October 12, 2022

DS AUTOMOBILES PARTNEREM FASHION SHOW WE´RE NEXT 10.9.2022 Módní přehlídka nových fashion talentů z celého světa je zpět!

DS AUTOMOBILES PARTNEREM FASHION SHOW WE´RE NEXT 10.9.2022    Módní přehlídka nových fashion talentů z celého světa je zpět!

• Značka DS Automobiles, pro kterou je design, umění a avantgardní pojetí automobilové tvorby prioritou, se v duchu těchto hodnot zapojila i do podpory mladých fashion talentů ještě ničím nespoutaných a neohlížejících se na běžné limity a stala se partnerem Módní show WE´RE NEXT.
• Akce proběhne v nových prostorách technologického centra UMPRUM v Mikulandské ulici v Praze v sobotu 10.září. Součástí akce budou i vozy DS, které oslovují mladou generaci nadšenců designu a avantgardy. Konkrétně přímo na módní show se budou návštěvníci moci seznámit s modely DS 3 CROSSBACK a úplnou novinkou značky hatchbackem DS 4.
• Tento svátek mladé módy nejen z ČR, ale i Nizozemí, Itálie, Belgie, Rakouska či Slovenska představí 310 jedinečných siluet talentovaných tvůrců.

Již po sedmé představí módní show WE’RE NEXT mladé módní návrháře a studenty designu oděvu z evropských vysokých škol.

Letos se české publikum může těšit na večer plný módního arsenálu v jeho dosavadně největším měřítku. Během tříhodinového catwalku bude možné zhlédnout celkem 40 kolekcí studentů a absolventů z Belgie, Itálie, Nizozemí, Rakouska, Slovenska a České republiky.

Tento módní event se uskuteční už 10.září 2022 od 15:00 v prostorech technologického centra UMPRUM, ulice Mikulandská 5, Praha 1.

 

Show bude rozdělena do 3 bloků, na které si diváci mohou zakoupit vstupenky samostatně či vcelku včetně afterparty. V prodeji jsou i limitované vstupenky WE’RE NEXT Fanatik, kterými si diváci zajistí nejen nejlepší místa na sezení, ale i jedinečný přístup do zákulisí WRN22 a na afterparty s designéry, která proběhne po skončení 3. bloku. Těla rozvíří setup DJs jako Oliver Torr, Kaa Glo a Radyk.

Lístky jsou k dostání v předprodeji na stránkách goout.net za zvýhodněné ceny nebo přímo na místě. Do 14.8. mohou studenti využít slevu s kartou ISIC a pořídit si vstupenku na stání již za 100 korun.

 

3 bloky » 40 designérů » 310 siluet » WRN22

 

Termín: 10. září 2022

Lokalita: Výstavní prostor UMPRUM, Mikulandská 5, 110 00 Nové Město, Praha 1

https://goout.net/cs/were-next-2022/szonant/

facebook: @werenextprague

instagram: @werenextprague

tiktok: @werenextprague

web: www.werenext.eu

 

WE’RE NEXT je projektem nezávislých módních nadšenců již od roku 2016. Hlavní ideou zakladatele Lukáše Spilky, absolventa UMPRUM a Royal Academy of Antwerp, je zpřístupnit a otevřít dveře módy všem, kteří o ni mají zájem. WE’RE NEXT podporuje mladé lokální i zahraniční umělce a rozšiřuje povědomí o nich u nás i ve světě. Studenti mají možnost si srovnat své práce a zároveň si rozšířit znalosti v oblasti nových technologií módní tvorby a řemesla.

 

Podpora mladých nadějných talentů módy nekončí u samotné show. Nové webové stránky www.werenext.eu umožní široké veřejnosti prohlédnout si portfolia všech dosavadně zúčastněných lokálních i zahraničních návrhářů, a tím dále propagovat jejich uměleckou tvorbu pro potenciální klienty.

