Hodnoty DS

Hodnoty DS

Naše DNA

DS, značka s tradicí avantgardy, vynikající kvality, inovací a špičkových technologií.
DS, značka, která boří zažité principy, aby překonala očekávání zákazníků automobilů.
DS je zosobněním smyslnosti a neobyčejnosti svým stylem, elegancí a důrazem na detail
DS se zrodila v Paříži a ztělesňuje know-how nejlepších řemeslných mistrů v luxusním segmentu francouzského průmyslu

„Francouzská automobilová značka DS se od svého založení v roce 2014 opírá o výjimečné dědictví, které představuje model DS 19, jenž se zrodil přesně před 60 lety.

 Tento legendární vůz je nositelem inovací, jedinečnosti a avantgardy. Společně se sesterským modelem SM je symbolem francouzských prémiových automobilů.

Dnešní modely DS v sobě stejně jako model DS z roku 1955 spojují výrazný design, špičkové technologie, komfort, výkonnost, ušlechtilé materiály a eleganci.

Historie pokračuje, tato dvě písmena stále po celém světě zosobňují definici automobilového luxusu.“

Yves Bonnefont
generální ředitel značky DS

Přísliby

DS se vyznačuje vynikajícím stylem, úžasnou elegancí a dokonalou rovnováhou mezi dynamickými jízdními vlastnostmi, komfortem a špičkovými technologiemi..

DS ztělesňuje know-how francouzského stylu v oblasti prémiových automobilů.
Značka DS se zrodila v Paříži a inspirovala se nejlepším know-how řemeslných mistrů světa luxusu a svými špičkovými inženýry. Kreativita a odbornost ve službách odvážných a přitažlivých příslibů:

• avantgardní design
• špičkové technologie
• elegance a důraz na detail
• dynamický vysoký komfort

Avantgardní design

Duch avantgardy, inovací, know-how, technologií, konektivity, stylu a vynikající kvality: duch avantgardy DS je klíčovou hodnotou, která zanechala svůj otisk a otevřela cestu ke slibné budoucnosti. DS 5, představená v březnu 2015 na ženevském autosalonu, ztělesňuje všechny hodnoty a ducha avantgardy značky a je předzvěstí budoucích modelů DS.

V modelech DS, jejichž tvar na první pohled přitahuje pozornost svým výrazným, elegantním a povznášejícím stylem, se snoubí kontrasty mezi hladkými liniemi, propracovanými grafickými prvky a zakřivenými plochami.

Elegance

Klíčovými slovy v exteriéru či v interiéru jsou elegance a důraz na detail.

Každému detailu je věnovaná zvláštní pozornost! Důkazem je logo DS na úrovni předních světlometů, které z přední části vytvářejí jedinečné dílo.

Smysl pro detail u modelů DS je vidět v použití autentických materiálů jako je hliník na držácích dveří, kov na hlavici řadicí páky nebo kůže. Autentické materiály jsou zpracované exkluzivním a jedinečným způsobem, jako je kožený potah se vzorem Bracelet (hodinkový pásek). DS je jednou z mála značek, která nabízí tři typy kůže: zejména kůži Nappa a semianilínovou kůži, jednu z nejkrásnějších na světě, jež se v automobilovém průmyslu používá jen zřídka.
Pro uspokojení vašich tužeb vám značka DS nabízí bohaté možnosti úprav na míru exteriéru i interiéru, abyste ještě více potvrdili svou identitu a eleganci.

Špičkové technologie

Technologická inteligence ve službách řízení, účinná a intuitivní ergonomie ovladačů, nabídka konektivity odpovídající současnému digitálnímu světu, účinné a výkonné motory… všechny tyto vlastnosti charakterizují modely DS dneška vybavené špičkovými technologiemi!

Technologie pro lepší výkonnost, ale také pro jedinečný styl:
– futuristický a avantgardní design světlometů DS LED vision;
– interiér DS 5, který vás ponoří do světla letectví díky kokpitu, hand-up displeji a páčkovým přepínačům „toggle switches“.
– nezapomínejme na mobilní připojení, které poskytuje dotykový displej propojený s kompatibilním telefonem a řada přidružených služeb.
DS nabízí úžasnou ukázku vyspělých technologie světa prémiových vozidel značky, které z každého modelu udělají nádherný a jedinečný vůz.

Dynamický komfort

DS představuje nekompromisní komfort a výjimečné pocity z jízdy za volantem. Kromě komfortního čalounění, výběru ušlechtilých materiálů, sedadel s masážní funkcí a motorů sdílí značka DS vizi dynamického automobilu, který podněcuje ke klidné a bezpečné jízdě. Motory, které dokonale odpovídají dynamickému temperamentu modelů DS, zabezpečují vysoký výkon, současně jsou šetrné k životnímu prostředí, protože motory značky splňují emisní normy Euro 6.