PŘEJÍT NA OBSAH
ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY BY DS AUTOMOBILES: NOVÝ REKLAMNÍ SPOT PRO NOVOU KOLEKCI
Paříž 17. května 2024
  • U příležitosti uvedení kolekce ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY spouští společnost DS Automobiles novou kampaň, která originálně ilustruje její slogan „Cestovat je umění“.

     

  • Malý princ sleduje za volantem vozu DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY hvězdu na nebi, která ho vede.

     

  • Spot je k dispozici od 17. května.

 Tato nová kampaň oslavuje odkaz spisovatele a letce Antoina de Saint-Exupéryho a jeho nezměrný přínos umění cestovat a ztělesňuje tak vizi společnosti DS Automobiles, že „Cestovat je umění“.

 

Každá cesta je nezapomenutelným zážitkem, pozvánkou ke snění a poznávání světa kolem nás. Tím, že se společnost DS Automobiles připojila k odkazu Antoina de Saint Exupéryho, skutečného velvyslance francouzského umění cestovat, oslavuje jeho důvtip a nadčasovou vizi objevování. Každý detail kolekce Antoine de Saint Exupéry, od modelů až po reklamní kampaň, byl pečlivě promyšlen tak, aby odrážel poezii a dobrodružného ducha, které jsou charakteristickými prvky autorova dílo.

 

Kampaň spojená s kolekcí ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY nás zavede na snovou cestu po stránkách knihy „Malý princ“. Ve spotu, podbarevném remixem velkolepé skladby Clauda Debussyho „Svit luny,“ sledují diváci Malého prince, který hledá svou hvězdu, a současně se setkávají s odkazy na dílo slavného autora. V průběhu času si diváci uvědomí, že touto hvězdou není nikdo jiný než sám její tvůrce Antoine de Saint Exupéry, čímž vzniká magické setkání světa fikce a reality.

 

Film je ódou na představivost, kreativitu, rozjímání a úžas, oslavou vizionářství Antoina de Saint Exupéryho a jeho schopnosti přenést čtenáře do světů, kde je možné cokoli.

 

Film se natáčel v marocké poušti, nad kterou autor kdysi přelétal, a odehrává se ve světě Antoina de Saint Exupéryho. Letec a Malý princ jsou v reálném životě otcem a synem, což vytváří jedinečné pouto. Liška v knize se změnila v pouštního fenka, ve spotu se objevuje i růže, která je Malému princi tak drahá.

 

Pro DS Automobiles a Antoina de Saint Exupéryho je společný duch objevování. Příběh Antoina de Saint Exupéryho je plný inspirace, byl to básník a cestovatel. Oba tyto aspekty plně rezonují s naší značkou.“

Olivier François, generální ředitel společnosti DS AutomobilesReklamní spot se vysílá od 17. května a je k vidění také na YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=iraORXjQhSE).

 

 

 

Kolekce ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY: v nabídce u vozů DS 3, DS 4 a DS 7

 

Kolekce ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY společně sdílí exkluzivní podpis úzce spojený s příběhem tohoto dobrodruha. Je poctou jeho památce u příležitosti 80. výročí jeho úmrtí.

 

Každý model je k dispozici v novém specifickém odstínu„ Vol de Nuit/Noční let“. Tento perleťový odstín s pigmenty vytváří jemné zlatavé odlesky jako hvězdná obloha za úsvitu.

 

Atmosféra v interiéru evokuje letce první poloviny dvacátého století, hřejivá a odolná hnědá kůže Criollo Nappa je vizitkou jedinečného know-how a ušlechtilých materiálů, které značka DS Automobiles ráda používá. Kůže je doplněna zcela novou technikou výšivky na dekorativních prvcích palubní desky, která evokuje kondenzační stopy, jež letadla nechávají na obloze.

 

Exkluzivní podpis kolekce ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY doplňují různé vnitřní a vnější plakety a štítky na prazích dveří. Jsou na nich uvedeny citáty a kresby z děl Antoine de Saint Exupéryho a jeho podpis doplněný logem „speedform“. Jeho tvar evokuje trup letadla, vrtule uprostřed připomíná hvězdu, která by mohla sloužit jako vodítko pro letce a cestovatele obecně.Titulky
Agentura: Marcel
Produkce: Movie Magic
Režie: Martin KrejčíFotky a videa ke stažení

https://sharing.oodrive.com/share-access/sharings/nkl2sK6m.s55J5DLo