PŘEJÍT NA OBSAH
DS X E-TENSE
Auto Snů
Spojení technologie a poezie
Vůz, který je vzrušující a vášnivý, s designem tak lehkým, jako pírko, tak tichým jako vánek, pro ohromující výkony.
DS X E-Tense je asymetrický
Definice světla
Karoserie využívá nové technologie pro obnovu po nárazu a přední část má mříže navržené pro přizpůsobení se podmínkám na silnici. Intenzita světla - prostřednictvím světelných plášťů DS LIGHT VEIL - a chladící schopnosti jsou přizpůsobeny potřebám cestujících, vozidla a prostředí.
Unikátní design
Sen o voze z roku 2035 vedl týmy DS Automobiles k vytvoření asymetrického tvaru s třemi sedadly v jedinečné kombinaci dvou vozidel, která umožňuje volbu režimu jízdy.
Inovativní technologie
100% elektrický pohon zaručuje nevídanou reaktivitu. Umístěný vpředu, uprostřed každého kola, v tomto snu dodává výkon 400 kW (540 koní) během jízdy. Pro jízdu na okruhu umožňuje speciální režim přepnutí na 1 000 kW (1 360 koní) a plné využití spojek na zemi navržených týmem DS Performance, technickým týmem účastnícím se v Formula E. Tělo z uhlíkových vláken spočívá na pružinách a tyčích s inovativními vlastnostmi. Trakce, přilnavost a brzdná síla jsou řízeny fyzikálním a softwarovým souborem pro dosažení optimálních výkonů na jakémkoliv povrchu.
Bezpečný prostor pro jednotlivce
Na pravé straně je atmosféra odlišná. Řidič se stává spolucestujícím, sám nebo s doprovodem, když vstoupí do kokonu přístupného dvířky motýlka. Asymetrie umožňuje nové objevy pod průhlednou skleněnou kapslí. Cestující se usazuje do smyslného obalu, uprostřed rozšířeného křídla ptáka, větraného a masírovaného sedadla s pírky na horní části. Zážitek z autonomní jízdy je neobyčejný. Kromě dotyku je stimulován také sluch. Vnitřní prostor je ponořený zvukovým obalem věnovaným poslechu, systémem FOCAL. Palubní deska se znovu vynalézá jako generátor hudebního toku: zvukové svazky jsou v reálném čase přizpůsobovány posluchači, sledujíce každý jeho pohyb.

Generátor intenzivních emocí

Kabinou se vstupuje dveřmi z křídla, které jsou vyrobeny z tkaného uhlíku a kůže. Oči se upírají k rozkládacímu pyramidovému sedadlu, které se přizpůsobuje morfologii řidiče jako sedadlo monopostu. Před řidičem je volant, ikonický prvek automobilové vášně, složený z kůže, dřeva a kovu. Dvoubarevná anilinová kůže spojuje modrou Millenium a námořnickou modrou. Perlový bod, vždy oblíbený u DS, je zachován. Tyto detaily přispívají k hledání pocitů řidiče v kokpitu a poskytují dávku adrenalinu ještě předtím, než se motor nastartuje.

Budoucnost automobilů

Konceptní vůz DS Aero Sport Lounge

Avant-gardní design, unikátní estetika, ztělesnění největších fantazií, koncepty aut jsou umělecká díla.

Savoir-faire

Nahlédněte do zákulisí dílen DS Automobiles.