October 11, 2022

DS 9 OPÉRA PREMIÈRE: JEDINEČNÁ EDICE

DS 9 OPÉRA PREMIÈRE: JEDINEČNÁ EDICE

• DS Automobiles představuje novou limitovanou edici DS 9 Opéra Première, která je symbolem francouzského know-how v odvětví luxusu představeného v ikonickém modelu.
• Vůz DS 9 Opéra Première, který je k dispozici s plug-in hybridními motory E-Tense 250 a E-Tense 4×4 360, se představuje s exkluzivním interiérem Šedá Perle a novým odstínem kaorserie Whisper.
• Veškerá výbava modelu DS 9 je součástí standardní výbavy.

Dokonalé know-how značky DS Automobiles

Vůz DS 9 Opéra Première, který vychází z verze Rivoli +, představuje dokonalost francouzského know-how v odvětví luxusního zboží. Jeho nový exkluzivní interiér navrhl tým divize Barvy a Materiály spolu s čalouníky DS Automobiles z pařížského regionu

Interiér vozu DS 9 Opera Première, jenž je ztělesněním výjimečné elegance, zdobí okouzlující kůže Nappa v odstínu šedá Perle po celé délce palubní desky a ve výplních dveří, kterou zdobí jemné perleťové prošívání Point Perle. Sedadla se symbolickým motivem hodinkového pásku Bracelet jsou potažena kůží Nappa v odstínu šedá Perle, která ladí s ozdobnými prvky.

Kolem střešního okna a na všech sloupcích interiéru vytváří čalounění v provedení Alcantara® v odstínu šedá Galet jemnou a klidnou atmosféru, v níž jsou barvy elegantně sladěny.

Mezi čtyřmi nabízenými odstíny se u modelu DS 9 vedle černé Perla Nera, šedé Platinum a perleťové Crystal Pearl objevuje i odstín Whisper. Tato sofistikovaná fascinující tmavá varianta s jemnými fialovými odstíny podtrhuje elegantnost modelu. Tento odvážný a neobvyklý odstín láme paprsky a vytváří hru světel, čímž oživuje a zvýrazňuje štíhlou siluetu vozu DS 9.

Exkluzivitu modelu DS 9 Opera Première podtrhují specifické odznaky na předních dveřích.

Plug-in hybridní motory E-Tense 250 a E-Tense 4×4 360

Vůz DS 9 E-Tense 4×4 360 Opera Première, který ve Francii přestavěly týmy DS Performance, představuje to nejlepší z technologií DS Automobiles. DS 9 E-Tense 4×4 360 Opera Première s benzínovým motorem PureTech 200 a dvěma elektromotory o výkonu 81 kW (110 k) vpředu a 83 kW (113 k) vzadu a specifickým nastavením nabízí špičkové výkony (zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,6 s, zrychlení 1 000 m s pevným startem za 25,0 s) a emisemi CO2 pouze 35 g/km.

Vůz DS 9 E-Tense 250 Opera Première je pro prodloužení dojezdu vybaven benzinovým motorem PureTech 200 a elektromotorem o výkonu 81 kW (110 k) s baterií o kapacitě 15,6 kWh. Dojezd bez emisí činí 73 km v kombinovaném cyklu WLTP a 83 km v městském cyklu WLTP. Emise CO2 jsou certifikovány na 23 g/km při kombinované spotřebě paliva 1,0 l/100 km.

Veškerá standardní výbava bez kompromisů

Kromě výbavy, která je již součástí standardní výbavy modelu DS 9 Rivoli +, zejména řízeného systému tlumení DS Active Scan Suspension, systému DS Drive Assist pro poloautonomní řízení úrovně 2 a natáčecích světlometů DS Active LED Vision, získal model DS 9 Opera Première do standardní výbavy další technologie, jaké je systém nočního vidění DS Night Vision, rozšířený bezpečnostní paket, DS Park Pilot, střešní okno s elektrickým otevíráním a elektricky ovládanou sluneční clonou, audiosystém Hi-Fi Focal Electra®, sedadla DS Lounge a alarm se superzamykáním dveří a elektrickou dětskou pojistkou.