Detaily

Naše kompaktní SUV DS 3 Crossback v sobě spojuje eleganci, komfort a technologie, vyznačuje se impozantním tvarem, dojem posilují detaily ukazující na moderní a elegantní duch vozu.

Post-production : Astuce Productions

Nechejte se překvapit kouzlem, který v sobě ukrývají kliky dveří. Vysunou se jen tehdy, kdy to potřebujete, po zbytek času zmizí elegantně do karoserie a silueta vozu DS 3 Crossback působí o to sofistikovaněji.

02-DS-ConvertImage

Světlomety poslední generace DS Matrix LED Vision povznesou eleganci vašeho vozu o stupeň výš a současně řidiči přinesou výjimečnou výhodu jízdy s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by docházelo k oslňování ostatních účastníků provozu.

Díky kameře umístění v horní části čelního skla přizpůsobují chytré světlomety automaticky světelné paprsky podmínkám provozu.

Světlomety DS Matrix LED Vision tvoří 3 LED moduly plnící funkci potkávacích světel a jeden modul Matrix Beam pro dálkové svícení, který je rozdělen na 15 stejných samostatných segmentů, jež se rozsvěcují a zhasínají postupně podle situace v okolí vozu.

03-DS

Za volantem vozu DS 3 Crossback budete středem pozornosti. Toto kompaktní SUV s velkými koly a krásným tvarem okouzlí avantgardním stylem, z něhož vyzařuje síla a jedinečnost.

04-DS

DS 3 Crossback je z podstaty vůz do města, ale i přes své kompaktní rozměry nabízí mimořádnou prostornost. Má řadu praktických a funkčních odkládacích přihrádek, sklopitelná zadní sedadla a zavazadlový prostor o objemu 350 litrů, abyste získali komfort, jaký potřebujete.

Způsob, jakým je vaše auto poháněno, se vyvíjí, ale vaše požadavky ne. Proto jsme u našeho 100 % elektrického vozu DS 3 Crossback E-Tense ponechali stejnou úroveň pohodlí, jakou mají benzinové nebo dieselové verze, aniž by došlo k omezení prostornosti interiéru nebo zavazadlového prostoru.

05-DS

Silné stránky

Ponořte se do elegantního interiéru vozu DS 3 Crossback. V interiéru jsme věnovali zvláštní pozornost kvalitě materiálů a propracovanosti každého detailu.

06-DS

Centrální přístrojová deska pod dotykovým displejem je mimořádně stylová. Objevují se tu prvky typické pro ostatní vozy DS, tedy dotykové ovladače a dva středové průduchy ventilace ve tvaru diamantu.

07-DS

Interiér vozu DS 3 Crossback je oslavou Paříže a zůstává věrný filozofii stylu DS, kterou je personalizace. Přizpůsobte si interiér svého vozu podle vlastního vkusu. Můžete si vybrat z pěti variant, které jsou označené jako DS Inspirace.

08-DS

Komfort vozu DS 3 Crossback zůstává stejný, ať už jedete na krátkou, nebo dlouhou vzdálenost: je prostě výjimečný. U předních i zadních sedadel byla použita pěna s dvojí hustotou a inovativním zpracováním, výsledkem jsou vysoce kvalitní sedadla s výborným bočním vedením.

Vzhledem k tomu, že chvíle klidu jsou vzácné, zejména ve městě, byla velká péče věnována ochraně interiéru před hlukem a vibracemi.

Můžete se proto soustředit na radost z řízení vozu a vychutnant si zážitek z komfortního prostředí z DS LOUNGE a zejména pak z prémiového audio systému HiFi Focal Electra®.

Díky tomuto špičkovému 515wattovému systému skládajícímu se ze 12 reproduktorů a subwooferu, které jsou v interiéru ideálně rozmístěné, si můžete vychutnat úžasný zážitek a výjimečný zvuk.

09-DS

Díky našemu intuitivnímu místu řidiče, které je vybaveno top digitálními technologiemi, se budete moci soustředit na to, co je nejdůležitější: na radost z řízení.

Interiér vozu DS 3 Crossback jsme vytvořili tak, aby byl zajištěn přímý přístup ke každé informaci a ke každému ovladači.

10-DS

K ovladačům svého vozu se dostanete přes velký dotykový displej HD 10″ a všechny informace o řízení se zobrazují na digitálním displeji 7″.

Pro větší komfort máte možnost personalizace informací o řízení na displeji podle svých preferencí: rychlost, množství paliva, počet ujetých kilometrů, podpůrné prvky řízení a navigace…

Base de donnée : Astuce Productions

Výkon

K dispozici bude na jaře roku 2019. Model DS 3 CROSSBACK E-Tense tvoří cestu nové generaci elektrických vozidel. Exkluzivní koncepce a design, nové 100% elektrické SUV je demonstrací technologického pokroku a zdokonalení.

23-DS

Jeden z jedinečných

 

Snítě o jedinečném automobilu, který odpovídá vaší touze po estetice a inovaci? Seznamte se s novým DS 3 CROSSBACK La Premiere. Tato limitovaná edice je stejně rafinovaná jako technologický pokrok.

 

24-DS