PŘEJÍT NA OBSAH

Nabídky údržby od DS

DS vás podporuje v každém stádiu života vašeho vozidla

Naši odborní technici se starají o kontrolu a opravu vašeho vozidla a nabízejí vám zárukou výrobce zajištěné balíčky a ceny

Výhody DS Servisu

  • All-inclusive ceny: Balíčky zahrnují náhradní díly, práci a jednoletou záruku na originální díly DS, nazývané MOPAR.
  • Důvěryhodný vztah: Díky Videochecku vám naši odborní technici poskytnou video pro veškeré dodatečné intervence, které jsou nezbytné.
  • Kvalita: Naši technici jsou školeni na nejnovější technologie nainstalované ve vašem voze DS.

Originální kvalita, s klidem v ceně

All-inclusive balíčky, zahrnující kontroly provedené našimi odborníky, práci a originální díly DS, nazývané MOPAR. Všechny díly použité pro údržbu jsou 100% identické s díly namontovanými na nových vozidlech. Jsou nejlépe přizpůsobeny vašemu vozidlu DS a zajišťují vám maximální bezpečnost. Díky této originální kvalitě si tak zachováte výkon vašeho vozu po celá léta.

Balíček revize od výrobce

Abychom vám umožnili užívat si stejnou radost z jízdy po celá léta, vytvořili jsme program údržby přizpůsobený vašemu vozu DS.

Balíček výměny oleje

Pro zachování vašeho motoru a jeho životnosti a zároveň ke snížení emisí znečišťujících látek a spotřeby paliva by měla být výměna oleje vašeho vozidla provedena alespoň jednou ročně.

BALÍČEK KLIMATIZACE

Vyčištění klimatizace vám umožňuje udržet váš komfort a těšit se z čisté kabiny.

BALÍČEK VÝMĚNY SKLA

Při řízení svého vozu DS očekáváte dokonalou viditelnost a ochranu před vnějšími vlivy. Jakmile je váš přední sklo poškozené, naši odborníci jej opraví nebo vymění, aby zajistili vaši bezpečnost.

BALÍČEK VÝMĚNY STĚRAČŮ

Stěrače, klíčové součásti vašeho vozidla, zajišťují vaši bezpečnost.

BALÍČEK PRO ÚDRŽBU BRZD

Brzdový systém musí okamžitě a přesně reagovat na vaše požadavky. Pravidelná kontrola vám tak zajistí bezpečnost a zabrání prodloužení brzdových vzdáleností.

Balíček montáže a vyvážení pneumatik

Jediný kontakt mezi vaším vozidlem a silnicí, vaše pneumatiky jsou klíčové pro vaši bezpečnost, pohodlí a výkon vašeho vozu DS.

Balíček pro výměnu tlumičů

Integrita vašich tlumičů je synonymem bezpečnosti vašeho vozidla. Abychom vám zajistili bezchybný zážitek z jízdy, doporučuje značka DS Automobiles pravidelně sledovat stav vašich tlumičů.

Balíček pro výměnu rozvodového řemene

Považovaný za jeden z nejdůležitějších prvků vašeho vozu, rozvodový řemen musí být v perfektním stavu, aby motor správně fungoval.

Balíček pro výměnu baterie

Umožněte svému vozidlu DS startovat za všech povětrnostních podmínek a kdykoliv, to je úloha baterie. Správně se o ní postarejte pro optimální životnost.

Balíček předtechnické kontroly

Technická kontrola s klidem díky předkontrole technického stavu. Naši technici provedou předkontrolu technického stavu vašeho vozidla na všechny body technické kontroly a upozorní vás na nezbytné opravy.

Balíček karosářských prací

Karosérie vašeho vozidla může utrpět škrábance a malé výtlky. Navraťte svému vozidlu původní vzhled díky odbornému know-how expertů na karosářské práce značky DS.

Využijte platebních variant DS Servisu

Choisissez celle qui vous correspond pour l'entretien de votre véhicule.
Réglez les interventions atelier réalisées sur votre DS (1) simplement et de manière sécurisée à partir d'un SMS envoyé sur votre smartphone et gagnez du temps lors de la restitution de votre véhicule.

Nous vous proposons ainsi des options de règlement exclusives :

  • Payez immédiatement (2)
  • Jusqu’à 4 mensualités (3)
  • Prenez la route, payez plus tard (4)

Služby na míru

Online rezervace termínů

Vyberte nejbližší servis a využijte odborných znalostí DS k zajištění údržby vašeho vozidla

E-kniha údržby

Snadno najděte všechny informace týkající se údržby vašeho vozu DS díky digitálnímu knize údržby "Maintenance e-book"

Mentions légales

(1), (2) et (3) Selon disponibilité dans votre atelier DS Automobiles.
(2) Paiement par carte bancaire : les cartes bancaires acceptées sont : CB, Visa, Mastercard ; les cartes prépayées, à autorisation systématique telles qu’Electron, Maestro, Compte Nickel, Revolut, American Express... et les cartes virtuelles ou ecards ne sont pas acceptées.
(3) Paiement plus tard à J+30 jours.
(4) Paiement par carte bancaire : les cartes bancaires acceptées sont : CB, Visa, Mastercard ; les cartes prépayées, à autorisation systématique telles qu’Electron, Maestro, Compte Nickel, Revolut, American Express... et les cartes virtuelles ou ecards ne sont pas acceptées.identiques mentions 2)