August 30, 2018

VOZY VYRÁBĚNÉ SPOLEČNOSTÍ DS AUTOMOBILES ZÍSKALY HOMOLOGACI PODLE PROTOKOLU WLTP

VOZY VYRÁBĚNÉ SPOLEČNOSTÍ DS AUTOMOBILES ZÍSKALY HOMOLOGACI PODLE PROTOKOLU WLTP

DS 7 CROSSBACK splňuje nejpřísnější normy testu WLTP již od uvedení na trh a nyní to platí pro všechny vozy, které společnost DS Automobiles vyrábí. Spotřeba a emise CO2 měřené v tomto testu jsou podobné jako při skutečném užívání zákazníky.

Díky technologiím, jako je filtr pevných částic u benzínových motorů (GPF) a selektivní katalytická redukce (SCR) u dieselových motorů, použitým u vozů DS 3, DS 3 Cabrio a DS 7 CROSSBACK, splňují všechny vozy, které vyrábí společnost DS Automobiles, normu 6.2 dle protokolu WLTP.

Generální ředitel DS Automobiles Yves Bonnefont prohlásil: « Zákazník je pro nás proritou. Proto jsme odjakživa podporovali zavádění postupů co nejlépe simulujících reálné podmínky provozu a stále se snažíme být připraveni na nové zkoušky a zachovat si vedoucí postavení z hlediska technologií. Vynikajícím příkladem je filtr pevných částic, kterým jsou vybaveny benzínové motory PureTech již od uvedení vozu DS 7 CROSSBACK na trh. Veškerá naše výroba je již nyní homologována podle normy Euro 6.2. »

Společnost DS Automobiles otevřela při uvedení prvního modelu druhé generace, vozu DS 7 CROSSBACK, na trh první showroomy své exkluzivní prodejní sítě, kterou dnes po celém světě tvoří 345 prodejen typu DS STORES a DS SALONS a do konce roku 2018 jich má být již 500. Značka rovněž spustila program „Only You, the DS experience“ nabízející zákazníkům exkluzivní služby na míru.