Detaily

100% ELEKTRICKÉ SUV

Luxusní SUV, které dokonale snoubí moderní technologie a styl. DS 3 CROSSBACK E-TENSE je prvním 100% elektrickým SUV společnosti DS Automobiles, otevírá tak dveře nové generaci elektrických vozidel. DS 3 CROSSBACK E-TENSE bude k dispozici na konci roku 2019.

KOMFORTNÍ INTERIÉR

Interiér DS 3 CROSSBACK E-TENSE je navržen tak, aby splňoval veškeré požadavky na pohodlí a snadnou manipulaci. Veškeré ovládací prvky jsou intuitivní a snadno nastavitelné díky dotykové obrazovce s úhlopříčkou 10,3” a 7” digitálnímu displeji řidiče. Technologicky vyspělý interiér navíc doplňuje vysoká úroveň izolace vnějšího hluku a vibrací, můžete se tak soustředit na to nejdůležitější: radost z jízdy.

1-DS3-ETENSE-INTERIEE

VROZENÁ ELEGANCE

DS 3 CROSSBACK E-TENSE nese veškerou DNA konvenčně napájených verzí. 100% elektrická verze E-TENSE vyniká elegancí, moderními prvky a zároveň nabízí vzrušující výkon.

2-DS3-ETENSE

Silné stránky

DS DRIVE ASSIST

Vydejte se na dalekou cestu v naprostém klidu díky špičkové technologii DS Drive Assist. Tento inovativní systém udržuje vůz přesně ve zvoleném jízdním pruhu a upravuje rychlost v závislosti na voze jedoucím před ním.

Při zpomalení provozu se tento systém postará také o fáze zastavení a rozjíždění.

16_DS_DRIVE_ASSIST

DS PARK PILOT

Díky systému DS Park Pilot zaparkuje váš vůz sám, aniž byste museli ovládat volant nebo pedály.

Pro zaparkování stačí jediná věc: držet tlačítko Park a počkat, až kouzlo zapůsobí. Systém DS Park Pilot vyhledá místo k zaparkování – odpovídající vnějším rozměrům vozu DS 3 Crossback – stačí jen toto místo přejet rychlostí do 30 km/h, poté již vozidlo samo zaparkuje, ať už podélně nebo kolmo.

17_DS-PARK-PILOT

HEAD-UP DISPLAY

Rychlost, údaje z tempomatu/omezovače rychlosti, snímání dopravních značek, podpůrné prvky řízení a navigace: díky Head-Up displeji zjistíte všechny potřebné informace, aniž byste museli spustit oči z vozovky.

Technologie převzatá z bojových letadel promítá všechny potřebné údaje na barevný průhledný displej před čelním sklem, tedy přímo do vašeho zorného pole.

5-DS3-ETENSE

DS MATRIX LED VISION

DS 3 CROSSBACK E-TENSE je vybaven světlomety DS Matrix LED Vision, které povznesou eleganci vašeho vozu o stupeň výš a současně řidiči přinesou výjimečnou výhodu jízdy s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by docházelo k oslňování ostatních účastníků provozu.
Díky kameře umístěné v horní části čelního skla přizpůsobují chytré světlomety automaticky světelné paprsky podmínkám provozu.

4-DS3-ETENSE

HANDS-FREE PŘÍSTUP A STARTOVÁNÍ PROXIMITY

1,5 metru: to je vzdálenost, na kterou vůz DS 3 CROSSBACK E-TENSE zjistí vaši přítomnost. Jakmile se přiblížíte, vůz se díky funkci Hands-free přístup a startování Proximity automaticky odemkne a kliky dveří, doposud neviditelné, se vysunou. Stačí jen dveře otevřít a usednout za volant.

Jakmile se od vozu vzdálíte, je princip stejný: kliky se zasunou a vůz se automaticky zamkne.

Užijte si díky funkci hands-free startování ještě více komfortu. Jakmile se usadíte za volant vozu DS 3 CROSSBACK E-TENSE, stačí pro nastartování nebo vypnutí motoru stisknout tlačítko Start/Stop na středové konzole.

14_ADML-PROXIMITY

Výkon