DS 4

Zimní pneu zdarma ke skladovým vozům

Operativní leasing od 10 500 Kč bez DPH

DS 4
DS 4

VÝKON

Od 130 do 225 k

Dostupný rovněž v plug-in hybridní verzi

ROZMĚRY

Délka: 4,40 m

Šířka: 1,87 m

Výška: 1,47 m

SPOTŘEBA/EMISE (WLTP KOMBINOVANÝ CYKLUS)

Od 1,4 do 5,7 l/100 km

Od 29 do 136 g/km emisí CO₂

OKOUZLUJÍCÍ

Nová vize automobilu

Právě nyní si můžete objednat DS 4, která na první pohled upoutá svými nádhernými liniemi a přímo fascinuje charismatickým vzhledem i svou robustností. Technologie poslední generace v kombinaci s moderní kabinou umocňují čistotu stylu a promyšlenou ergonomii.

STYL A DYNAMIKA

STYL A DYNAMIKA

Propracovanost a uhrančivý design

Velká kola, štíhlá silueta a aerodynamický profil umocňují plynulé a výrazné linie vozu DS 4. Zadní dokonale zpracovaná světla ladí s elegantním tvarem karoserie a vytvářejí působivou a jedinečnou identitu.

STYL A DYNAMIKA

Všestrannost

Ukažte svůj styl

Vůz DS 4, který kombinuje přednosti SUV kupé a kompaktního hatchbacku, je přitažlivý i díky rozmanitým možnostem přizpůsobení. Klasická DS 4 je doplněna dvěma verzemi: DS 4 PERFORMANCE LINE pro sportovnější vzhled a DS 4 CROSS pro jízdu v náročnějším terénu.

DESIGN INTERIÉRU

Elegance jedinečného know-how DS

Displeje zasazené do palubní desky, ovladač E-TOGGLE, tlačítka ovládání elektrických oken a kompaktní středové výdechy klimatizace DS AIRS, to vše přispívá k mimořádně čistému stylu interiéru. Designéři DS využili veškeré dostupné know-how a vybavili interiér vozu unikátními materiály, jako je kovaný karbon, dekor jasanu nebo pravá kůže, tlačená či Nappa, v provedení Bracelet. Toto unikátní zpracování připomíná řemínek náramkových hodinek a stalo se jednoznačným identifikátorem vozů DS.

Hnědý interiér Criollo s koženými sedadly v provedení Bracelet

Vychutnejte si komfort nejluxusnějšího interiéru Criollo Opéra. Sedadla s logem DS na opěradlech jsou čalouněná kůží Nappa v provedení Bracelet. Přední sedadla jsou vyhřívaná, ventilovaná a vybavená masážní funkcí pro maximálně pohodlné cestování bez ohledu na klimatické podmínky.

Exkluzivní použité prvky

Objevte širokou škálu exkluzivních materiálů používaných v interiéru DS 4: látka Tungsten, Alcantara®, tkanina DS nebo kůže Nappa či tlačená kůže v kombinaci s exkluzivními prvky, jako je například perlové prošívání, gilošování Clous de Paris nebo dekor jasanu či kovaný karbon. Ambientní osvětlení je možné měnit podle momentální nálady.

Vyhřívaný volant kompletně potažený pravou kůží

Vyhřívaný volant kompletně potažený pravou kůží

Exkluzivním prvkem vrcholných verzí je vyhřívaný volant kompletně potažený pravou kůží pro maximální pohodlí.

ERGONOMICKÝ A PROPRACOVANÝ

Zjistit více o DS E-TOGGLE a DS AIR

Prakticky neviditelné výdechy klimatizace DS AIR jsou dokonale začleněné do palubní desky. Ventilační systém je díky nim velmi nenápadný a přitom mimořádně účinný. Jeho kompaktní provedení dodává palubní desce čistý styl a eleganci.

Nenápadný a inovativní ovladač DS E-TOGGLE, který nahrazuje tradiční volič jízdních režimů, umocňuje technickou vytříbenost a eleganci interiéru.

Síla zvuku

HiFi System FOCAL Electra®

Vychutnejte si nebývale čistý zvuk s exkluzivním audio systémem se 14 reproduktory a výkonem 690 W. Vrstvená skla s akustickou fólií umocňují zvuk systému FOCAL Electra®, tím, že vytváří klidné a tiché prostředí pro ještě komfortnější cestování.

HIGH TECH

Užijte si vzrušující jízdu

DS 4 přináší „rozšířenou technologii“, exkluzivní kombinaci nejnovějších technologií a rozšířené reality. Vyšší efektivita, neomezená konektivita a více inovací přispívá k ještě intenzivnějším zážitkům z jízdy a k vyšší bezpečnosti.

