DS ACCESS

Přístup do vozu nebyl nikdy tak snadný

Váš vůz vás pozná a odemkne se

Díky hands-free přístupu vás vůz zaznamená z dálky a jako mávnutím kouzelného proutku se odemkne či zamkne. Když se pohybujete ve vzdálenosti menší než 3 metry, vůz ožije a rozsvítí se. Když se k němu přiblížíte do vzdálenosti 1,5 metru, vůz se odemkne, kliky se automaticky vysunou a zbývá jen otevřít dveře a nasednout. Jakmile se vzdálíte od vozu, kliky se zasunou a vůz se automaticky uzamkne.

DS SMART ACCESS: telefon je klíčem pro vás i vaše blízké

Pomocí aplikace MyDS ve svém chytrém telefonu můžete vůz odemknout, zamknout i nastartovat bez nutnosti mít u sebe klíč. Tato technologie rovněž umožňuje autorizovat až 5 vámi zvolených osob pro přístup k vozu a nastartování bez vaší přítomosti prostřednictvím aplikace MyDS v jejich telefonu.

DS PILOT

Když pomáhají nejnovější technologie

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

Předehra autonomního řízení

Systém DS DRIVE ASSIST usnadňuje řidiči jízdu a zároveň mu umožňuje kdykoli znovu převzít kontrolu nad vozem. DS DRIVE ASSIST upravuje rychlost vozu podle před ním jedoucího vozidla a drží ho v pruhu, který si řidič zvolil. Systém zasahuje do řízení místo řidiče – řídí rychlost a dráhu jízdy, čímž přispívá k bezpečnosti a pohodlí cestování.

DS PARK PILOT

DS PARK PILOT

DS 9 pracuje za vás

Se systémem DS PARK PILOT se manévrování s vozem stane neuvěřitelně snadným. Aby systém našel místo k zaparkování odpovídající vnějším rozměrům vozu DS 9, stačí ho aktivovat a kolem místa projet rychlostí do 30 km/h. Díky této nové technologii se vůz sám zaparkuje podélně či kolmo k chodníku bez nutnosti zásahu řidiče.

DS PARK PILOT

DS SAFETY

Maximální bezpečnost

DS ACTIVE LED VISION

DS ACTIVE LED VISION

Maximální svítivost pro každý typ vozovky

Světla DS ACTIVE LED VISION skládající se z hlavního LED světlometu a třech otočných LED modulů nabízí několik režimů osvětlení specifických pro každou jízdní situaci. Moduly se natáčejí a mění intenzitu i dosah světelného paprsku v závislosti na jízdních podmínkách (počasí a světelnost). Nezáleží na tom, jestli jedete ve městě, na vesnici nebo na dálnici, osvětlení se přizpůsobí, aby zajistilo maximální úroveň vidění.

DS NIGHT VISION

DS NIGHT VISION

Noční vidění

Systém DS Night Vision zaručuje řidiči lepší viditelnost ve tmě díky infračervené kameře umístěné v masce chladiče. Kamera dokáže detekovat chodce a zvířata až do vzdálenosti 100 metrů.

DS NIGHT VISION
SLEDOVÁNÍ POZORNOSTI ŘIDIČE

SLEDOVÁNÍ POZORNOSTI ŘIDIČE

Váš vůz vás sleduje

Ve dne stejně jako v noci sleduje systém senzorů a kamera neustále známky únavy nebo rozptýlení řidiče ve spojení se sledováním trajektorie automobilu. Pokud systém zjistí ospalost nebo nedostatek pozornosti, zazní zvukový signál a zobrazí se upozornění na centrálním displeji.

DS LOUNGE

Ztělesnění elegance a komfortu

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Tento inteligentní systém odpružení neustále skenuje povrch vozovky pomocí snímačů a kamery umístěné v horní části čelního skla. Data jsou přenášena v milisekundách do řídicí jednotky, která pracuje nezávisle s každým kolem. V závislosti na získaných informacích, kontinuálně mění nastavení tlumičů, čímž zaručuje optimální jízdní komfort.

AKUSTICKÝ KOMFORT & FOCAL ELECTRA® SOUND SYSTEM

U příležitosti uvedení DS 9 přichází naši vývojáři s novým konceptem v oblasti akustického komfortu. Sklo s akustickou fólií, které díky technologii svařování eliminuje vibrace, vytváří uvnitř vozu klidnou a pohodovou atmosféru. Toto vynikající dílo zajistí ničím nerušený poslech čistých tónů plynoucích z audio systému Focal Electra® vybaveného 14 reproduktory.

PROSTOR PRO KAŽDÉHO

Vůz DS 9 byl koncipován tak, aby měl každý cestující stejnou úroveň pohodlí. Vpředu, stejně jako vzadu, jsou sedadla vyhřívaná, odvětrávaná a vybavená masážní funkcí. Díky velkému rozvoru 2,89 m má DS 9 dostatečně velký prostor pro zadní sedadla. Zadní středová loketní opěrka je nedílnou součástí celkového komfortu. Stejně jako sedadla je potažena kůží Nappa, obsahuje úložný prostor s USB porty a zastává roli ovládacího centra pro různé funkce.