PŘEJÍT NA OBSAH

Konektivní služby

Všechny motorizace

 

 

PAKET KONEKTIVNÍCH SLUŽEB
Společnost DS Automobiles nabízí širokou škálu konektivních služeb v rámci paketů, které jsou součástí pořizovací ceny vašeho vozu a které vám pomohou užívat si každý okamžik za volantem naplno. Paket Connect One po dobu 10 let a po registraci paket Connect Plus, který je součástí pořizovací ceny vozu DS po dobu 3 let od počátku zákonné záruky.
SYSTÉM DS IRIS & CHATGPT(i) Nová funkce společnosti DS Automobiles využívá sílu generativní umělé inteligence s platformou Chat AI společnosti SoundHound. Ta integruje různé znalostní domény v kombinaci s nejaktuálnějšími rozsáhlými jazykovými modely, jako je ChatGPT API, a poskytuje tak rychlejší a komplexnější odpovědi než předchozí systém rozpoznávání hlasu DS IRIS. ChatGPT je integrován do systému DS IRIS díky rozpoznávání zvuku a hlasu SoundHound. Jelikož se jedná o jazykový model umělé inteligence, je vyvinut tak, aby generoval odpovědi podobné lidským na základě hlubokého učení. Protože se jedná o novou a vyvíjející se technologii, její odpovědi nebo informace nemusí být zcela přesné, správné či objektivní. Stejně jako u jiných virtuálních asistentů vám doporučujeme nespoléhat se pouze na poskytnuté informace a vyvarovat se sdílení osobních údajů. Prostudujte si prosím příslušné podmínky a ustanovení..  

Rozpoznávání hlasu systému DS IRIS, který je již tak mimořádně intuitivní a pohotový, nyní integruje umělou inteligenci SoundHound využívající rozhraní ChatGPT API. 

Vaše DS je tak obohacena o inovativní funkci, která vám umožní navázat zcela nový vztah se svým vozem. Ten se stane ideálním společníkem, se kterým bude cestování ještě bezpečnější a příjemnější.

 
DS 4: připojený alarm (i) Pořízení a instalace alarmu do vozu DS není zahrnuta v paketu Connect PLUS..  
Užijte si cestování bez obav o svůj vůz. Spustí-li se alarm ve vozidle, obdržíte upozornění formou textové zprávy do mobilního telefonu. 
Ovládání na dálku
Ovládejte svůj vůz na dálku přímo ze svého chytrého telefonu. Svůj automobil můžete tímto způsobem zamknout i odemknout nebo aktivovat klakson či světla, abyste jej snáze našli. 
SEND2NAV
Přímo v aplikaci MyDS můžete jednoduše vyhledat cíl cesty a odeslat jej do infotainmentového systému DS pomocí funkce Send2Nav. 

Specifika plug-in hybridních vozů

 

 

GEOFENCING
Díky funkci Geofencing bude vaše plug-in hybridní DS 4 schopna v nízkoemisních zónách sama aktivovat plně elektrický režim, což vám umožní jezdit kdekoli po městě bez omezení.  
OVLÁDÁNÍ VOZU NA DÁLKU
V aplikaci MyDS naleznete aktuální informace o stavu své plug-in hybridní DS 4: kontrolovat můžete dojezd a stav dobití baterie a rovněž zde můžete naprogramovat dobíjení či temperování vozu na přesný čas ve zvolený den. 
E-SOLUTIONS CHARGING DE FREE2MOVE

Dobíjejte svůj elektromobil u veřejných dobíjecích stanic pomocí této aplikace propojené s vozem. 

 

Nezáleží na tom, zda se pohybujete ve městě nebo cestujete na delší vzdálenost – přístup k téměř 330 000 evropských stanic budete mít zajištěn, ať se vydáte kamkoli.

 
SERVICES SUR-MESURE
Application MyDS
Parcourez les ressources MyDS pour vous aider à profiter pleinement de vore véhicule et de ses services.
Only You
Découvrez notre programme de services sur-mesure.

Mentions légales

 

Pour tous les véhicules neufs commandés depuis le 1er juillet 2023, les services SOS & Assistance et DS télémaintenance(i) La télémaintenance nécessite une activation spécifique de la part du client.  sont inclus dans le pack Connect ONE (prix déjà inclus dans celui du véhicule). Les services "Télécommande & Navigation connectée" sont inclus dans le pack Connect PLUS, qui nécessite un abonnement spécifique. Connect PLUS est disponible et inclus dans le prix du véhicule pendant une période de 36 mois à compter de la date de début de la garantie. Passé ce délai, Connect PLUS sera disponible contre paiement.