DS EXTENDED HEAD UP DISPLAY

Intuitivní a bezpečný výhled

Rozšířený head-up displej přináší úchvatný vizuální zážitek, který připomíná rozšířenou realitu. Digitální informace promítané na čelní sklo v úhlopříčce 21″ vypadají, jako by byly přímo na silnici ve vzdálenosti 4 metrů před vozem, takže není nutné spouštět zrak z vozovky.

DS IRIS SYSTEM

Váš smyslový asistent

Systém DS IRIS představuje zcela nové intuitivní, ergonomicky řešené a plně přizpůsobitelné rozhraní s dotykovým ovládáním. Stává se jakýmsi osobním asistentem, který rozumí tomu, co říkáte, a bezezbytku splní to, co po něm žádáte.

DS SMART TOUCH

Vaše zkratky na dosah ruky

Aktivujte jednu ze svých 6 oblíbených zkratek (cíl, kontakt, rádio, konfigurace klimatizace…) jediným gestem, aniž byste spustili oči ze silnice, díky DS SMART TOUCH. Tato dotyková obrazovka, která je pohodlně umístěna v dosahu vaší ruky, poslouchá vaše pohyby a rozpoznává gesta, jako je přibližování, oddalování a psaní.

DS DRIVE ASSIST

Řizení nové generace

DS DRIVE ASSIST je navržen tak, aby vám pomohl a zároveň vám umožnil kdykoli znovu získat kontrolu nad vozem. DS DRIVE ASSIST reguluje rychlost a vzdálenost ve vztahu k vozidlu vpředu a přesně umístí DS 4 do jeho jízdního pruhu, podle vašeho výběru, působením na řízení. Řídí rychlost a trajektorii, aby vám zaručila bezpečnost a klid za volantem.

DS DRIVE ASSIST 2.0 * obohacuje zážitek z autonomní jízdy integrací poloautomatické změny jízdního pruhu, přizpůsobování rychlosti v zatáčkách a doporučení rychlosti podle značek.

* K dispozici později

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Předvídejte nerovnosti

Systém DS ACTIVE SCAN SUSPENSION vyhodnocuje data z kamery umístěné v horní části čelního skla, čtyř snímačů polohy a tří akcelerometrů a průběžně upravuje odpružení každého z kol v závislosti na stavu vozovky.

DS NIGHT VISION

Spatřit neviditelné

Infračervená kamera umístěná v mřížce chladiče DS 4 zaznamená chodce i zvířata až na vzdálenost 200 m. Objekty zobrazuje na digitálním přístrojovém panelu, díky čemuž je včas zaregistrujete a můžete bezpečně reagovat. Jedná se o velmi praktický bezpečnostní prvek, který zajistí komfortní jízdu i v noci.

OSTATNÍ TECHNOLOGIE

Seznamte se zbytkem technologií DS 4

DS MATRIX LED VISION

Inteligentní osvětlení

Nová generace světlometů DS MATRIX LED VISION má štíhlý moderní vzhled a zahrnuje u vozu DS 4 technologie Matrix Beam a Dynamic Bending Light (dynamické osvětlení zatáček). Světelný kužel přesně osvětluje okolí a přizpůsobuje se díky pěti automatickým režimům (město, krajina, dálnice, nepříznivé počasí a mlha), takže je možné jezdit s trvale zapnutými dálkovými světlomety, aniž byste oslňovali ostatní řidiče.

Detekce provozu za vozem

Detekce provozu za vozem

Už žádné nežádoucí překvapení

Pro větší bezpečnost tento systém detekuje vozidla v mrtvých úhlech výhledu za jízdy bez ohledu na jejich rychlost. S dosahem až 75 metrů vás systém na nebezpečí upozorní blikající LED diodou v zrcátku na příslušné straně. Při couvání upozorní na pohybující se překážky až do vzdálenosti 40 m v mrtvém úhlu výhledu.

E-TENSE

E-TENSE

Mobilita nové generace

Plug-in hybridní E-TENSE s výkonem 225 k nabízí kombinaci elektrického a benzinového pohonu pro více dynamiky a pohodlí. Užijte si nižší emise škodlivin, nízkou spotřebu paliva, vysoký výkon a tiché startování.

Další dostupná výbava

  • ADML Proximity
    Automatické nouzové brzdění
    Rozpoznávání dopravního značení
    Systém udržování ve zvoleném jízdním pruhu