS 9 E-TENSE

HAUTE COUTURE. ELECTRIC

DS 9 bude nabízen jako plug-in hybrid E-TENSE kombinující přeplňovaný motor PureTech a elektromotor o celkovém výkonu 250 k s dojezdem téměř 50 kilometrů v režimu nulových emisí (dle metody WLTP). K dispozici bude rovněž verze s pohonem všech kol 360 k E-TENSE 4×4.