March 22, 2019

VÝSTAVA „ZE ZÁKULISÍ – KRÁSA SMYSLŮ“: DS DESIGN STUDIO PARIS ODHALUJE SVÁ TAJEMSTVÍ V DS WORLD PARIS

VÝSTAVA „ZE ZÁKULISÍ – KRÁSA SMYSLŮ“: DS DESIGN STUDIO PARIS ODHALUJE SVÁ TAJEMSTVÍ V DS WORLD PARIS

Výstava „Ze zákulisí – Krása smyslů“ je k vidění od 22. března do 23. dubna 2019 v DS World Paris na adrese 33 rue François 1er v Paříži.

DS Design Studio Paris přesouvá do DS World Paris jak již známé skici, tak zcela nová díla. Společnost DS Automobiles oslavuje jedinečnou výstavou nazvanou „Ze zákulisí – Krása smyslů“ nadšení a kreativitu designérů DS.

Mladá automobilová značka DS Automobiles, jejíž design se díky vozům DS 7 Crossback a DS 3 Crossback již prosadil jako reference, poutá svou odvahou. Modely DS Divine, DS E-Tense a DS X E-Tense jsou výsledkem tvůrčího procesů pracovníků designerského studia DS Design Studio Paris.

Tým designérů společnosti DS Automobiles se otevírá široké veřejnosti a odhaluje svá tajemství vnějšímu světu. Návštěvníci se mohou ve třech patrech prostoru DS World Paris seznámit s hodnotami, know-how a inspiracemi studia. Designéři, odborníci na čalounění i rukodělní mistři se zde dělí o své pocity spojené s vytvářením děl, z nichž většina je zcela nová.

.

Společnost se rozhodla některé věci odtajnit, aby bylo možné veřejnosti ukázat další tajemství. Práci zhruba šedesátky pracovníků studia DS Design Studio Paris představují jednotlivé týmy, které se věnují stylu exteriéru, interiéru, modulům ProLab, VLab, modelování, práci v ateliéru Barvy a materiály, čalounictví…

 

Členové týmu studia DS Design Studio Paris jsou na akci pravidelně přítomní, aby představovali svou práci a odpovídali na dotazy návštěvníků. Stojí za tím snaha značky podělit se o to, co designéry inspiruje, a prezentovat jejich nejnovější díla, aby návštěvníci získali nový pohled na automobilový design a tvorbu.

 

 „DS styl je dokonalou alchymií mezi technologickou avantgardou a ruční prací, výjimečnými materiály a řemeslnou zručností tvůrců francouzského luxusu. Jde o čistý propracovaný styl pro automobily ideálních rozměrů, které jsou na silnici na první pohled rozpoznatelné. V DS stylu je ukryto také ono něco navíc, co cítíte a co postupně objevujete, co se jasně prosazuje silou a co z vozu vyzařuje. Toto něco navíc se skládá z detailů – pečlivě vytvořených, vylepšených a propracovaných. Chtěli jsme své sny sdílet s těmi, pro které existují: našimi zákazníky. Výstava Odtajnění – Krása smyslů shrnuje tuto touhu zcela transparentně ukázat náš způsob práce využívající jak špičkové technologie, tak dokonalé řemeslné zpracování. Rozhodli jsme se odtajnit některé nápady, například jeden nový koncept. Ze zákulisí – Krása smyslů není ve skutečnosti výstavou, jedná se spíše o akt sdílení a otevírání se za účelem interakce a diskuse s návštěvníky!“

Thierry Metroz, ředitel studia DS Design Studio Paris