Výjimečný zážitek s DS

Výjimečný zážitek s DS

Vyberte si to nejlepší s Only You

Stát se součástí rodiny DS Automobiles s sebou nese jistotu, že se vám dostane nadstandardních, osobních a velmi spolehlivých služeb. To vše již od prvotního kontaktu a dále po celou dobu vlastnictví vozu.

Automobily DS jsou vstupenkou do luxusního způsobu života, jehož hnací silou je sofistikovanost a touha po svobodě. Only You představuje nabídku služeb, které jsou navrženy přímo pro vás a přizpůsobeny vašim očekáváním. Budete moci využívat nadstandardních služeb, které vám zajistí klid, plnou mobilitu a exkluzivitu, abyste si mohli nerušeně užívat jedinečných momentů za volantem svého vozu DS.

NAŠE EXKLUZIVNÍ SLUŽBY

DS VALET

78015.250

Osobní asistent k vašim službám

Využívejte služeb osobního asistenta při koupi svého vozu DS nebo při rezervaci servisní prohlídky.

DS CLUB PRIVILÈGE

78013.250

Jedinečné zážitky

Staňte se členem exkluzivního klubu DS a užijte si jedinečné momenty určené výhradně vám.

DS ASSISTANCE

78011.250

Jistota na cestách

Využívejte bezplatnou asistenci po celou dobu vlastnictví vozu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ve své rodné zemi i v zahraničí.

DS SERVICE

96451.250

Vždy na vaší straně

Domluvte si termín servisní prohlídky svého vozu, zkontrolujte svou leasingovou smlouvu… Kontaktujte nás, kdykoli budete potřebovat.

MyDS APP

78016.250

Svět DS ve vašem chytrém telefonu

Jediným kliknutím získejte přístup ke všem službám Only You. Buďte neustále ve spojení se svým vozem DS před cestou, během ní i po zaparkování.