May 17, 2021

NATALI RUDEN SI V DS STORE PRAHA PŘEVZALA SVŮJ NOVÝ DS 7 CROSSBACK

NATALI RUDEN SI V DS STORE PRAHA PŘEVZALA SVŮJ NOVÝ DS 7 CROSSBACK

Značka DS pokračuje i v roce 2021 ve spolupráci s úspěšnou módní návrhářkou Natali RUDEN.

DS STORE Praha je jedinečným místem prodeje automobilů, který se ve své koncepci inspiroval luxusní pařížskou módou a stylem francouzských butiků. Jeho mimořádné prostředí přímo vybízí i k dalšímu využití a proto jsme Natali RUDEN v jejích modelech nafotili právě zde, u příležitosti předání nového vozu, opět s plug in hybridním pohonem, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

Vznikla zajímavá série fotografií, kde je vidět jak krásně se světy módy a automobilů mohou vzájemně prolínat a doplňovat.

Modely Natali RUDEN jsou nafoceny přímo na samotné Natali RUDEN a ke spolupráci jsme tentokrát přizvali i herečku Lenku Vacvalovou. Ta na fotografiích předvádí mimo jiné i model oblečení inspirovaný maskou vozů DS.

„Jsem ze své DS 7 stále velmi nadšená. Tichý a komfortní provoz umocněný navíc jedinečným designem vně i uvnitř mého vozu mě nepřestávají bavit. Po Praze jezdím výhradně na elektrický pohon. Přes noc v klidu doma svůj vůz plně dobiji a tak mám dobrý pocit nejen z velmi nízkých nákladů na provoz, ale i z toho že šetřím životní prostředí. Musím přiznat, že Francouzi opravdu umí zhmotnit své vyhlášené „savoir vivre“, rafinovanost, eleganci a umění být prostě chic nejen do oblasti módy, ale i do automobilu. DS je plná pohodlí, kvalitních materiálů, působí velice luxusně. Moc se mi líbí i prostředí pražského DS STORE, kde se cítím jako v pařížském butiku. Vyzkoušela jsem si už i menší model DS 3 CROSSBACK, který je snad ještě avantgardnější než moje DS 7. Do města je skvělý, ale já zůstávám věrná své zlaté DS 7, která je pro mé potřeby i delších cest přece jen všestrannější“ vysvětluje Natali Ruden.

Její vůz je plně vybaven tak, aby i na delších cestách poskytoval maximum pohodlí díky systému odpružení DS Active Scan Suspension, nočnímu vidění DS Night Vision nebo možnosti poloautonomního řízení DS Connected Pilot. Interiér je proveden ve stylu Rivoli, se světlým koženým čalouněním Claudia a vyhřívanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo specifické hliníkové disky na 19-ti palcových kolech dotvářejí jedinečný charakter vozu a zpříjemňují jízdní zážitky. Poslech hudby zpříjemňuje špičkový Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory. Třešničkou jsou analogové hodiny od prestižní značky B.R.M. nebo hliníkové elementy zdobené technikou gilošování.