PŘEJÍT NA OBSAH
DS 4
Od 13 200 Kč bez DPH / měsíc, vč. servisu 
(od 15 990 Kč s DPH / měsíc)

225 k

VÝKON

(180 k tepelný + 110 k elektrický, tj. 165 kW)

55 km

ELEKTRICKÁ AUTONOMIE (WLTP¹)

(v kombinovaném cyklu - AER kombinovaný a 55 km v městském cyklu - EAER městský)

1h40

100% NABITÍ

(při veřejném rychlonabíjení - nástěnný box 7,4 kW / 32 A)

225 koňských sil (180 koňských sil tepelných + 110 koňských sil elektrických, tj. 165 kW)

55 km ELEKTRICKÝ DOJEZD (WLTP¹)(v kombinovaném cyklu - AER kombinovaný a 55 km v městském cyklu - EAER městský )

1h40
100% RYCHLÉ NABÍJENÍ (při veřejném rychlonabíjení - nástěnný box 7,4 kW / 32 A)
Od 9 990 Kč bez DPH / měsíc 
(od 12 090 Kč s DPH /měsíc)

VÝKON

Od 130 do 225 koní

ROZMĚRY

Délka : 4,40 metrů

Šířka : 1,87 metrů

Výška : 1,49 metrů

SPOTŘEBA PALIVA / EMISE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)

Od 1,4 do 5,7 l/100 km

Od 29 do 136 g/km CO₂

VÝKON

Od 130 do 225 koní


ROZMĚRY

Délka : 4,40 metrů

Šířka : 1,87 metrů

Výška : 1,49 metrů


SPOTŘEBA PALIVA / EMISE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)

Od 1,4 do 5,7 l/100 km

Od 29 do 136 g/km CO₂

Čistá elegance našich odborných znalostí
Čistá elegance našich odborných znalostí

Design interiéru

Díky integraci obrazovek do přístrojové desky, ovládání E-TOGGLE, stylizovaným elektrickým oknům a neviditelným centrálním výdechům vzduchu DS AIR působí DS 4 mimořádně kultivovaně. Na základě svých zkušeností naše týmy také vybraly originální materiály pro vylepšení interiéru, jako je kovaný karbon, hnědý jasan a kůže, zrnitá nebo Nappa v náramkové úpravě, ikonický podpis značky.
INTERIÉR HNĚDÉ OPERY CRIOLLO
Vychutnejte si dokonalost našeho nejprestižnějšího interiéru OPERA Criollo Brown. S logem DS přímo na opěradle jsou naše symbolická sedadla s koženým náramkem Nappa odvětrávaná, masážní a vyhřívaná, aby zajistila pohodlné cestování ve všech ročních obdobích. 
VYSOKÉ VYZNAMENÁNÍ
Využijte širokou nabídku ušlechtilých materiálů, které zdobí interiér sedanu DS 4: Tungstenová tkanina, Alcantara®, plátno DS nebo Nappa a zrnitá kůže jsou doplněny prestižními povrchovými úpravami, jako je perleťový steh, giloše Clous de Paris nebo kovaný jasan a karbon. Náladové osvětlení lze přizpůsobit a vytvořit tak příjemnou atmosféru, která odráží vaši image. 
KŮŽÍ POTAŽENÝ A VYHŘÍVANÝ VOLANT
Nejdokonalejší detail: volant sedanu DS 4 je u nejluxusnějších verzí celý potažený jemnou kůží a má vyhřívání pro maximální pohodlí při řízení. 
ERGONOMIE A ZDOKONALENÍ
VERZE
Objevte různé typy DS 4
DS 4

Silná identita s charismatickým, elegantním stylem.

 • Sportovní silueta
 • Aerodynamický profil
 • Ostrý, pronikavý vzhled
 • Velikost kol až 20
 • Zapuštěné kliky dveří
 • Inovativní materiály interiéru, jako je kovaný karbon, hnědý jasan a zrnitá kůže nebo kůže Nappa
 • Vyhřívaný kožený volant
DS 4 PERFORMANCE LINE
Verze pro dynamický a vytříbený styl.
 • Černý lesklý vnější povrch
 • Znak Performance Line vpředu a vzadu
 • Exkluzivní 19" kola MINNEAPOLIS
 • Exkluzivní interiér s ušlechtilými materiály Alcantara® a tkanou látkou
 • Detaily výšivky v interiéru Performance Line
 • Karmínové a zlaté prošívání
 • Volant s kovanou karbonovou vložkou
 • Clou de Paris guilloché
DS 4 ESPRIT DE VOYAGE
Jedinečná kolekce se symbolickými dekory
DS 4
Silná identita s charismatickým, elegantním stylem.
 • Sportovní silueta
 • Aerodynamický profil
 • Ostrý, pronikavý vzhled
 • Velikost kol až 20
 • Zapuštěné kliky dveří
 • Inovativní materiály interiéru, jako je kovaný karbon, hnědý jasan a zrnitá kůže nebo kůže Nappa
 • Vyhřívaný kožený volant
DS 4 PERFORMANCE LINE
Verze pro dynamický a vytříbený styl.
 • Černý lesklý vnější povrch
 • Znak Performance Line vpředu a vzadu
 • Exkluzivní 19" kola MINNEAPOLIS
 • Exkluzivní interiér s ušlechtilými materiály Alcantara® a tkanou látkou
 • Detaily výšivky v interiéru Performance Line
 • Karmínové a zlaté prošívání
 • Volant s kovanou karbonovou vložkou
 • Clou de Paris guilloché
DS 4 ESPRIT DE VOYAGE
Jedinečná kolekce se symbolickými dekory
Technologie
Strhující a vzrušující zážitek z jízdy
DS 4 je ztělesněním "rozšířené technologie", exkluzivního spojení nejmodernějších technologií a rozšířené reality. Více efektivity, více konektivity, více inovací a více výbavy pro zvýšení zážitku z jízdy a vaší bezpečnosti.