 

DS 3 CROSSBACK E-TENSE – 100% elektromobil

DS 3 CROSSBACK E-TENSE je  prozatím jediný 100% elektrický model v modelové řadě DS a dosahuje dojezdu 341 km v kombinovaném cyklu WLTP a výkonu 136 koní.  Patří do segmentu městských SUV.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE využívá vynikající francouzské know-how společnosti DS Automobiles v oblasti elektrifikace, díky němuž značka získala i čtyři tituly ve Formuli E.

Díky strategii elektrifikace, kterou společnost DS Automobiles uplatňuje od svého vzniku, je multienergetickou značkou s  nejnižšími průměrnými emisemi CO2 v Evropě, přičemž podíl elektrifikovaných vozů (elektromobilů a plug in hybridů) tvoří v její nabídce více než jednu třetinu.  A tato strategie se zrychluje: od roku 2024 budou všechny nové modely DS Automobiles výhradně 100% elektrické.

 

DS 4 E-TENSE – plug in hybrid

Růst značky DS Automobiles pokračuje i letos. DS 4 je čtvrtým modelem v řadě, který na scénu uvádí novou generaci avantgardního designu.

DS 4, který je zásadním modelem strategického segmentu C-Premium, inovuje a přichází s novou siluetou, jež je k dispozici ve třech verzích: DS 4, DS 4 Cross a DS 4 Performance Line.

Pro DS je typický charismatický design spojený s bezkonkurenčním know-how a vyspělou technologií s výbavou, jaká se v tomto segmentu dosud neobjevila.

 

Interiér vozu DS 4 je digitální, ladný a ergonomický, každý prvek je do něj intuitivně integrován, jak z hlediska funkce, tak stylu. Tuto ladnost přinášejí četné inovace, jejichž cílem je vytvořit na palubě vozu DS 4 dokonalý klid.

Umění cestovat je ilustrováno novým uspořádáním ovladačů, které jsou seskupeny do tří zón pro snazší užívání. Jejich hlavní součásti zdobí gilošovaný vzor „Clous de Paris“, který se inspiroval luxusními hodinářskými výrobky.

Čalouničtí mistři posunuli v interiéru využití francouzského know-how zase o něco dál: skryté švy, kde je každý steh neviditelně ukončen, zvýrazňují kvalitu kůže na výplních dveří. Jedná se o jeden z mnoha „hand-made“ zásahů do interiéru, stejně jako dekory z hnědého jasanového dřeva nebo ručně šitý kožený potah volantu.

Z interiéru v šedé kůži Galet a hnědé kůži Criollo vyzařuje pocit prostoru a světla. Sedadla, středová konzola, středová loketní opěrka a dveřní loketní opěrky v šedé tlačené kůži Galet kontrastují s přístrojovou deskou v kůži Nappa, volantem v hnědé kůži Criollo a dřevěnými prvky z hnědého jasanu. Hlavní součástí tohoto dvoubarevného prostředí jsou sedadla z šedé tlačené kůže Galet doplněná světlými prvky, které jsou v komfortní zóně hladké na dotek a jsou zdobené gilošovaným vzorem „Clous de Paris“. V horní, interaktivní části jsou ozdobné prvky z hnědého jasanového dřeva a velmi kvalitní hnědé kůže Nappa v odstínu Criollo.

 

Motor E-Tense, šampion Formule E

DS 4 E-Tense 225 ve své plug-in hybridní verzi těží z know-how divize DS Performance, která v letech 2019 a 2020 získala čtyři tituly v šampionátu Formule E (jezdci a týmy). Pohon zajišťuje výkonný a účinný čtyřválcový motor PureTech o výkonu 180 k a elektromotor o výkonu 110 k napájený baterií s celkovou kapacitou 12,4 kWh, díky níž ujede v kombinovaném cyklu WLTP až 55 km. Točivý moment 360 Nm vozu umožňuje dosáhnout rychlosti 100 km/h za 7,7 vteřiny, zrychlení s pevným startem 1 000 metrů dosáhne za 27,3 sekundy při spotřebě paliva pouhých 1,3 l/100 km a emisích 29 g CO2/km v kombinovaném cyklu WLTP.