Detaily

Servisní smlouva FreeDrive jako součást vaší DS 7 Crossback

Servisní smlouva FreeDrive, představuje kompletní péči o váš vůz. Se servisní smlouvou FreeDrive získáte nejen prodlouženou záruku a pravidelnou údržbu vozu, ale i výměnu všech opotřebených dílů.

Více informací najdete na stránkách zde.

DS-GARANTIE-DS-WARRANTY-1320x754

DS 7 CROSSBACK je první z druhé generace modelů společnosti DS Automobiles. Pro vznešený vzhled tohoto elegantního SUV je typická okamžitě rozpoznatelná maska chladiče: DS WINGS. Při pohledu z boku zdůrazňují dynamiku vozu jeho propracované tvary a vzhled hliníkových kol. Design exteriéru podtrhují i světlomety DS ACTIVE LED VISION připomínající klenoty.

01_DS7_CROSSBACK

Se světlomety DS ACTIVE LED VISION budete ve tmě lépe vidět a budete středem pozornosti. Moduly předních světlometů se po otevření vozu DS 7 Crossback rozsvítí a ožijí. Jde o mistrovský kousek z hlediska technologie a stylu, díky nimž je váš život bezpečnější.

02_DS7_CROSSBACK

K síle a originalitě vozu DS 7 Crossback přispívají i zadní světla, která jsou přímo inspirovaná koncepčním vozem značky DS E-Tense, využívají technologii 3D Full LED a vytvářejí trojrozměrný motiv šupin.

03_DS7_CROSSBACK

Interiér vozu DS 7 Crossback, inspirovaný Paříží, je věren filozofii stylu DS, pro kterou je typická personalizace.

V nabídce jsou čtyři styly interiéru pojmenované Inspirace DS, které byly navrženy tak, aby uspokojily vkus a chutě každého zájemce. Vyberte si ten svůj.

06_DS7_CROSSBACK

Silné stránky

„Každý materiál a každý detail svědčí o inspiraci světem Haute Couture: jeho vznešeností a smyslností až do nejmenšího detailu,“ uvedl šéfdesignér společnosti DS Automobiles Thierry Metroz.

Každý detail, každý materiál použitý v rámci Inspirací (pravé dřevo, Alcantara®, tlačená kůže, kůže Nappa či gilošovaný vzor, který s oblibou používají luxusní hodinářské firmy)  ctí řemeslnou tradici, byly důkladně vybrány, zpracovány a použity v interiéru.

23_DS

Výkon

KOLA & DISKY

Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a nemusí odpovídat nakonfigurované verzi.
BARVY KAROSÉRIE
Dostupné barvy karoserie
Červená Absolu (Perleť)
KOLA
Kola z lehkých slitin 19'' ROMA
Červená Absolu (Perleť)
Kola z lehkých slitin 19'' ROMA