DS ROZŠÍŘENÝ HEAD UP DISPLEJ

Rozšířený Head-Up displej nabízí pohlcující vizuální zážitek podobný rozšířené realitě. Digitální data se promítají přes čelní sklo na obraz s úhlopříčkou 21" ze vzdálenosti 4 metrů a vypadají, jako by se objevovala přímo na silnici, takže z nich nikdy nespustíte oči.
DS IRIS SYSTEM
DS IRIS SYSTEM je náš nový informační ekosystém, intuitivní, ergonomický a plně přizpůsobitelný. Obsahuje osobního asistenta s dotykovým rozhraním, který dokáže rozpoznat, co mu říkáte, takže systém dělá to, co chcete, tak, jak chcete.
DS SMART TOUCH
Díky funkci DS SMART TOUCH můžete jediným gestem aktivovat jednu ze svých 6 oblíbených zkratek (cíl, kontakt, rádio, nastavení klimatizace atd.), aniž byste spustili oči z vozovky. Tento dotykový displej, který je ideálně umístěn v dosahu vaší ruky, poslouchá vaše pohyby a rozpoznává gesta, jako je přiblížení, oddálení nebo dokonce psaní.
DS DRIVE ASSIST 2.0

Systém DS DRIVE ASSIST 2.0* zlepšuje zážitek z autonomní jízdy integrací poloautomatické změny jízdního pruhu a předběžného doporučení rychlosti na základě dopravních značek.

*K dispozici později

DS DRIVE ASSIST
Systém DS DRIVE ASSIST jsme navrhli tak, aby vám pomáhal a zároveň vám umožnil kdykoli znovu získat kontrolu nad vozem. DS DRIVE ASSIST reguluje rychlost a vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi a podle vaší volby přesně nastavuje DS 4 do jízdního pruhu působením na řízení. Kontroluje rychlost a trajektorii jízdy, aby zajistil vaši bezpečnost a klid za volantem.
DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
Systém DS ACTIVE SCAN SUSPENSION s pomocí kamery v horní části čelního skla, čtyř snímačů výšky a tří akcelerometrů působí v reálném čase nezávisle na každé kolo a dolaďuje tuhost nebo pružnost odpružení podle nerovností vozovky.
DS NIGHT VISION
Infračervená kamera v masce chladiče DS 4 detekuje chodce a zvířata až na vzdálenost 200 metrů a zobrazuje je na digitálním přístrojovém panelu, takže můžete předvídat nebezpečí a klidně reagovat. Jedná se o skutečnou podporu bezpečnosti, která vám zajistí klidnou jízdu i uprostřed noci.
DALŠÍ TECHNOLOGIE
DS MATRIX LED VISION
V nové generaci štíhlých a moderních světlometů DS MATRIX LED VISION jsou u sedanu DS 4 použity technologie Matrix Beam a Dynamic Bending Light. Jejich paprsky přesně rozpoznají prostředí a přizpůsobí se mu díky pěti přednastaveným režimům (město, venkov, dálnice, špatné počasí a mlha), takže můžete jet v plném světle bez ohledu na podmínky, aniž byste oslňovali ostatní řidiče. 
BALÍČEK DETEKCE ZADNÍHO PROVOZU
Tento mimořádně bezpečný systém detekuje vozidla v bočních mrtvých úhlech za jízdy bez ohledu na jejich rychlost. Má dosah až 75 metrů a na nebezpečí vás upozorní blikající LED diodou ve zpětném zrcátku na příslušné straně. Při couvacích manévrech varuje před pohybujícími se překážkami, které se blíží k vašemu zadnímu mrtvému úhlu, v dosahu až 40 metrů. 
ADML PROXIMITY
DS 4 se automaticky odemkne, když se k němu přiblížíte v okruhu až 2 metrů, a dříve neviditelné kliky dveří se rozloží. Poté můžete vůz snadno nastartovat pomocí ovladače Start/Stop. Při odjezdu je princip stejný: kliky dveří se zasunou a vozidlo se automaticky zamkne. 
AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ
Ve dne i v noci tento systém detekuje překážky, jako jsou registrovaná vozidla (jedoucí ve stejném směru nebo stojící), chodci, cyklisté a motocykly ve vašem jízdním pruhu. V případě hrozícího nebezpečí je řidič upozorněn vizuálním a zvukovým signálem; pokud přesto nereaguje, aktivuje se automatické brzdění. 
ROZPOZNÁVÁNÍ ZNAČEK
Vychutnejte si optimální jízdní komfort díky technologii rozpoznávání rychlosti a dopravních značek. Tento systém čte trvalé i dočasné dopravní značky, zobrazuje je na displeji vašeho sluchátka a v reálném čase vás upozorní na překročení rychlosti. Můžete také změnit nastavení tempomatu/omezovače a přizpůsobit rychlost rozpoznanému rychlostnímu limitu. 
AKTIVNÍ VAROVÁNÍ PŘED OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU
Asistent pro jízdu v jízdním pruhu rozpozná, když překročíte bílou čáru, a automaticky vás vrátí zpět do jízdního pruhu. Tuto možnost můžete kdykoli deaktivovat pevným podržením volantu nebo pomocí tlačítka preferovaných jízdních funkcí. 
E-TENSE
Technologie inspirovaná Formulí E
DS 4 využívá inovativní technologie, jako je rekuperační brzdění a funkce E-SAVE vyvinuté týmy DS Performance.
E-TENSE
Výhody plug-in hybridů

