Detaily

4x4: HYBRID ZNAČKY DS

Plug-in hybrid E-TENSE 4×4 si zachovává veškerou DNA modelu DS 7 CROSSBACK, zároveň však vyniká svými jedinečnými designových prvky, elegancí a mimořádným výkonem.

ELEGANTNÍ INTERIÉR

Interiér DS 7 CROSSBACK vyniká jedinečnými prvky, jako je originální vzor “Clous de Paris”, hodinky B.R.M R180 nebo perlové vyšívání.

U hybridního modelu E-TENSE 4×4 byla pozornost věnována každému detailu, což dokazuje například vytištěné písmeno “E” na řadicí páce naznačující elektrický koncept vozu.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 bude na trh uveden v provedení DS RIVOLI Inspiration v barvě Pearl Grey.

Dokonalý zážitek zajistí v DS 7 E-TENSE CROSSBACK 4×4 dvě 12” obrazovky. Mapa na širokoúhlém dotykovém displeji zobrazuje v reálném čase dojezd v elektrickém režimu a také polohu dobíjecích stanic.

ds7crossback-etense2

INTELIGENCE A EFEKTIVITA

Připravte se na tichou jízdu v DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 v elektrickém režimu. S dojezdem 50 kilometrů (dle normy WLTP) si užívejte klidnou a pohodlnou cestu.

K dispozici na konci roku 2019.

ds7crossback-etense6

Silné stránky

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Technologie využívá kameru a sensory k předvídání každé nedokonalosti vozovky a jízdu automaticky přizpůsobuje terénu. Během cesty je zvýšen komfort, jízda i po nerovném povrchu je hladká a pohodlná.

Inovativní technologie DS Active Scan Suspension přenáší data v reálném čase do počítače a následně působí na kola tím, že koriguje práci tlumičů během nárazů.

DS CONNECTED PILOT

Tento systém je předstupněm autonomního řízení. Vůz automaticky ovládá řazení rychlostí, kontroluje dráhu jízdy a svou polohu v jízdním pruhu. Systém je spojený s adaptivním tempomatem s funkcí Stop&Go, která v závislosti na přítomnosti vozidla jedoucího vpředu umožňuje zastavit a znovu se automaticky rozjet.

Systém je aktivní až do rychlosti 180 km/h, kdy koriguje rychlost a směr vozu. Tato funkce tak přispívá k bezpečnosti a pohodlí za volantem DS 7 CROSSBACK zvláště v dopravní zácpě nebo na dálnicích.

DS ACTIVE LED VISION

DS E-TENSE je vybaven systémem DS Active LED Vision, který se skládá z LED světlometu a tří otočných LED modulů. Ty se chytře přizpůsobují v závislosti na otáčení volantu, rychlosti jízdy a externích podmínkách tak, aby byla zajištěna optimální viditelnost.

DS PARK PILOT

Užijte si parkování bez problémů s unikátním systémem DS PARK PILOT. Vůz bezpečně zaparkuje sám podélně nebo kolmo, aniž by řidič musel ovládat volant nebo pedály.

Výkon