Tichost a jízdní komfort

Za volantem našich plug-in hybridů si užijete plynulou a tichou jízdu. Při přepnutí do elektrického režimu se za čelním sklem rozsvítí azurová LED dioda, která signalizuje jeho aktivaci.

Specializované služby E-TENSE

Využívejte služby DS Automobiles přímo ze svého chytrého telefonu nebo vozidla a usnadněte si každodenní život: vyhledejte dobíjecí místa a naplánujte si dobíjení nebo si nainstalujte dobíjecí místo doma.

Emise

Díky dobíjecímu hybridnímu motoru o výkonu 225 k kombinuje DS 4 E-TENSE nízké emise a nízkou spotřebu paliva: od 30 g/km CO₂ a 1,4 l/100 km. To znamená, že můžete jezdit po městě i v době dopravních omezení.
Autonomie
Přechod do režimu nulových emisí
Dojezd vašeho plug-in hybridního vozidla může ovlivnit řada faktorů, včetně povětrnostních podmínek, rychlosti a stylu jízdy.

Rychlost

Rychlost je jedním z parametrů, které nejvíce ovlivňují dojezd plug-in hybridního vozidla. Zvolte stálou, mírnou rychlost, abyste zachovali dojezd vozidla.

Tepelný komfort a vytápění

V závislosti na venkovních povětrnostních podmínkách se baterie vašeho vozidla v menší či větší míře využívá k regulaci teploty v kabině. V zimě může být spotřeba energie o 35 % vyšší než na jaře, proto je vhodné předehřát atmosféru ve vašem plug-in hybridním vozidle ještě během nabíjení.

Styl jízdy a terén

Povrch vozovky a váš styl jízdy mají zvláštní vliv na dojezd vašeho plug-in hybridního vozidla. Vyberte si ze čtyř dostupných jízdních režimů režim Hybrid, osvojte si ekologickou jízdu a využívejte rekuperační brzdění, abyste optimalizovali provoz baterie a ušetřili až 15 % energie.
Finanční výhoda
Spočítejte si úspory při přechodu na plug-in hybridní vozidlo 
WIDGET ÚSPOR (ZATÍM NENÍ K DISPOZICI)
Vypočítejte si rozsah
Upravte níže uvedené parametry a zjistěte svou skutečnou autonomii.

Doba nabíjení
Vypočítejte si dobu dobíjení podle svého vybavení.
Dobíjení DS 4 
Ať jste kdekoli
Kliknutím níže zjistíte, které nabíjecí stanice jsou k dispozici a kompatibilní s vaším modelem.
Výhody instalace na míru
Společnost DS Automobiles vám pomůže vybrat a nainstalovat řešení nabíjení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám: od jednoduché domácí elektrické zásuvky až po instalaci nástěnného boxu s naším partnerem Free2move eSolutions.
Aplikace MYDS

Informace o autonomii

Pomocí aplikace MyDS pro chytré telefony můžete v reálném čase zjistit stav nabití nebo odhadovaný zbývající dojezd. Když je vozidlo připojeno k síti, zobrazuje se také rychlost a odhadovaná doba nabíjení.

Dálkové nabíjení

Pomocí dálkového ovládání nabíjení můžete pomocí aplikace MyDS spustit nabíjení nebo přepnout na plánované nabíjení. Tato funkce umožňuje nabíjet ve vhodnější dobu.

Dálkové vytápění a klimatizace

Topení nebo klimatizaci vozu můžete naprogramovat pomocí nastavení klimatizace. Tato funkce je určena pro vaše pohodlí a zároveň zachovává dojezd akumulátoru při nabíjení vozidla.
SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.